102137
 

Індивідуальний курс фотографії

Захоплюючий індивідуальний курс фотомайстерності: цілих 4 уроки будуть присвячені азам і техніці зйомки, особливостям виставлення світла, а також подальшій обробці отриманих зображень. Попрактикуватися належить в обладнаній фотостудії під керівництвом досвідченого майстра. Це шанс навчитися максимально використовувати можливості власної камери, і згодом радувати друзів і рідних відмінними фотографіями. детальніше...

1 люд. 4 уроки по 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
4 уроки по 2 години
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Індивідуальний курс фотографії — що це? 

4 індивідуальних уроки з фотомистецтва. Новачки зможуть навчитися азам, а любителі — отримати нові, корисні навички. Дізнатися більше про цифрову камеру, основи витримки, діафрагму, ISO та інші параметри, навчитися вибирати об'єктиви та працювати зі студійним світлом, а також обробляти знімки в Adobe Lightroom — про це, та багато іншого розповість досвідчений фотограф-викладач.

Як все відбувається?

Щасливчик, взявши в руки свою цифрову камеру, відвідає відому фотостудію «RedLab studio». Там він зустрінеться з талановитим викладачем, який визначить рівень знань «підопічного». Якщо Щасливчик тільки придбав фотоапарат, профі допоможе розібратися в режимах і налаштуваннях, і покаже основні методи зйомки. Якщо ж новачком гостя студії назвати не можна, його очікує більш детальне вивчення конструкції та функцій камери. Далі буде робота зі студійним світлом і практичне заняття по фотографії. А зроблені знімки можна обробити в програмі Adobe Lightroom — кілька годин буде присвячено дослідженню її особливостей. Отримані під час індивідуального курсу знання дозволять робити фото відмінної якості.

Індивідуальний курс фотографії від профі

Повноцінний курс фотомайстерності складається з 4 занять по 2 години, у якому всі секрети ідеальної фотографії будуть розкриті від А до Я. Професіонал розповість і покаже:

  • конструкцію цифрової фотокамери
  • можливості окремо взятого фотоапарату (програми і налаштування)
  • різні типи об'єктивів, і як їх вибирати
  • особливості роботи зі студійним світлом
  • принципи обробки фото в популярному редакторі Adobe Lightroom

Індивідуальне навчання

Можна задавати будь-які питання, пробувати різні техніки зйомки та пропонувати свої рішення — в студії будуть присутні тільки учень і фотограф. Індивідуальна програма, складена профі для більш ефективного навчання, врахує всі побажання новачка, а любителю допоможе досягти більш високого рівня майстерності. Для успішного проходження курсу необхідна власна цифрова камера.

Пост-знімальна обробка фото: вивчення азів і техніки

Курс передбачає не тільки навчання основним методам зйомки, але і подальшу обробку фото в спеціальному редакторі Adobe Lightroom. Ця програма дозволяє ретушувати великі обсяги знімків, зберігаючи налаштування і застосовуючи їх для інших зображень.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Фотостудія RedLab
р. Полтава, вул. Красіна 79 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень