Гоління небезпечною бритвою

1 людина
до 60 хвилин
Використати до 31.05.2019

Гоління небезпечною бритвою — що це?

Можливість спробувати класичну процедуру гоління небезпечною бритвою. Аж до XX століття джентльмени вдавалися саме до цього інструменту з відкритим лезом, щоб зняти щетину або надати форму бороді. Ритуал гоління відбувався у чоловічих елітних салонах — барбершопах, традиції яких збереглися і в наші дні. Зараз замість мильної піни і помазка використовується косметика найвищої якості, а барбери пройшли навчання, що відповідає світовим стандартам.

Як все відбувається?

Опинившись у стінах елітного чоловічого салону Brutmen Barbershop, Щасливчик зможе відвідати процедуру зняття щетини бритвою з відкритим лезом. Спершу барбер підготує шкіру до гоління, використовуючи спеціальну косметику і розпарить обличчя теплим рушником. Потім — акуратно зніме щетину і зволожить шкіру за допомогою живильної маски і лосьйону. Приємним завершенням ритуалу гоління стане розслабляючий масаж обличчя.

Елітний чоловічий салон-барбершоп

Здавна барбершопы вважалися не тільки місцем, де можна підрівняти стрижку або поголитися, але і клубами за інтересами. Джентльмени збиралися тут, щоб обговорити новини політики і фінансів, обмінятися думками і завести корисні знайомства. Тому опинитися у стінах салону, що зберіг стародавні традиції, — досвід, який буде не проти пережити кожен чоловік. 

Ритуал гоління з історією в кілька тисяч років

Бритвою з відкритим лезом користувалися ще стародавні єгиптяни і шумери. Аж до ХХ століття чоловіки не знали іншого способу, як позбавитися від щетини. І зараз цей особливий ритуал можна випробувати в кріслі професійного цирульника, який акуратно зніме відрослі волоски небезпечною бритвою. Одразу ж після гоління можна відчути, як шкіра стає м'якою і гладкою, а обличчя «дихає» молодістю. 

Елітна чоловіча косметика American Crew

Єдине, що змінили сучасні барбери, — стали використовувати якісну косметику елітних марок. Гелі, лосьйони, маски і пінки від бренду American Crew високо цінуються у всьому світі. Це еталонний догляд за шкірою обличчя, який дарує відчуття свіжості.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Дмитро
12 січня 2016
Круте враження, по-чоловічому! Я залишився задоволеним подарунком. Раджу усім спробувати небезпечне гоління, бо це насправді найкращій спосіб голитися. 100 років тому у цьому розумілися :-)
Святослав
10 січня 2016
Спасибо за классное впечатление моей любимой жене и команде Бодо. Я попробовал бритье опасной бритвой впервые в жизни. Ощущения просто невероятные. А подбородок таким гладким никогда не был! Жалко что к парикмахеру каждое утро не походишь)))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.