Акторська майстерність для двох

2 людини
90 хвилин
Доступно з 10 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Акторська майстерність для двох — що це?

Своєрідна експрес-школа для пари: якщо позбутися від психологічних бар'єрів, можна простіше та швидше знаходити спільну мову. На індивідуальному занятті викладач покаже, як з цим завданням справляються актори. Адже граючи, вони як вміють висловлювати, так і стримувати свої емоції. Учасникам майстер-класу належить виконати непрості вправи. Однак подужавши їх на уроці, вони зможуть робити теж саме в житті — переконливо володіти голосом, красиво жестикулювати, розуміти один одного з півслова.

Як все відбувається?

Заняття для Щасливчиків пройде в школі акторської майстерності «Museion». Тут їх буде чекати професійний викладач, який почне урок із відвертої розмови. Гості зможуть озвучити свої очікування від заняття, а педагог, в свою чергу, спланувати час найбільш продуктивно та цікаво. Парі належить освоїти найпростіші акторські техніки щоб позбутися комплексів: роботу з голосом, мімікою та пластикою тіла. Практичні тренінги допоможуть отримати Щасливчикам корисні навички. Вони зможуть попрацювати в парі та навчитися розкриватися один перед одним.

Взаємодія в парі: на сцені та в житті

Урок акторської майстерності завжди має психологічний ухил, адже це колосальна робота з емоціями та самовираженням. Коли ж на «сцені» 2 людини, в силу вступає ще одна важлива особливість професії — вміння розуміти один одного, спілкуватися, швидко реагувати та підставляти один одному дружнє плече. Саме взаємодії героїв приділять увагу на парному занятті.

Індивідуальна програма заняття для двох

Програма уроку повністю спирається на потреби гостей: вони хочуть досягти успіхів в особистому житті, в професійному або мріють розкрити свій творчий потенціал. Викладач буде планувати заняття, враховуючи всі побажання та працювати з гостями в індивідуальному порядку.

Корисний урок щоб позбутися комплексів

Майстер-клас спрямований на розкриття особистих творчих якостей. І в тому, що вони є у кожного, сумнівів бути не повинно. Належить виконати вправи, необхідні для відтворення сценічної мови, позбутися від комплексів та виплеснути емоції назовні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.