102085
 

Йога в групі для двох

Цілих 2 заняття, присвячені практиці хатха-йоги! Класичний напрям може стати початком великого шляху — познайомити з основними позами, дихальними вправами та мистецтвом медитації. Тренування розраховані на 2-х осіб, а проходять вони в невеликій групі під керівництвом майстра. Можна вибрати будь-який зручний час для відвідування студії — килимки для йоги будуть чекати в залі! детальніше...

2 люд. 2 уроки по 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
2 уроки по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Йога в групі для двох — що це?

Відвідування 2-х занять у йога-студії разом з близькою людиною! Парі випаде нагода додати в своє життя нові емоції — дізнатися, як фізичні навантаження, дихальні вправи та медитація впливають на їх світовідчуття. Класична практика йоги, хатха, має мало спільного зі звичайним фітнесом і пропонує більш цілісний підхід. Навантаження тут чергуються з розслабленням, увага зосереджена на собі, а самі вправи дуже цікаві та задіюють різні групи м'язів. Особлива увага приділяється спині та хребту, а також внутрішньому самопочуттю.

Як все відбувається?

Своє знайомство з практикою йоги Щасливчики почнуть в студії «Prana». Заняття вони відвідають у будь-який зручний час, орієнтуючись на розклад школи. Гостям нададуть килимки для йоги та проведуть їх в зал для тренувань. Під керівництвом досвідченого практика хатха-йоги вони зможуть освоїти базові пози — асани, присвятити час корисним дихальним вправам і остаточно розслабитися на медитації.

Класичний напрямок йоги — хатха

Знайомство з практикою йоги належить почати з класичного напряму, який повною мірою відображає суть і філософське вчення. Не варто переживати, що методика не підкориться новачкам. Хоча вправи хатха-йоги досить специфічні, кожну можна виконати в двох варіантах: простішому і складнішому.

Цілих 2 заняття для пари

Двоє учасників майстер-класу отримають можливість відвідати не 1 заняття, а цілих 2. Кожне тренування триватиме 1,5 години. Для відвідування можна буде вибрати будь-який зручний час.

Комплекс з різних цілющих технік

Практика йоги настільки різностороння, що поєднує в собі різні цілющі техніки. Так, кожне заняття поділено на блоки. Основний акцент робиться на фізичну роботу, але результати досягаються тільки за рахунок розслаблення. Кожне тренування це:

  • силові вправи
  • дихальні практики
  • медитація

     

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Йога-студія "Prana"
бул.Маршала Конєва, 2 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень