Курс фотографії

1 людина
10 уроків по 3 години
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.05.2019

Курс фотографії — що це?

10 практичних занять у студії та open air, кожне тривалістю по 3 години. Це чудова можливість розібратися у всіх налаштуваннях власного фотоапарату та покращити майстерність зйомки. Програма навчання розбита на 2 рівні. На першому вивчаються основи та пояснюються технічні нюанси роботи з камерою. Для другого рівня передбачено поглиблене вивчення обробки фото, студійної зйомки та роботи з моделями.

Як все відбувається?

Про хитрощі побудови кадру Щасливчик дізнається з вуст професійного фотографа, який веде майстер-класи в школі RedLab. Відвідувати заняття потрібно 3 рази на тиждень, так що попереду — інтенсив із вивчення базових принципів фотозйомки. На першому занятті Щасливчик познайомиться зі своєю групою та викладачем. Усі уроки починатимуться з теоретичних вступів, а потім чекає безпосередня практика фотозйомки.

Курс фотографії із 10 занять

Курс фотографії складається з 10 занять, тривалість кожного — 3 години. Уроки проходять у групі, 3 рази на тиждень. А практика ідеально поєднується з теорією.

Програма розділена на 2 рівні складності

Курс об'єднує відразу 2 рівні складності, які належить освоїти по черзі: 

  • фотограф-початківець: пристрій фотоапарата, різні види об'єктивів, ручні режими зйомки, робота зі світлом, обробка знімків у Adobe Lightroom та ін.
  • просунутий фотограф: основи студійної зйомки, особливості сприйняття кадру та композиції, робота з моделлю, глибока корекція фотографій у Adobe Photoshop та ін.

Практика зйомки на кожному занятті

Уроки передбачають практику як у студії, так і на вулиці. Учень отримає можливість попрацювати в умовах різного освітлення, навчиться користуватися ручними режимами зйомки й самостійно настроювати свій фотоапарат. У кінці курсу видається диплом, що засвідчує проходження авторських курсів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.