102096
 

Гончарна майстерність для двох

Урок гончарного мистецтва від досвідченого майстра. Він навчить, як правильно працювати із глиною, формувати з неї гарний посуд, а також користуватися 2 видами професійних гончарних кіл. Захоплюючий екскурс в історію стародавнього ремесла, після якого на пам'ять залишиться самостійно виліплений виріб. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Гончарна майстерність для двох — що це?

Пізнавальний майстер-клас із гончарства — найдавнішого мистецтва створення виробів з глини. Цікавий екскурс в історію професії, захоплююча практика на 2-х видах гончарних кругів, а також можливість зробити горщик, тарілку або чашку своїми руками. Урок проходить під керівництвом талановитого гончара, який знає всі тонкощі ремесла.

Як все відбувається?

Щасливчики на 1 годину перевтіляться у підмайстрів в стінах творчої студії освітнього центру «АВС-Клас». Досвідчений майстер видасть їм всі необхідні матеріали, спеціальний фартух, і на практиці продемонструє, як правильно готувати і розминати глину, а також формувати з неї виріб. Потім учні одночасно або по черзі спробують виготовити посуд на ручному та електричному гончарних колах — горщик, горнятко або що-небудь інше на вибір. А готовий виріб можна забрати додому і після того, як він повністю висохне, прикрасити ним інтер'єр.

Професійні гончарні круги

Робота на гончарному крузі не вимагає особливих навичок — всьому можна навчитися за кілька хвилин під керівництвом досвідченого майстра. На занятті будуть надані 2 види гончарних кругів, кожен з яких має свої особливості:

  • ручний — обертається однією рукою, в той час як іеша надає форму глині
  • електричний — працює від приводу, обидві руки залишаються вільними для ліплення

Глиняний виріб на вибір

За допомогою гончарного кола, і під керівництвом досвідченого майстра можна легко виготовити який завгодно посуд: від автентичного українського глечика до невеликого блюдця. Вибравши і сформувавши виріб, його можна забрати додому, і після висихання прикрасити інтер'єр приміщення.

Все включено

Всі матеріали для захоплюючої творчості надаються на початку майстер-класу. На робочій поверхні учнів будуть очікувати професійна глина для ліплення і захисний фартух.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Освітній центр "АВС-Клас"
вул. Головка, 20 Показати на мапі

вул. Гожулянская, 26 Показати на мапі

4 відгуки

Ю
Юлия
13 липня 2017
Впечатление было получено в качестве подарка от друзей, которые знали что нам интересны новые впечатления, навыки и умения. Мастер-класс был интересен и практической стороной - возможность поработать с гончарным кругом и объяснениями от мастера по технике работы с глиной.

2 січня 2017
Нам с женой очень понравилось! Никогда не лепил из глины такую красоту! Запомнили надолго и уже рекомендовали нашим друзьям!

И
Ирина
1 вересня 2015
Какой сюрприз!!! Даже не знала, что такое бывает. Но подарок мне на день рожденья выбирал любимый и нашел вас с интернете. Ему понравился "Урок гончарства", потому что я люблю рукодельничать. И он решил, что поработать с глиной должно быть мне интересно. Мой любимый не прогадал. Все было очень интересно. Немного сложно за гончарным кругом - боишся все поломать. Но само ощущение когда берешь глину в руки потрясающее!!!

О
Оля
27 серпня 2015
Спасибо мастеру. Все прошло хорошо, интересно, нам понравилось!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень