102120
 

Курс акторської майстерності

Захоплюючий курс акторської майстерності, розрахований на 5 індивідуальних занять. Професійний артист навчить азам сценічного мистецтва, покаже як управляти своїм голосом, тілом і зняти внутрішні «затиски». Унікальна можливість здобути акторські навички, корисні в житті, і навчитися в будь-якій ситуації відчувати себе невимушено. детальніше...

1 люд. 5 уроків по 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
5 уроків по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Курс акторської майстерності — що це? 

Цілих 5 індивідуальних уроків акторської майстерності під керівництвом досвідченого викладача. Можливість попрацювати над сценічною мовою та повправлятися у мистецтві перевтілення. Курс допоможе знайти внутрішню розкутість, яскраву харизму, а всі розігруються ситуації легко застосовувати в житті! Заняття проходять в ігровій формі, що допомагає краще розкрити творчий потенціал. 

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах школи акторської майстерності «Museion», де зустрінеться з викладачем — професійним актором, який, поговоривши з учнем, розробить для нього індивідуальну програму. Кожне заняття буде мати власну задачу, наприклад роботу з мімікою або постановка голосу. Обов'язковий елемент уроку — розминка, де проводяться вправи, що розкривають творчі якості. Всі отримані навички належить продемонструвати в дії — на вулиці або в штучно створених умовах. 

Індивідуальна програма навчання

Можливість здобути акторські навички за 5 занять тривалістю по 1,5 години! Кожен урок буде цікавим і насиченим: спеціальні вправи, домашні завдання і багато-багато практики! Весь курс розробляється індивідуально, з ухилом на потреби учня. 

Заняття в ігровій формі

Навчання відбувається у формі веселої гри — так простіше виконувати вправи і запам'ятовувати нову інформацію. Тому курс акторської майстерності сподобається навіть тим, хто не планує пов'язувати своє життя з театром чи кіно. 

Знання, що застосовуються в життя

В ході занять належить отримати не тільки теоретичну, але і практичну підготовку. Як завести розмову з незнайомою людиною, взаємодіяти з партнером в різних життєвих ситуаціях, а також розвити асоціативне мислення та емоційну пам'ять — все це і багато іншого передбачає програма курсу.  

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Творча майстерня "Museion"
вул. Червоноармійська, 5А Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень