102078
 

Курс візажу

Курс візажного мистецтва для жінки, яка прагне досконалості! Передбачено цілих 8 занять з професійним майстром і для більшої результативності відвідати їх потрібно буде протягом 2 тижнів. Візажист навчить всім тонкощам зі світу краси: від правильного підбору декоративної косметики до вміння використовувати її як власну секретну зброю. Крок за кроком належить познайомитися з різними видами макіяжу — денним, вечірнім, діловим та смокі. Для проходження курсу знадобиться власна косметика, адже дуже важливо повторювати засвоєні уроки в домашніх умовах. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
8 уроків по 90 хвилин
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Курс візажу — що це?

8 занять, присвячені створенню ідеального образу. Якщо необхідний комплексний підхід, то це саме він. Курс дозволить почати з основ: визначити свій кольоротип, розібратися, який макіяж підходить до форми обличчя, розрізу очей тощо. Далі — більше! Практичні уроки з талановитим візажистом, на яких він наносить макіяж лише на половину обличчя, а продовжити належить самостійно. Відмінний шанс навчитися завжди виглядати бездоганно і витрачати на приємну жіночу рутину менше часу.

Як все відбувається?

Всі заняття для Щасливої власниці сертифіката проведе візажист Марина Краснобаєва. Це професіонал своєї справи, який до того ж має за плечима величезний досвід викладання. Разом з візажистом належить пройти величезний шлях: від базових основ до майстерного володіння пензликами і спонжами. Програма курсу складається індивідуально, враховуються всі побажання та наявність попереднього досвіду. Зокрема, майстер навчить, як визначити свій кольоротип, вибрати косметику, підкреслити за допомогою мейк-апу гідності свого образу. На кожному практичному уроці візажист буде наносити макіяж на половину обличчя, а закінчувати цю приємну роботу потрібно буде самостійно. Саме так запам'ятаються найбільш ефективні прийоми і послідовність створення образів.

Цілих 8 уроків жіночої краси

Це повноцінний курс навчання, що складається з 8 занять. Кожне триватиме 1,5 години. Часу буде досить, щоб засвоїти всі базові навички і додавати в процес створення макіяжу трішки творчості та імпровізації.

Індивідуальна програма навчання

Програма курсу буде підібрана індивідуально. А особливу увагу майстер приділить наступним питанням:

  • правильному догляду за шкірою
  • корекції обличчя
  • правилам і секретам нанесення декоративної косметики
  • підбору гармонійної колірної гами
  • створення різних видів макіяжу

Постійна практика і вдосконалення

Відправною точкою для власного розвитку стане перше заняття з майстром. На ньому він проведе детальний аналіз косметички: порадить, від яких засобів краще позбутися, а які навпаки придбати. На кожному майстер-класі практики буде більше, ніж теорії. А використання особистої косметики дозволить «тренувати» корисні навички навіть вдома!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа макіяжу Марини Краснобаевой
р. Полтава, вул. Жовтнева, 30А Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень