102137
 

Індивідуальний курс фотографії

Захоплюючий індивідуальний курс фотомайстерності: цілих 4 уроки будуть присвячені азам і техніці зйомки, особливостям виставлення світла, а також подальшій обробці отриманих зображень. Попрактикуватися належить в обладнаній фотостудії під керівництвом досвідченого майстра. Це шанс навчитися максимально використовувати можливості власної камери, і згодом радувати друзів і рідних відмінними фотографіями. детальніше...

1 люд. 4 уроку по 2 години Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
4 уроку по 2 години
Доступно з 14 років
Використати до 30.09.2018

Індивідуальний курс фотографії — що це? 

4 індивідуальних уроки з фотомистецтва. Новачки зможуть навчитися азам, а любителі — отримати нові, корисні навички. Дізнатися більше про цифрову камеру, основи витримки, діафрагму, ISO та інші параметри, навчитися вибирати об'єктиви та працювати зі студійним світлом, а також обробляти знімки в Adobe Lightroom — про це, та багато іншого розповість досвідчений фотограф-викладач.

Як все відбувається?

Щасливчик, взявши в руки свою цифрову камеру, відвідає відому фотостудію «RedLab studio». Там він зустрінеться з талановитим викладачем, який визначить рівень знань «підопічного». Якщо Щасливчик тільки придбав фотоапарат, профі допоможе розібратися в режимах і налаштуваннях, і покаже основні методи зйомки. Якщо ж новачком гостя студії назвати не можна, його очікує більш детальне вивчення конструкції та функцій камери. Далі буде робота зі студійним світлом і практичне заняття по фотографії. А зроблені знімки можна обробити в програмі Adobe Lightroom — кілька годин буде присвячено дослідженню її особливостей. Отримані під час індивідуального курсу знання дозволять робити фото відмінної якості.

Індивідуальний курс фотографії від профі

Повноцінний курс фотомайстерності складається з 4 занять по 2 години, у якому всі секрети ідеальної фотографії будуть розкриті від А до Я. Професіонал розповість і покаже:

  • конструкцію цифрової фотокамери
  • можливості окремо взятого фотоапарату (програми і налаштування)
  • різні типи об'єктивів, і як їх вибирати
  • особливості роботи зі студійним світлом
  • принципи обробки фото в популярному редакторі Adobe Lightroom

Індивідуальне навчання

Можна задавати будь-які питання, пробувати різні техніки зйомки та пропонувати свої рішення — в студії будуть присутні тільки учень і фотограф. Індивідуальна програма, складена профі для більш ефективного навчання, врахує всі побажання новачка, а любителю допоможе досягти більш високого рівня майстерності. Для успішного проходження курсу необхідна власна цифрова камера.

Пост-знімальна обробка фото: вивчення азів і техніки

Курс передбачає не тільки навчання основним методам зйомки, але і подальшу обробку фото в спеціальному редакторі Adobe Lightroom. Ця програма дозволяє ретушувати великі обсяги знімків, зберігаючи налаштування і застосовуючи їх для інших зображень.

Місце проведення враження:

Фотостудія RedLab
р. Полтава, вул. Красіна 79 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень