102118
 

Акторська майстерність для двох

Акторський майстер-клас для двох, спрямований на зміцнення відносин, розкриття особистих творчих якостей позбутися комплексів. Програма заняття розробляється для пари індивідуально, але в базовому варіанті вона містить вправи для розвитку голосу, контролю емоцій та зняття внутрішніх бар'єрів. Освоївши корисні навички у форматі гри, можна потім сміливо використовувати їх у повсякденному житті.  детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Акторська майстерність для двох — що це?

Своєрідна експрес-школа для пари: якщо позбутися від психологічних бар'єрів, можна простіше та швидше знаходити спільну мову. На індивідуальному занятті викладач покаже, як з цим завданням справляються актори. Адже граючи, вони як вміють висловлювати, так і стримувати свої емоції. Учасникам майстер-класу належить виконати непрості вправи. Однак подужавши їх на уроці, вони зможуть робити теж саме в житті — переконливо володіти голосом, красиво жестикулювати, розуміти один одного з півслова.

Як все відбувається?

Заняття для Щасливчиків пройде в школі акторської майстерності «Museion». Тут їх буде чекати професійний викладач, який почне урок із відвертої розмови. Гості зможуть озвучити свої очікування від заняття, а педагог, в свою чергу, спланувати час найбільш продуктивно та цікаво. Парі належить освоїти найпростіші акторські техніки щоб позбутися комплексів: роботу з голосом, мімікою та пластикою тіла. Практичні тренінги допоможуть отримати Щасливчикам корисні навички. Вони зможуть попрацювати в парі та навчитися розкриватися один перед одним.

Взаємодія в парі: на сцені та в житті

Урок акторської майстерності завжди має психологічний ухил, адже це колосальна робота з емоціями та самовираженням. Коли ж на «сцені» 2 людини, в силу вступає ще одна важлива особливість професії — вміння розуміти один одного, спілкуватися, швидко реагувати та підставляти один одному дружнє плече. Саме взаємодії героїв приділять увагу на парному занятті.

Індивідуальна програма заняття для двох

Програма уроку повністю спирається на потреби гостей: вони хочуть досягти успіхів в особистому житті, в професійному або мріють розкрити свій творчий потенціал. Викладач буде планувати заняття, враховуючи всі побажання та працювати з гостями в індивідуальному порядку.

Корисний урок щоб позбутися комплексів

Майстер-клас спрямований на розкриття особистих творчих якостей. І в тому, що вони є у кожного, сумнівів бути не повинно. Належить виконати вправи, необхідні для відтворення сценічної мови, позбутися від комплексів та виплеснути емоції назовні.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Творча майстерня "Museion"
вул. Червоноармійська, 5А Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень