Аналіз гардеробу

1 людина
до 4 годин
Використати до 31.05.2019

Аналіз гардероба — що це?

Персональна консультація професійного стиліста, яка проводиться на основі наявного одягу. Фахівець допоможе сформувати нові гармонійні комплекти на всі випадки життя вже наявних у гардеробі речей певного сезону, надасть поради по образу та стилю й залишить на згадку індивідуальний лукбук — книгу образів, складену із створених на зустрічі образів та рекомендованих покупок «must have». 

Як все відбувається?

Професійний імідж-консультант Марина Кравець приїде додому до Щасливої власниці сертифіката та проведе «ревізію» перебувають у гардеробі сезонних речей: починаючи від суконь та блузок, закінчуючи взуттям та аксесуарами. Після обов'язкової примірки, одяг пройде ретельний відбір за кількома критеріями (розміру, ступеня зношеності, тощо). З решти речей будуть складені кілька комплектів для різноманітних подій — вечірки, прогулянки, подорожі, роботи та ін. В процесі підбору образів стиліст зробить фотографії для пам'ятного лукбука та складе список обов'язкових покупок, які допоможуть зробити гардероб ще гармонійніше. 

Нові образи з звичних речей

Не дарма всі провідні фахівці рекомендують зберігати старі речі, але ті, що добре виглядають— з них можна скласти абсолютно нові, несподівані образи, які допоможуть відмінно виглядати в будь-якій ситуації. А професійний стиліст порадить, що зберегти на найближчі пару років, а що краще негайно викинути. 

Відбір речей за індивідуальним типажем

Імідж-консультант Марина Кравець, оглянувши гардероб заздалегідь обумовленого сезону, укомплектує його заново, орієнтуючись на такі критерії:

  • фігура
  • типаж
  • кольоротип
  • спосіб життя

Персональний цибуля-бук нових образів

Лукбук — це індивідуальний електронний каталог, що складається з фотографій найбільш вдало підібраних на зустрічі образів, який стиліст презентує в якості приємного бонусу. У лукбуці збираються комплекти для різноманітних подій, найбільш вдалі образи, а також перелік покупок «must have». 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.