25393
 

Подаруй містичну екскурсію по Києву для двох!

Тригодинний екскурс у містичне минуле столиці, цікавий як для жителів міста, так і для його гостей! Історії відьом-киевиць, таємничі зникнення, страшні язичницькі обряди — досвідчений гід розповість шокуючі факти про стародавній Київ. Маршрут екскурсії включає відвідування Замкової гори, Андріївського узвозу, Старокиївської гори і навіть старовинного кладовища! Прогулянка пройде в групі, учасникам необхідно самостійно дістатися до місця старту — фонтану «Самсон» неподалік від ст. м. «Контактовая площа». детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 13 877 раз
2 людини
до 3 годин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2018

Екскурсія «Містика Києва» для двох - що це?

Захоплююча пішохідна екскурсія найтаємничішими місцями столиці України, що триває 3 години. Проходить у групі під керівництвом досвідченого гіда. Він повідає безліч містичних історій, які не піддаються простому логічному поясненню. Маршрут включає відвідування Замкової гори, Андріївського узвозу, Старокиївської гори і навіть покинутого цвинтаря. Це центральна частина Києва з приголомшливою архітектурою - старовинний Подол.

Як це відбувається?

Щасливчикам доведеться самостійно дістатися до місця старту екскурсії. Група збирається біля фонтану «Самсон», що неподалік від метро «Контрактова площа». Тут на учасників туру чекатиме гід, який почне прогулянку у найстаровиннішому районі столиці - на Подолі. Екскурсовод розповість безліч цікавих фактів і містичних легенд про минуле та сьогодення київських вулиць. Разом з групою Щасливчикам випаде нагода відвідати пам'ятки Києва, поглянути по-новому на історію міста. Трансфер та проживання для гостей столиці не входять у вартість послуги.

Цікавий маршрут у серці міста

У програму екскурсії входить відвідування таких легендарних місць як Андріївський узвіз, Старокиївська гора, Замкова гора, вулиця Чорна Грязь. Учасники прогулянки будуть заглядати в найпотаємніші куточки і навіть побувають на старовинному покинутому кладовищі. Для особистої зручності варто віддати перевагу комфортному одягу і взуттю.

Супровід професійного гіда

Пішохідна прогулянка выдбудеться під керівництвом досвідченого гіда, який довгий час вивчав містичні факти з історії Києва. Він зможе відповісти на будь-яке питання, що виникне в ході екскурсії.

Містичні таємниці Києва

Учасники прогулянки почують унікальні факти, про які мало пишуть в підручниках, але які мали місце у далекому минулому Києва. Екскурсовод розповість про загадкові зустрічі з потойбічними силами, таємничі зникнення, містичні історії відьом-києвиць, шокуючі язичницькі традиції, прокляття київського князя і багато чого іншого.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

111 відгуків реальних людей

11 вересня 2017
Были на экскурсии 9.09.17. Неплохо. Много исторических фактов. Экскурсовод очень хорошо говорила. Правда много. И пешей это экскурсию назвать сложно. Частые остановки для того, чтобы рассказать историю. Но в целом экскурсия понравилась

В
Валерия
15 серпня 2017
Спасибо за замечательную экскурсию. Великолепно провели время, на одном дыхании. Даже сумасшедшая жара не испугала. Низкий поклон экскурсоводу. Такой позитивный человек! Хочется еще посетить подобные экскурсии. Спасибо.

15 серпня 2017
Экскурия "Мистический Киев" прошла на одном дыхании) Началась вовремя и в музыкальном сопровождении с гидом Светланой, которая много и грамотно рассказала о каждой достопримечательности с ноткой юмора.

Л
Любовь
15 серпня 2017
Любопытнейшая экскурсия. И не смотря на то что места где она проходила, отчасти посещались раньше уже не раз, с экскурсоводом все предстало в совершенно новом свете. Так как открылись не известные ранее интересные истории и легенды, связанные с, как оказалось, очень мистическими местами нашего города. Впечатлений много и теперь обычные до того улочки будут восприниматься совершенно по новому. И...
Любопытнейшая экскурсия. И не смотря на то что места где она проходила, отчасти посещались раньше уже не раз, с экскурсоводом все предстало в совершенно новом свете. Так как открылись не известные ранее интересные истории и легенды, связанные с, как оказалось, очень мистическими местами нашего города. Впечатлений много и теперь обычные до того улочки будут восприниматься совершенно по новому. И поэтому, экскурсия стоит того, что бы со временем посетить ее еще раз.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень