102047
 

Гладкий ствол для двох

Стрільба із гладкоствольної зброї: цілих 30 пострілів для двох та навчання від кваліфікованого інструктора. Після невеликої теоретичної підготовки, можна буде випробувати в дії рушницю Mossberg 500A. Ця модель належить до категорії помпової зброї, яку потрібно перезаряджати після кожного пострілу. Майстер-клас пройде в закритому тирі, де мішені розташовані на відстані 50 метрів. Стріляти потрібно по черзі, а після можна буде порівняти результати на мішенях. детальніше...

2 люд. 15 пострілів Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
15 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Гладкий ствол для двох — що це?

Двоє учнів отримають можливість повправлятися у влучності. Цілитися по мішенях належить з гладкоствольної зброї — помпової моделі Mossberg 500A. Це легендарна рушниця американського виробництва, що перезаряджається після кожного пострілу. Змінна передня рукоятка (цівка) переміщається вперед-назад, після чого «відпрацьована» гільза вилітає і подається новий патрон. З усіма особливостями використання зброї познайомить кваліфікований інструктор. Для двох передбачено 30 пострілів по мішенях — по 15 для кожного учасника майстер-класу.

Як все відбувається?

Локацією для проведення даного враження служить вогнепальний тир «Об'єкт 7,62». Велике крите приміщення повністю обладнане для комфортного дозвілля: стрілок займає місце за спеціальною стійкою для прицілювання і бачить перед собою 50-метрову галерею, в кінці якої розташовані мішені. На місці Щасливчиків зустріне професійний інструктор, який у форматі невеликого майстер-класу розповість про правила безпеки і техніку стрільби. Практикуватися Щасливчикам належить по черзі: спочатку один учень зробить серію з 15 пострілів, а потім інший. Після можна буде порівняти свої результати.

Легенда збройового промислу Mossberg 500A

Модель Mossberg 500A відноситься до категорії помпової зброї. Вона перезаряджається за допомогою ковзної передньої рукояті: стрілець рухає цівку і використана гільза просто вилітає. Рушниця дуже популярна не тільки в Америц, де її використовують у озброєнні армії та поліції, але й у всьому світі.

Тренування влучності — 30 пострілів для двох

Для двох учасників стрілецького майстер-класу передбачена практична частина. Кожен зможе здійснити по 15 пострілів і спробувати потрапити в ціль. Мішені знаходяться на відстані 50 метрів, а стріляти потрібно по черзі.

Інструктаж від професійного стрілка

Інструктор познайомить стрілків-початківців з усіма нюансами. Він розповість про правила безпеки, комплектацію рушниці, покаже, як заряджати патрони і цілитися.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрілецько-спортивний клуб "Об'єкт 7,62"
вул. Паризької Комуни, 30 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень