Курс живопису

1 людина
5 уроків по 2 години
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019

Курс живопису — що це?

Цілих 5 індивідуальних уроків живопису під керівництвом досвідчених викладачів. Кожне заняття буде присвячене окремій техніці малювання, а тему для майстер-класу належить вибрати на свій розсуд. Всі створені зображення можна буде забрати додому і влаштувати невелику виставку власних картин для рідних і близьких.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у освітній центр «АВС-Клас», де зустрінеться зі своїм вчителем на найближчі 5 занять. Ним стане один з викладачів центру, професійний художник з багаторічним стажем. Під керівництвом талановитого живописця, належить поетапно освоїти тонкощі створення картин у різних техніках: за допомогою олівця, пастелі, олії, акрилу і графіки. Після кожного майстер-класу Щасливчик зможе з гордістю віднести додому самостійно намальовану картину формату А3.

Різноманітність технік живопису

Для відвідування майстер-класів живопису не потрібен спеціальний досвід: кожне заняття буде присвячене вивченню нової техніки, а тему уроку можна буде вибрати самостійно. По закінченні курсу в «арсеналі» художника-початківця будуть навички малювання як олівцями, так і професійними фарбами.

Викладач — талановитий художник

Всі викладачі «АВС-Клас» не тільки досвідчені живописці, але і члени Спілки художників України, народні майстри, випускники Львівської національної академії мистецтв. Тому під час занять, крім вивчення основ живопису, учень зможе почути безліч цікавих і пізнавальних історій з багаторічної художньої практики.

Картини для власної галереї

Після кожного майстер-класу в учня залишиться намальована власноруч картина формату А3. Її можна відразу ж забрати з собою, а згодом — сформувати невелику домашню картинну галерею з авторських «полотен».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.