Курс візажу

1 людина
8 уроків по 90 хвилин
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019

Курс візажу — що це?

8 занять, присвячені створенню ідеального образу. Якщо необхідний комплексний підхід, то це саме він. Курс дозволить почати з основ: визначити свій кольоротип, розібратися, який макіяж підходить до форми обличчя, розрізу очей тощо. Далі — більше! Практичні уроки з талановитим візажистом, на яких він наносить макіяж лише на половину обличчя, а продовжити належить самостійно. Відмінний шанс навчитися завжди виглядати бездоганно і витрачати на приємну жіночу рутину менше часу.

Як все відбувається?

Всі заняття для Щасливої власниці сертифіката проведе візажист Марина Краснобаєва. Це професіонал своєї справи, який до того ж має за плечима величезний досвід викладання. Разом з візажистом належить пройти величезний шлях: від базових основ до майстерного володіння пензликами і спонжами. Програма курсу складається індивідуально, враховуються всі побажання та наявність попереднього досвіду. Зокрема, майстер навчить, як визначити свій кольоротип, вибрати косметику, підкреслити за допомогою мейк-апу гідності свого образу. На кожному практичному уроці візажист буде наносити макіяж на половину обличчя, а закінчувати цю приємну роботу потрібно буде самостійно. Саме так запам'ятаються найбільш ефективні прийоми і послідовність створення образів.

Цілих 8 уроків жіночої краси

Це повноцінний курс навчання, що складається з 8 занять. Кожне триватиме 1,5 години. Часу буде досить, щоб засвоїти всі базові навички і додавати в процес створення макіяжу трішки творчості та імпровізації.

Індивідуальна програма навчання

Програма курсу буде підібрана індивідуально. А особливу увагу майстер приділить наступним питанням:

  • правильному догляду за шкірою
  • корекції обличчя
  • правилам і секретам нанесення декоративної косметики
  • підбору гармонійної колірної гами
  • створення різних видів макіяжу

Постійна практика і вдосконалення

Відправною точкою для власного розвитку стане перше заняття з майстром. На ньому він проведе детальний аналіз косметички: порадить, від яких засобів краще позбутися, а які навпаки придбати. На кожному майстер-класі практики буде більше, ніж теорії. А використання особистої косметики дозволить «тренувати» корисні навички навіть вдома!

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.