Йога в групі для двох

2 людини
2 уроки по 90 хвилин
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019

Йога в групі для двох — що це?

Відвідування 2-х занять у йога-студії разом з близькою людиною! Парі випаде нагода додати в своє життя нові емоції — дізнатися, як фізичні навантаження, дихальні вправи та медитація впливають на їх світовідчуття. Класична практика йоги, хатха, має мало спільного зі звичайним фітнесом і пропонує більш цілісний підхід. Навантаження тут чергуються з розслабленням, увага зосереджена на собі, а самі вправи дуже цікаві та задіюють різні групи м'язів. Особлива увага приділяється спині та хребту, а також внутрішньому самопочуттю.

Як все відбувається?

Своє знайомство з практикою йоги Щасливчики почнуть в студії «Prana». Заняття вони відвідають у будь-який зручний час, орієнтуючись на розклад школи. Гостям нададуть килимки для йоги та проведуть їх в зал для тренувань. Під керівництвом досвідченого практика хатха-йоги вони зможуть освоїти базові пози — асани, присвятити час корисним дихальним вправам і остаточно розслабитися на медитації.

Класичний напрямок йоги — хатха

Знайомство з практикою йоги належить почати з класичного напряму, який повною мірою відображає суть і філософське вчення. Не варто переживати, що методика не підкориться новачкам. Хоча вправи хатха-йоги досить специфічні, кожну можна виконати в двох варіантах: простішому і складнішому.

Цілих 2 заняття для пари

Двоє учасників майстер-класу отримають можливість відвідати не 1 заняття, а цілих 2. Кожне тренування триватиме 1,5 години. Для відвідування можна буде вибрати будь-який зручний час.

Комплекс з різних цілющих технік

Практика йоги настільки різностороння, що поєднує в собі різні цілющі техніки. Так, кожне заняття поділено на блоки. Основний акцент робиться на фізичну роботу, але результати досягаються тільки за рахунок розслаблення. Кожне тренування це:

  • силові вправи
  • дихальні практики
  • медитація

     

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.