102138
 

Курс фотографії

Практичний курс з 10 занять, присвячений майстерності фотозйомки. Уроки проходять в невеликій групі в форматі майстер-класів. Курс поєднує в собі 2 рівня складності: для фотографів-початківців з акцентом на устрій камери та ручні режими зйомки і для більш досвідчених — з ухилом на студійну зйомку і творчу обробку кадрів. Кожне заняття триває 3 години. Для проходження курсу знадобиться особиста камера.  детальніше...

1 люд. 10 уроків по 3 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
10 уроків по 3 години
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Курс фотографії — що це?

10 практичних занять у студії та open air, кожне тривалістю по 3 години. Це чудова можливість розібратися у всіх налаштуваннях власного фотоапарату та покращити майстерність зйомки. Програма навчання розбита на 2 рівні. На першому вивчаються основи та пояснюються технічні нюанси роботи з камерою. Для другого рівня передбачено поглиблене вивчення обробки фото, студійної зйомки та роботи з моделями.

Як все відбувається?

Про хитрощі побудови кадру Щасливчик дізнається з вуст професійного фотографа, який веде майстер-класи в школі RedLab. Відвідувати заняття потрібно 3 рази на тиждень, так що попереду — інтенсив із вивчення базових принципів фотозйомки. На першому занятті Щасливчик познайомиться зі своєю групою та викладачем. Усі уроки починатимуться з теоретичних вступів, а потім чекає безпосередня практика фотозйомки.

Курс фотографії із 10 занять

Курс фотографії складається з 10 занять, тривалість кожного — 3 години. Уроки проходять у групі, 3 рази на тиждень. А практика ідеально поєднується з теорією.

Програма розділена на 2 рівні складності

Курс об'єднує відразу 2 рівні складності, які належить освоїти по черзі: 

  • фотограф-початківець: пристрій фотоапарата, різні види об'єктивів, ручні режими зйомки, робота зі світлом, обробка знімків у Adobe Lightroom та ін.
  • просунутий фотограф: основи студійної зйомки, особливості сприйняття кадру та композиції, робота з моделлю, глибока корекція фотографій у Adobe Photoshop та ін.

Практика зйомки на кожному занятті

Уроки передбачають практику як у студії, так і на вулиці. Учень отримає можливість попрацювати в умовах різного освітлення, навчиться користуватися ручними режимами зйомки й самостійно настроювати свій фотоапарат. У кінці курсу видається диплом, що засвідчує проходження авторських курсів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Фотостудія RedLab
р. Полтава, вул. Красіна 79 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень