102073

Курс живопису

Захоплююча можливість відкрити віконце в загадковий світ живопису і намалювати кілька власних шедеврів під керівництвом талановитого художника. Цілих 5 цікавих і пізнавальних занять будуть присвячені малюнку олівцями, фарбами і пензлями. Всі готові картини формату А3 можна буде залишити собі на пам'ять. детальніше...

1 люд. 5 уроків по 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
5 уроків по 2 години
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Курс живопису — що це?

Цілих 5 індивідуальних уроків живопису під керівництвом досвідчених викладачів. Кожне заняття буде присвячене окремій техніці малювання, а тему для майстер-класу належить вибрати на свій розсуд. Всі створені зображення можна буде забрати додому і влаштувати невелику виставку власних картин для рідних і близьких.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у освітній центр «АВС-Клас», де зустрінеться зі своїм вчителем на найближчі 5 занять. Ним стане один з викладачів центру, професійний художник з багаторічним стажем. Під керівництвом талановитого живописця, належить поетапно освоїти тонкощі створення картин у різних техніках: за допомогою олівця, пастелі, олії, акрилу і графіки. Після кожного майстер-класу Щасливчик зможе з гордістю віднести додому самостійно намальовану картину формату А3.

Різноманітність технік живопису

Для відвідування майстер-класів живопису не потрібен спеціальний досвід: кожне заняття буде присвячене вивченню нової техніки, а тему уроку можна буде вибрати самостійно. По закінченні курсу в «арсеналі» художника-початківця будуть навички малювання як олівцями, так і професійними фарбами.

Викладач — талановитий художник

Всі викладачі «АВС-Клас» не тільки досвідчені живописці, але і члени Спілки художників України, народні майстри, випускники Львівської національної академії мистецтв. Тому під час занять, крім вивчення основ живопису, учень зможе почути безліч цікавих і пізнавальних історій з багаторічної художньої практики.

Картини для власної галереї

Після кожного майстер-класу в учня залишиться намальована власноруч картина формату А3. Її можна відразу ж забрати з собою, а згодом — сформувати невелику домашню картинну галерею з авторських «полотен».

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Освітній центр "АВС-Клас"
вул. Головка, 20 Показати на мапі

вул. Гожулянская, 26 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень