102065
 

Аналіз гардеробу

Консультація професійного стиліста, який проведе аналіз гардероба актуального сезону, допоможе створити гармонійні та привабливі образи з вже наявних речей і аксесуарів, порекомендує перелік покупок «must have». А приємним бонусом модного примірювання стане персональний лукбук — фотозвіт ідеального гардеробу, складеного в ході зустрічі зі стилістом.  детальніше...

1 люд. до 4 годин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
до 4 годин
Використати до 30.09.2018

Аналіз гардероба — що це?

Персональна консультація професійного стиліста, яка проводиться на основі наявного одягу. Фахівець допоможе сформувати нові гармонійні комплекти на всі випадки життя вже наявних у гардеробі речей певного сезону, надасть поради по образу та стилю й залишить на згадку індивідуальний лукбук — книгу образів, складену із створених на зустрічі образів та рекомендованих покупок «must have». 

Як все відбувається?

Професійний імідж-консультант Марина Кравець приїде додому до Щасливої власниці сертифіката та проведе «ревізію» перебувають у гардеробі сезонних речей: починаючи від суконь та блузок, закінчуючи взуттям та аксесуарами. Після обов'язкової примірки, одяг пройде ретельний відбір за кількома критеріями (розміру, ступеня зношеності, тощо). З решти речей будуть складені кілька комплектів для різноманітних подій — вечірки, прогулянки, подорожі, роботи та ін. В процесі підбору образів стиліст зробить фотографії для пам'ятного лукбука та складе список обов'язкових покупок, які допоможуть зробити гардероб ще гармонійніше. 

Нові образи з звичних речей

Не дарма всі провідні фахівці рекомендують зберігати старі речі, але ті, що добре виглядають— з них можна скласти абсолютно нові, несподівані образи, які допоможуть відмінно виглядати в будь-якій ситуації. А професійний стиліст порадить, що зберегти на найближчі пару років, а що краще негайно викинути. 

Відбір речей за індивідуальним типажем

Імідж-консультант Марина Кравець, оглянувши гардероб заздалегідь обумовленого сезону, укомплектує його заново, орієнтуючись на такі критерії:

  • фігура
  • типаж
  • кольоротип
  • спосіб життя

Персональний цибуля-бук нових образів

Лукбук — це індивідуальний електронний каталог, що складається з фотографій найбільш вдало підібраних на зустрічі образів, який стиліст презентує в якості приємного бонусу. У лукбуці збираються комплекти для різноманітних подій, найбільш вдалі образи, а також перелік покупок «must have». 

Місце проведення враження:

Стиліст Марина Кравець

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень