Курс йоги

1 людина
8 уроків по 90 хвилин
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Курс йоги — що це?

Ефективний курс з 8-ми тренувань з найпопулярнішої східної практики — хатха-йоги! Регулярні заняття поєднують в собі знайомство з духовними практиками і фізичними вправами, які сприяють постійному самовдосконаленню. Вони допоможуть розслабитися, привести в порядок свої думки і почуття. А отримані знання і навички можна буде використовувати в подальшому — вони стануть запорукою гарного самопочуття і правильного настрою на весь день.

Як все відбувається?

Свій подарунковий сертифікат Щасливчик обміняє на абонемент студії «PRANA», де будуть проходити заняття протягом місяця. Після належить узгодити точний розклад на найближчий час. Потім гостя проведуть в комфортну роздягальню, де можна залишити особисті речі та переодягнутися перед тренуванням. Для цього необхідно захопити з собою зручний одяг. Заняття проводяться босоніж, так що замість взуття можна взяти шкарпетки. Півторагодинна практика класичної хатха-йоги будується за принципом «від простого до складного». Вона починається з силових навантажень, розрахованих на всі групи м'язів, але особлива увага приділяється хребту і спині. Потім, близько 10-ти хвилин буде присвячено дихальним вправам, і ще 15 — релаксації із медитацією.

Цілих 8 занять хатха-йогою!

Це повноцінний курс йоги з 8-ми занять, які дозволять познайомитися з основами цієї давньосхідної практики. На тренуваннях можна освоїти техніку виконання різних асан, навчитися основним секретам медитації, а також зрозуміти, як правильно контролювати своє дихання.

Не потрібні спеціальні навички

Рівень складності занять підберуть залежно від наявності досвіду, а новачки зможуть познайомитися з основами хатха-йоги від «А» до «Я». Всі заняття гармонійно поєднують фізичні вправи і медитативні практики, що дозволяє відпочити не тільки тілом, але і досягти духовного відчуття релаксу. Досвідчений інструктор буде ретельно стежити за ходом тренування і при необхідності завжди допоможе порадою.

Гармонія думок і здоровий дух

Тренуючи своє тіло і формуючи правильні думки, можна позитивно впливати на власну енергетику, залучати внутрішню гармонію, і досягати все більших висот у повсякденному житті! І саме курс йоги стане відправною точкою в цьому прагненні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки