102120
 

Курс акторської майстерності

Захоплюючий курс акторської майстерності, розрахований на 5 індивідуальних занять. Професійний артист навчить азам сценічного мистецтва, покаже як управляти своїм голосом, тілом і зняти внутрішні «затиски». Унікальна можливість здобути акторські навички, корисні в житті, і навчитися в будь-якій ситуації відчувати себе невимушено. детальніше...

1 люд. 5 уроків по 90 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
5 уроків по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 30.11.2018

Курс акторської майстерності — що це? 

Цілих 5 індивідуальних уроків акторської майстерності під керівництвом досвідченого викладача. Можливість попрацювати над сценічною мовою та повправлятися у мистецтві перевтілення. Курс допоможе знайти внутрішню розкутість, яскраву харизму, а всі розігруються ситуації легко застосовувати в житті! Заняття проходять в ігровій формі, що допомагає краще розкрити творчий потенціал. 

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах школи акторської майстерності «Museion», де зустрінеться з викладачем — професійним актором, який, поговоривши з учнем, розробить для нього індивідуальну програму. Кожне заняття буде мати власну задачу, наприклад роботу з мімікою або постановка голосу. Обов'язковий елемент уроку — розминка, де проводяться вправи, що розкривають творчі якості. Всі отримані навички належить продемонструвати в дії — на вулиці або в штучно створених умовах. 

Індивідуальна програма навчання

Можливість здобути акторські навички за 5 занять тривалістю по 1,5 години! Кожен урок буде цікавим і насиченим: спеціальні вправи, домашні завдання і багато-багато практики! Весь курс розробляється індивідуально, з ухилом на потреби учня. 

Заняття в ігровій формі

Навчання відбувається у формі веселої гри — так простіше виконувати вправи і запам'ятовувати нову інформацію. Тому курс акторської майстерності сподобається навіть тим, хто не планує пов'язувати своє життя з театром чи кіно. 

Знання, що застосовуються в життя

В ході занять належить отримати не тільки теоретичну, але і практичну підготовку. Як завести розмову з незнайомою людиною, взаємодіяти з партнером в різних життєвих ситуаціях, а також розвити асоціативне мислення та емоційну пам'ять — все це і багато іншого передбачає програма курсу.  

Місце проведення враження:

Творча майстерня "Museion"
вул. Червоноармійська, 5А Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень