Голлівудська засмага

1 людина
до 30 хвилин
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Голлівудська засмага — що це?

Рівномірна бронзова засмага, якій позаздрять навіть зірки кіноекрану. Унікальна косметична процедура, в процесі якої шкіру покривають тростинним лосьйоном з допомогою спеціального обладнання. Виробляючи меланін без прямого впливу ультрафіолетових променів, тіло набуває рівного і красивого відтінку, який тримається близько 2 тижнів.

Як все відбувається?

Щасливий володар сертифікату потрапить в професійний салон, звідки він вийде вже через 30 хвилин засмаглим і задоволеним. Однак перед процедурою рекомендується «підготувати» тіло в домашніх умовах: за добу до відвідування салону зробити пілінг, а за 1 годину — прийняти душ. Це дозволить засмазі лягти рівно і протриматися довше. Потім Щасливчику, за бажанням, видадуть одноразову білизну, і проведуть у кабінку, де майстер за допомогою професійного обладнання нанесе на шкіру лосьйон. Візуально він дає ефект «сонячних ванн», якого можна досягти тільки після кількох тижнів відпочинку на пляжі. Після проведення процедури за станом шкіри необхідно стежити самостійно та регулярно її зволожувати.

Лосьйони AVIVA Labs преміум-класу

Для нанесення засмаги використовують професійні лосьйони виробництва Німеччини та США, які надають шкірі відтінок «голлівудської» бронзи. Вся косметика гіпоалергенна та підійде будь-якому типу шкіри.

Тривалий ефект

Не потрібно чекати літа, щоб тіло набуло здоровий «шоколадний» відтінок. Засмага, отримана в салоні, тримається на шкірі близько 2 тижнів, а при правильному догляді ще довше.

Відчуття природної засмаги

Ніхто не зможе відрізнити, чи ви засмагали в салоні, або відпочивали на островах. До того ж, можна вдатися до маленької хитрості, «підігнавши» засмагу по контуру улюбленого купального костюма, узявши його на процедуру замість запропонованої в салоні одноразової білизни.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.