102078
 

Курс візажу

Курс візажного мистецтва для жінки, яка прагне досконалості! Передбачено цілих 8 занять з професійним майстром і для більшої результативності відвідати їх потрібно буде протягом 2 тижнів. Візажист навчить всім тонкощам зі світу краси: від правильного підбору декоративної косметики до вміння використовувати її як власну секретну зброю. Крок за кроком належить познайомитися з різними видами макіяжу — денним, вечірнім, діловим та смокі. Для проходження курсу знадобиться власна косметика, адже дуже важливо повторювати засвоєні уроки в домашніх умовах. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 90 хвилин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
8 уроків по 90 хвилин
Доступно з 16 років
Використати до 30.09.2018

Курс візажу — що це?

8 занять, присвячені створенню ідеального образу. Якщо необхідний комплексний підхід, то це саме він. Курс дозволить почати з основ: визначити свій кольоротип, розібратися, який макіяж підходить до форми обличчя, розрізу очей тощо. Далі — більше! Практичні уроки з талановитим візажистом, на яких він наносить макіяж лише на половину обличчя, а продовжити належить самостійно. Відмінний шанс навчитися завжди виглядати бездоганно і витрачати на приємну жіночу рутину менше часу.

Як все відбувається?

Всі заняття для Щасливої власниці сертифіката проведе візажист Марина Краснобаєва. Це професіонал своєї справи, який до того ж має за плечима величезний досвід викладання. Разом з візажистом належить пройти величезний шлях: від базових основ до майстерного володіння пензликами і спонжами. Програма курсу складається індивідуально, враховуються всі побажання та наявність попереднього досвіду. Зокрема, майстер навчить, як визначити свій кольоротип, вибрати косметику, підкреслити за допомогою мейк-апу гідності свого образу. На кожному практичному уроці візажист буде наносити макіяж на половину обличчя, а закінчувати цю приємну роботу потрібно буде самостійно. Саме так запам'ятаються найбільш ефективні прийоми і послідовність створення образів.

Цілих 8 уроків жіночої краси

Це повноцінний курс навчання, що складається з 8 занять. Кожне триватиме 1,5 години. Часу буде досить, щоб засвоїти всі базові навички і додавати в процес створення макіяжу трішки творчості та імпровізації.

Індивідуальна програма навчання

Програма курсу буде підібрана індивідуально. А особливу увагу майстер приділить наступним питанням:

  • правильному догляду за шкірою
  • корекції обличчя
  • правилам і секретам нанесення декоративної косметики
  • підбору гармонійної колірної гами
  • створення різних видів макіяжу

Постійна практика і вдосконалення

Відправною точкою для власного розвитку стане перше заняття з майстром. На ньому він проведе детальний аналіз косметички: порадить, від яких засобів краще позбутися, а які навпаки придбати. На кожному майстер-класі практики буде більше, ніж теорії. А використання особистої косметики дозволить «тренувати» корисні навички навіть вдома!

Місце проведення враження:

Школа макіяжу Марини Краснобаевой
р. Полтава, вул. Жовтнева, 30А Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень