102067
 

Імідж-перетворення

Цілих 3 дні яскравого модного перетворення: пошук привабливих образів разом з фахівцем по іміджу та стилю, захоплюючий шопінг, а на завершення — професійна фотосесія! Прекрасна можливість сформувати новий гардероб і перетворитися зовні і внутрішньо, дотримуючись порад персонального імідж-консультанта. детальніше...

1 люд. 3 уроки по 4 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
3 уроки по 4 години
Використати до 31.03.2019

Імідж преображення — що це?

Можливість відкрити яскраву сторінку в житті, перетворившись під керівництвом персонального стиліста всього за 3 дні. «Освіжити» гардероб і знайти новий імідж, дізнатися хитрощі і тонкощі світу моди, спробувати себе в якості фотомоделі — все це буде основою створення неповторного образу. А бонусом стане візуалізація ідеального гардеробу у вигляді фотографій — індивідуальний лук-бук.

Як все відбувається?

Неймовірне перетворення триватиме 3 дні, кожен з яких принесе масу позитивних емоцій і неймовірних перевтілень. В 1-й день, після попереднього дзвінка, Щаслива володарка сертифікату, зустрінеться зі стилістом прямо у себе вдома для ретельного аналізу гардеробу. Спеціаліст огляне сезонні вбрання модниці і сформує цікаві комплекти для створення нового іміджу. А додатковий одяг та аксесуари вони придбають на 2-й день, під час захоплюючого шопінгу в обраному магазині або торговому центрі. Бюджет покупок оговорюється заздалегідь, і не входить у вартість враження. 3-й день буде присвячений фотосесії, до якої головну героїню підготують, немов професійну модель, зробивши їй макіяж і зачіску. Красиві знімки стануть основою лук-бука, в якому стиліст збереже ідеальний гардероб і кращі образи, знайдені в результаті імідж-перетворення.

Новий гардероб від профі-стиліста

Унікальна можливість визначити всі переваги та «слабкі місця» повсякденного гардеробу, а також придбати нові речі під чуйним керівництвом професійного іміджмейкера. Стиліст підкаже, як за допомогою вдало підібраного одягу підкреслити особливості фігури, правильно поєднати кольори і доповнити наряд аксесуарами. 

Лук-бук на пам'ять про перетворення

Персональний електронний лук-бук формується стилістом на підставі аналізу гардеробу, шопінгу та подальшої фотосесії. У книзі образів збираються існуючі та рекомендовані комплекти одягу та аксесуарів на всі випадки життя — для роботи, прогулянок, вечірки і т. д. Візуалізація ідеального гардеробу допоможе в подальшому не відчувати труднощів з підбором речей і із задоволенням користуватися модними радами, отриманими від професіонала.

Фотосесія в новому образі

День фотосесії, мабуть, самий хвилюючий, адже модниці належить вперше приміряти нові образи, підкресливши їх зачіскою і макіяжем від перукаря і візажиста. Зйомка може відбутися як в студії, так і на свіжому повітрі, а якісні знімки, які фотограф надасть через 7-10 днів, ще довго будуть нагадувати про неймовірне перетворення.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень