Гончарна майстерність для двох

2 людини
60 хвилин
Доступно з 4 років
Використати до 31.05.2019

Гончарна майстерність для двох — що це?

Пізнавальний майстер-клас із гончарства — найдавнішого мистецтва створення виробів з глини. Цікавий екскурс в історію професії, захоплююча практика на 2-х видах гончарних кругів, а також можливість зробити горщик, тарілку або чашку своїми руками. Урок проходить під керівництвом талановитого гончара, який знає всі тонкощі ремесла.

Як все відбувається?

Щасливчики на 1 годину перевтіляться у підмайстрів в стінах творчої студії освітнього центру «АВС-Клас». Досвідчений майстер видасть їм всі необхідні матеріали, спеціальний фартух, і на практиці продемонструє, як правильно готувати і розминати глину, а також формувати з неї виріб. Потім учні одночасно або по черзі спробують виготовити посуд на ручному та електричному гончарних колах — горщик, горнятко або що-небудь інше на вибір. А готовий виріб можна забрати додому і після того, як він повністю висохне, прикрасити ним інтер'єр.

Професійні гончарні круги

Робота на гончарному крузі не вимагає особливих навичок — всьому можна навчитися за кілька хвилин під керівництвом досвідченого майстра. На занятті будуть надані 2 види гончарних кругів, кожен з яких має свої особливості:

  • ручний — обертається однією рукою, в той час як іеша надає форму глині
  • електричний — працює від приводу, обидві руки залишаються вільними для ліплення

Глиняний виріб на вибір

За допомогою гончарного кола, і під керівництвом досвідченого майстра можна легко виготовити який завгодно посуд: від автентичного українського глечика до невеликого блюдця. Вибравши і сформувавши виріб, його можна забрати додому, і після висихання прикрасити інтер'єр приміщення.

Все включено

Всі матеріали для захоплюючої творчості надаються на початку майстер-класу. На робочій поверхні учнів будуть очікувати професійна глина для ліплення і захисний фартух.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Юлия
13 липня 2017
Впечатление было получено в качестве подарка от друзей, которые знали что нам интересны новые впечатления, навыки и умения. Мастер-класс был интересен и практической стороной - возможность поработать с гончарным кругом и объяснениями от мастера по технике работы с глиной.
Игорь
2 січня 2017
https://www.facebook.com/igor.borzhak
Нам с женой очень понравилось! Никогда не лепил из глины такую красоту! Запомнили надолго и уже рекомендовали нашим друзьям!
Ирина
1 вересня 2015
Какой сюрприз!!! Даже не знала, что такое бывает. Но подарок мне на день рожденья выбирал любимый и нашел вас с интернете. Ему понравился "Урок гончарства", потому что я люблю рукодельничать. И он решил, что поработать с глиной должно быть мне интересно. Мой любимый не прогадал. Все было очень интересно. Немного сложно за гончарным кругом - боишся все поломать. Но само ощущение когда берешь глину в руки потрясающее!!!
Оля
27 серпня 2015
Спасибо мастеру. Все прошло хорошо, интересно, нам понравилось!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.