Імідж-перетворення

1 людина
3 уроки по 4 години
Використати до 31.05.2019

Імідж преображення — що це?

Можливість відкрити яскраву сторінку в житті, перетворившись під керівництвом персонального стиліста всього за 3 дні. «Освіжити» гардероб і знайти новий імідж, дізнатися хитрощі і тонкощі світу моди, спробувати себе в якості фотомоделі — все це буде основою створення неповторного образу. А бонусом стане візуалізація ідеального гардеробу у вигляді фотографій — індивідуальний лук-бук.

Як все відбувається?

Неймовірне перетворення триватиме 3 дні, кожен з яких принесе масу позитивних емоцій і неймовірних перевтілень. В 1-й день, після попереднього дзвінка, Щаслива володарка сертифікату, зустрінеться зі стилістом прямо у себе вдома для ретельного аналізу гардеробу. Спеціаліст огляне сезонні вбрання модниці і сформує цікаві комплекти для створення нового іміджу. А додатковий одяг та аксесуари вони придбають на 2-й день, під час захоплюючого шопінгу в обраному магазині або торговому центрі. Бюджет покупок оговорюється заздалегідь, і не входить у вартість враження. 3-й день буде присвячений фотосесії, до якої головну героїню підготують, немов професійну модель, зробивши їй макіяж і зачіску. Красиві знімки стануть основою лук-бука, в якому стиліст збереже ідеальний гардероб і кращі образи, знайдені в результаті імідж-перетворення.

Новий гардероб від профі-стиліста

Унікальна можливість визначити всі переваги та «слабкі місця» повсякденного гардеробу, а також придбати нові речі під чуйним керівництвом професійного іміджмейкера. Стиліст підкаже, як за допомогою вдало підібраного одягу підкреслити особливості фігури, правильно поєднати кольори і доповнити наряд аксесуарами. 

Лук-бук на пам'ять про перетворення

Персональний електронний лук-бук формується стилістом на підставі аналізу гардеробу, шопінгу та подальшої фотосесії. У книзі образів збираються існуючі та рекомендовані комплекти одягу та аксесуарів на всі випадки життя — для роботи, прогулянок, вечірки і т. д. Візуалізація ідеального гардеробу допоможе в подальшому не відчувати труднощів з підбором речей і із задоволенням користуватися модними радами, отриманими від професіонала.

Фотосесія в новому образі

День фотосесії, мабуть, самий хвилюючий, адже модниці належить вперше приміряти нові образи, підкресливши їх зачіскою і макіяжем від перукаря і візажиста. Зйомка може відбутися як в студії, так і на свіжому повітрі, а якісні знімки, які фотограф надасть через 7-10 днів, ще довго будуть нагадувати про неймовірне перетворення.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.