102046
 

Гладкий ствол

Майстер-клас стрільби з гладкоствольної зброї — помпової рушниці Mossberg 500A. Ця модель не тільки до вподоби мисливцям і спортсменам, але і використовується в бойових цілях. Mossberg використовують у озброєнні армії США та в ряді поліцейських департаментів. На занятті професійний стрілок проведе інструктаж для учня, після чого можна буде випробувати рушницю в дії. Всього стрілок-початківець зробить 15 пострілів по мішені у критому тирі. детальніше...

1 люд. 15 пострілів Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
15 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Гладкий ствол — що це?

Стрільба з помпової зброї стане цікавим досвідом для любителя незвичайного відпочинку. Помпові моделі потрібно перезаряджати після кожного пострілу. Про те, як правильно користуватися бойовою зброєю, розповість професійний інструктор. Він також покаже учню, як зайняти правильну стрілецьку стійку та познайомить із технікою прицілювання. Після інструктажу можна буде зробити 15 пострілів по мішені з легендарної рушниці Mossberg 500A.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає вогнепальний тир «Об'єкт 7,62», де його буде чекати кваліфікований інструктор. Це обладнаний критий тир в межах міста: спеціальна стійка для прицілювання розташувалася на дистанції 50 метрів від мішеней. Спочатку профі познайомить гостя з правилами безпеки, комплектацією зброї та розповість про техніку стрільби. Після теоретичної підготовки, Щасливчик зможе застосувати отримані знання на практиці. Мішень зі статистикою влучень залишиться на пам'ять.

Стрільба з помпової рушниці Mossberg 500A

В Америці, на батьківщині фабрики Mossberg, рушницю використовують для потреб армії, поліції і різних приватних силових структур. В інших країнах ця модель не менш популярна. Mossberg 500A — помпова рушниця. Перезаряджати її потрібно за допомогою рухомої цівки: використана гільза вилітає і подається новий патрон. Навіть новачок зможе освоїти цю нехитру схему і зробити серію пострілів по мішенях.

15 пострілів по мішені

Стрілецька галерея критого тиру має довжину 50 метрів. На такій відстані розташована мішень для прицілювання. На те, щоб попасти в ціль, у стрілка-початківця буде 15 спроб. Мішень зі статистикою влучень можна забрати на пам'ять.

Попередній інструктаж від профі

Інструктор буде супроводжувати свого гостя на протязі тренування. Він навчить основним тонкощам поводження зі зброєю, розповість про техніку прицілювання і стрільби по мішенях.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрілецько-спортивний клуб "Об'єкт 7,62"
вул. Паризької Комуни, 30 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень