102138
 

Курс фотографії

Практичний курс з 10 занять, присвячений майстерності фотозйомки. Уроки проходять в невеликій групі в форматі майстер-класів. Курс поєднує в собі 2 рівня складності: для фотографів-початківців з акцентом на устрій камери та ручні режими зйомки і для більш досвідчених — з ухилом на студійну зйомку і творчу обробку кадрів. Кожне заняття триває 3 години. Для проходження курсу знадобиться особиста камера.  детальніше...

1 люд. 10 уроків по 3 години Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
10 уроків по 3 години
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.09.2018

Курс фотографії — що це?

10 практичних занять у студії та open air, кожне тривалістю по 3 години. Це чудова можливість розібратися у всіх налаштуваннях власного фотоапарату та покращити майстерність зйомки. Програма навчання розбита на 2 рівні. На першому вивчаються основи та пояснюються технічні нюанси роботи з камерою. Для другого рівня передбачено поглиблене вивчення обробки фото, студійної зйомки та роботи з моделями.

Як все відбувається?

Про хитрощі побудови кадру Щасливчик дізнається з вуст професійного фотографа, який веде майстер-класи в школі RedLab. Відвідувати заняття потрібно 3 рази на тиждень, так що попереду — інтенсив із вивчення базових принципів фотозйомки. На першому занятті Щасливчик познайомиться зі своєю групою та викладачем. Усі уроки починатимуться з теоретичних вступів, а потім чекає безпосередня практика фотозйомки.

Курс фотографії із 10 занять

Курс фотографії складається з 10 занять, тривалість кожного — 3 години. Уроки проходять у групі, 3 рази на тиждень. А практика ідеально поєднується з теорією.

Програма розділена на 2 рівні складності

Курс об'єднує відразу 2 рівні складності, які належить освоїти по черзі: 

  • фотограф-початківець: пристрій фотоапарата, різні види об'єктивів, ручні режими зйомки, робота зі світлом, обробка знімків у Adobe Lightroom та ін.
  • просунутий фотограф: основи студійної зйомки, особливості сприйняття кадру та композиції, робота з моделлю, глибока корекція фотографій у Adobe Photoshop та ін.

Практика зйомки на кожному занятті

Уроки передбачають практику як у студії, так і на вулиці. Учень отримає можливість попрацювати в умовах різного освітлення, навчиться користуватися ручними режимами зйомки й самостійно настроювати свій фотоапарат. У кінці курсу видається диплом, що засвідчує проходження авторських курсів.

Місце проведення враження:

Фотостудія RedLab
р. Полтава, вул. Красіна 79 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень