102065
 

Аналіз гардеробу

Консультація професійного стиліста, який проведе аналіз гардероба актуального сезону, допоможе створити гармонійні та привабливі образи з вже наявних речей і аксесуарів, порекомендує перелік покупок «must have». А приємним бонусом модного примірювання стане персональний лукбук — фотозвіт ідеального гардеробу, складеного в ході зустрічі зі стилістом.  детальніше...

1 люд. до 4 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
до 4 годин
Використати до 31.03.2019

Аналіз гардероба — що це?

Персональна консультація професійного стиліста, яка проводиться на основі наявного одягу. Фахівець допоможе сформувати нові гармонійні комплекти на всі випадки життя вже наявних у гардеробі речей певного сезону, надасть поради по образу та стилю й залишить на згадку індивідуальний лукбук — книгу образів, складену із створених на зустрічі образів та рекомендованих покупок «must have». 

Як все відбувається?

Професійний імідж-консультант Марина Кравець приїде додому до Щасливої власниці сертифіката та проведе «ревізію» перебувають у гардеробі сезонних речей: починаючи від суконь та блузок, закінчуючи взуттям та аксесуарами. Після обов'язкової примірки, одяг пройде ретельний відбір за кількома критеріями (розміру, ступеня зношеності, тощо). З решти речей будуть складені кілька комплектів для різноманітних подій — вечірки, прогулянки, подорожі, роботи та ін. В процесі підбору образів стиліст зробить фотографії для пам'ятного лукбука та складе список обов'язкових покупок, які допоможуть зробити гардероб ще гармонійніше. 

Нові образи з звичних речей

Не дарма всі провідні фахівці рекомендують зберігати старі речі, але ті, що добре виглядають— з них можна скласти абсолютно нові, несподівані образи, які допоможуть відмінно виглядати в будь-якій ситуації. А професійний стиліст порадить, що зберегти на найближчі пару років, а що краще негайно викинути. 

Відбір речей за індивідуальним типажем

Імідж-консультант Марина Кравець, оглянувши гардероб заздалегідь обумовленого сезону, укомплектує його заново, орієнтуючись на такі критерії:

  • фігура
  • типаж
  • кольоротип
  • спосіб життя

Персональний цибуля-бук нових образів

Лукбук — це індивідуальний електронний каталог, що складається з фотографій найбільш вдало підібраних на зустрічі образів, який стиліст презентує в якості приємного бонусу. У лукбуці збираються комплекти для різноманітних подій, найбільш вдалі образи, а також перелік покупок «must have». 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стиліст Марина Кравець

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень