102199
 

Гоління небезпечною бритвою

Отримати незабутній досвід гоління небезпечною бритвою в кріслі професійного чоловічого перукаря — барбера. У стінах елітного барбершопа щетину знімуть не тільки якісно, але і слідуючи стародавнім традиціям. Використовуючи косметику відомих брендів і бритву з відкритим лезом, майстер підготує шкіру до гоління і видалить волоски так ретельно, ніби їх ніколи і не було! Шкіра стане гладкою і свіжою, а приємний масаж виявиться відмінним завершенням сеансу чоловічої краси. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Використати до 31.03.2019

Гоління небезпечною бритвою — що це?

Можливість спробувати класичну процедуру гоління небезпечною бритвою. Аж до XX століття джентльмени вдавалися саме до цього інструменту з відкритим лезом, щоб зняти щетину або надати форму бороді. Ритуал гоління відбувався у чоловічих елітних салонах — барбершопах, традиції яких збереглися і в наші дні. Зараз замість мильної піни і помазка використовується косметика найвищої якості, а барбери пройшли навчання, що відповідає світовим стандартам.

Як все відбувається?

Опинившись у стінах елітного чоловічого салону Brutmen Barbershop, Щасливчик зможе відвідати процедуру зняття щетини бритвою з відкритим лезом. Спершу барбер підготує шкіру до гоління, використовуючи спеціальну косметику і розпарить обличчя теплим рушником. Потім — акуратно зніме щетину і зволожить шкіру за допомогою живильної маски і лосьйону. Приємним завершенням ритуалу гоління стане розслабляючий масаж обличчя.

Елітний чоловічий салон-барбершоп

Здавна барбершопы вважалися не тільки місцем, де можна підрівняти стрижку або поголитися, але і клубами за інтересами. Джентльмени збиралися тут, щоб обговорити новини політики і фінансів, обмінятися думками і завести корисні знайомства. Тому опинитися у стінах салону, що зберіг стародавні традиції, — досвід, який буде не проти пережити кожен чоловік. 

Ритуал гоління з історією в кілька тисяч років

Бритвою з відкритим лезом користувалися ще стародавні єгиптяни і шумери. Аж до ХХ століття чоловіки не знали іншого способу, як позбавитися від щетини. І зараз цей особливий ритуал можна випробувати в кріслі професійного цирульника, який акуратно зніме відрослі волоски небезпечною бритвою. Одразу ж після гоління можна відчути, як шкіра стає м'якою і гладкою, а обличчя «дихає» молодістю. 

Елітна чоловіча косметика American Crew

Єдине, що змінили сучасні барбери, — стали використовувати якісну косметику елітних марок. Гелі, лосьйони, маски і пінки від бренду American Crew високо цінуються у всьому світі. Це еталонний догляд за шкірою обличчя, який дарує відчуття свіжості.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Brutmen - Барбершоп - Полтава
вул. Соборності, 22 Показати на мапі

2 відгуки

Д
Дмитро
12 січня 2016
Круте враження, по-чоловічому! Я залишився задоволеним подарунком. Раджу усім спробувати небезпечне гоління, бо це насправді найкращій спосіб голитися. 100 років тому у цьому розумілися :-)

С
Святослав
10 січня 2016
Спасибо за классное впечатление моей любимой жене и команде Бодо. Я попробовал бритье опасной бритвой впервые в жизни. Ощущения просто невероятные. А подбородок таким гладким никогда не был! Жалко что к парикмахеру каждое утро не походишь)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень