Подаруйте екскурсію «Містика Києва» для двох!

подарували вже 18 702 рази
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Прогулянка почнеться біля фонтану Самсон на Подолі. Друзі відвідають Андріївську церкву, Старокиївську гору, Андріївський узвіз, Замкову гору, занедбаний цвинтар і вулицю Чорна грязь. Гід розповість про загадкові зустрічі з потойбічними силами, таємничі зникнення, містичні історії відьом-києвиць, язичницькі традиції, прокляття київського князя тощо. Він відповість на будь-яке питання, що виникне під час екскурсії. Друзі дізнаються про Київ маловідомі факти та зможуть подивитися на місто з іншого боку.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Агентство проводить різні екскурсії з 2004 року. За ці роки гіди розробили близько 300 маршрутів. Серед клієнтів «Цікавого Києва» такі відомі компанії, як Vodafone, Carlsberg, Google Україна, McDonald's та інші.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

148 відгуків

Инна
13 лютого 2019
Екскурсія була дуже цікава і змістовна)) Незважаючи на не дуже теплу погоду, враження від «Містичного Києва» залишилися дуже приємні. Окрема подяка екскурсоводу Світлані, яка перетворила цей холодний, сірий день на яскравий і незабутній. P.s. Тематика «містичної екскурсії» дотримана в усьому, і в природі також : на початку екскурсії сонце раптово засвітило, хоча його не було вже кілька днів)
Инна
28 січня 2019
https://www.facebook.com/100011789933783
В воскресенье были с дочкой на экскурсии " Мистика Киева" . Спасибо за прекрасно проведенных 3 часа и особенное спасибо экскурсоводу за её профессионализм .
Вячеслав
13 січня 2019
Зимой рекомендую запастись термосом с теплым напитком и удобной обувью для горного подъема ) а так все интересно и увлекательно.
Жанна
6 січня 2019
https://www.facebook.com/100001993519550
Весело, интересно, снег и мороз добавили экстримчика! Мистическая прогулка - экскурсия удалась! Спасибо и бодо и экскурсоводу! Супер!!! Теперь хочется еще на прогулки от ИнтересныйКиев

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.