Гладкий ствол для двох

2 людини
15 пострілів
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Гладкий ствол для двох — що це?

Двоє учнів отримають можливість повправлятися у влучності. Цілитися по мішенях належить з гладкоствольної зброї — помпової моделі Mossberg 500A. Це легендарна рушниця американського виробництва, що перезаряджається після кожного пострілу. Змінна передня рукоятка (цівка) переміщається вперед-назад, після чого «відпрацьована» гільза вилітає і подається новий патрон. З усіма особливостями використання зброї познайомить кваліфікований інструктор. Для двох передбачено 30 пострілів по мішенях — по 15 для кожного учасника майстер-класу.

Як все відбувається?

Локацією для проведення даного враження служить вогнепальний тир «Об'єкт 7,62». Велике крите приміщення повністю обладнане для комфортного дозвілля: стрілок займає місце за спеціальною стійкою для прицілювання і бачить перед собою 50-метрову галерею, в кінці якої розташовані мішені. На місці Щасливчиків зустріне професійний інструктор, який у форматі невеликого майстер-класу розповість про правила безпеки і техніку стрільби. Практикуватися Щасливчикам належить по черзі: спочатку один учень зробить серію з 15 пострілів, а потім інший. Після можна буде порівняти свої результати.

Легенда збройового промислу Mossberg 500A

Модель Mossberg 500A відноситься до категорії помпової зброї. Вона перезаряджається за допомогою ковзної передньої рукояті: стрілець рухає цівку і використана гільза просто вилітає. Рушниця дуже популярна не тільки в Америц, де її використовують у озброєнні армії та поліції, але й у всьому світі.

Тренування влучності — 30 пострілів для двох

Для двох учасників стрілецького майстер-класу передбачена практична частина. Кожен зможе здійснити по 15 пострілів і спробувати потрапити в ціль. Мішені знаходяться на відстані 50 метрів, а стріляти потрібно по черзі.

Інструктаж від професійного стрілка

Інструктор познайомить стрілків-початківців з усіма нюансами. Він розповість про правила безпеки, комплектацію рушниці, покаже, як заряджати патрони і цілитися.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.