102067
 

Імідж-перетворення

Цілих 3 дні яскравого модного перетворення: пошук привабливих образів разом з фахівцем по іміджу та стилю, захоплюючий шопінг, а на завершення — професійна фотосесія! Прекрасна можливість сформувати новий гардероб і перетворитися зовні і внутрішньо, дотримуючись порад персонального імідж-консультанта. детальніше...

1 люд. 3 уроку по 4 години Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
3 уроку по 4 години
Використати до 30.09.2018

Імідж преображення — що це?

Можливість відкрити яскраву сторінку в житті, перетворившись під керівництвом персонального стиліста всього за 3 дні. «Освіжити» гардероб і знайти новий імідж, дізнатися хитрощі і тонкощі світу моди, спробувати себе в якості фотомоделі — все це буде основою створення неповторного образу. А бонусом стане візуалізація ідеального гардеробу у вигляді фотографій — індивідуальний лук-бук.

Як все відбувається?

Неймовірне перетворення триватиме 3 дні, кожен з яких принесе масу позитивних емоцій і неймовірних перевтілень. В 1-й день, після попереднього дзвінка, Щаслива володарка сертифікату, зустрінеться зі стилістом прямо у себе вдома для ретельного аналізу гардеробу. Спеціаліст огляне сезонні вбрання модниці і сформує цікаві комплекти для створення нового іміджу. А додатковий одяг та аксесуари вони придбають на 2-й день, під час захоплюючого шопінгу в обраному магазині або торговому центрі. Бюджет покупок оговорюється заздалегідь, і не входить у вартість враження. 3-й день буде присвячений фотосесії, до якої головну героїню підготують, немов професійну модель, зробивши їй макіяж і зачіску. Красиві знімки стануть основою лук-бука, в якому стиліст збереже ідеальний гардероб і кращі образи, знайдені в результаті імідж-перетворення.

Новий гардероб від профі-стиліста

Унікальна можливість визначити всі переваги та «слабкі місця» повсякденного гардеробу, а також придбати нові речі під чуйним керівництвом професійного іміджмейкера. Стиліст підкаже, як за допомогою вдало підібраного одягу підкреслити особливості фігури, правильно поєднати кольори і доповнити наряд аксесуарами. 

Лук-бук на пам'ять про перетворення

Персональний електронний лук-бук формується стилістом на підставі аналізу гардеробу, шопінгу та подальшої фотосесії. У книзі образів збираються існуючі та рекомендовані комплекти одягу та аксесуарів на всі випадки життя — для роботи, прогулянок, вечірки і т. д. Візуалізація ідеального гардеробу допоможе в подальшому не відчувати труднощів з підбором речей і із задоволенням користуватися модними радами, отриманими від професіонала.

Фотосесія в новому образі

День фотосесії, мабуть, самий хвилюючий, адже модниці належить вперше приміряти нові образи, підкресливши їх зачіскою і макіяжем від перукаря і візажиста. Зйомка може відбутися як в студії, так і на свіжому повітрі, а якісні знімки, які фотограф надасть через 7-10 днів, ще довго будуть нагадувати про неймовірне перетворення.

Місце проведення враження:

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень