102131

Fashion фотосесія

Яскрава фотосесія в професійній студії або на вулиці — 20 бездоганних fashion-фото з авторською художньою ретушшю! Над створенням образу попрацює талановитий стиліст, він зробить для моделі оригінальний макіяж і зачіску, а також буде весь час присутні на знімальному майданчику. Планувати зйомку належить разом з фотографом: він підкаже, як краще висловити емоції перед об'єктивом камери, яку позу і зайняти вигідніше себе подати. Вже через 1-2 тижні можна буде побачити результати зйомки. Всі фото вишлють на пошту в електронному форматі.  детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
до 3 годин
Використати до 31.03.2019

Fashion фотосесія — що це?

Стиль і настрій fashion-фотографій завжди провокаційні: якщо образ яскравий, а декорації підібрано під стати, знімки точно викликають емоційний відгук у глядачів. «Глянсова» фотозйомка черпає натхнення зі світу моди, але не тільки в цьому її особливість. До майбутнього процесу підходять з усією відповідальністю: стиліст створює для моделі макіяж і зачіску, а після постійно знаходиться на майданчику. На протязі 2-3 годин професійний фотограф працює з героєм своїх знімків. А потім вийде 20 фото з авторською обробкою — це ретельна ретуш, як для обкладинки журналу.

Як все проходить?

Підготовка до фотосесії починається задовго до самої зйомки. В телефонному режимі обговорюються всі важливі деталі: від вибору гармонійного образу для моделі до планування елементів декору в кадрі. Ідейну частина роботи бере на себе досвідчений фотограф Сергій Шарков. Його творче бачення кадру багато в чому визначає хід знімального процесу, як і будь-який професіонал, він відкритий до побажань і нових пропозицій. Щасливчик приїде на локацію, де його вже буде чекати фотограф і стиліст. Разом зі злагодженою командою йому належить створити закінчений образ і розкрити його перед камерою.

Детальне опрацювання образу і декорацій

Важлива умова для зйомки в стилі fashion — вибрати професійного фотографа, який зможе розкрити потенціал моделі і запропонувати оригінальні сюжети. У Полтаві таким майстром є Сергій Шарков. Він підкаже, як втілити на знімках найсміливіші задуми, обговорить фінальний образ і візьме участь у виборі атмосферного місця для проведення фотосету. При бажанні це може бути:

  • зйомка open air — на тлі архітектури міста, в парку або на природі
  • студійна зйомка — послужить декорацією готовий інтер'єр

Макіяж і зачіска спеціально для зйомки

Перед камерою можна буде з'явитися в 1 або 2 образах на вибір. А доповнить їх талановитий стиліст. Під кожен образ він створить оригінальний макіяж і зачіску. При чому, майстер буде постійно присутній на знімальному майданчику, щоб при необхідності надати допомогу моделі.

Цілих 20 фото в журнальній ретуші

найкращі кадри пройдуть повну обробку — світло - і цветокоррекцию. Для ретушування фото майстер використовує авторський підхід, щоб вся серія була в одному стилі. 20 якісних журнальних знімків можна буде отримати через 1-2 тижні в електронному форматі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Фотостудія RedLab
р. Полтава, вул. Красіна 79 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень