102086
 

Курс йоги

Місяць хатха-йоги — цілих 8 групових занять у студії «PRANA». Це прекрасна можливість познайомитися з основами стародавньої східної практики, навчитися головним асанам і технікам правильного дихання. Безперервна серія занять зробить тренування максимально ефективними. Вже після проходження даного курсу можна буде оцінити результати своїх старань і відчути гармонізуючий, розслабляючий і відновлюючий вплив йоги на весь організм. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
8 уроків по 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Курс йоги — що це?

Ефективний курс з 8-ми тренувань з найпопулярнішої східної практики — хатха-йоги! Регулярні заняття поєднують в собі знайомство з духовними практиками і фізичними вправами, які сприяють постійному самовдосконаленню. Вони допоможуть розслабитися, привести в порядок свої думки і почуття. А отримані знання і навички можна буде використовувати в подальшому — вони стануть запорукою гарного самопочуття і правильного настрою на весь день.

Як все відбувається?

Свій подарунковий сертифікат Щасливчик обміняє на абонемент студії «PRANA», де будуть проходити заняття протягом місяця. Після належить узгодити точний розклад на найближчий час. Потім гостя проведуть в комфортну роздягальню, де можна залишити особисті речі та переодягнутися перед тренуванням. Для цього необхідно захопити з собою зручний одяг. Заняття проводяться босоніж, так що замість взуття можна взяти шкарпетки. Півторагодинна практика класичної хатха-йоги будується за принципом «від простого до складного». Вона починається з силових навантажень, розрахованих на всі групи м'язів, але особлива увага приділяється хребту і спині. Потім, близько 10-ти хвилин буде присвячено дихальним вправам, і ще 15 — релаксації із медитацією.

Цілих 8 занять хатха-йогою!

Це повноцінний курс йоги з 8-ми занять, які дозволять познайомитися з основами цієї давньосхідної практики. На тренуваннях можна освоїти техніку виконання різних асан, навчитися основним секретам медитації, а також зрозуміти, як правильно контролювати своє дихання.

Не потрібні спеціальні навички

Рівень складності занять підберуть залежно від наявності досвіду, а новачки зможуть познайомитися з основами хатха-йоги від «А» до «Я». Всі заняття гармонійно поєднують фізичні вправи і медитативні практики, що дозволяє відпочити не тільки тілом, але і досягти духовного відчуття релаксу. Досвідчений інструктор буде ретельно стежити за ходом тренування і при необхідності завжди допоможе порадою.

Гармонія думок і здоровий дух

Тренуючи своє тіло і формуючи правильні думки, можна позитивно впливати на власну енергетику, залучати внутрішню гармонію, і досягати все більших висот у повсякденному житті! І саме курс йоги стане відправною точкою в цьому прагненні.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Йога-студія "Prana"
бул.Маршала Конєва, 2 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень