102077
 

Квест-кімната

Пошук відповідей і доказів за відведені 60 хвилин! Розслідування належить провести в замкненій кімнаті — прямо на місці загадкового «злочину». Успіх забезпечать злагоджені дії всіх гравців команди: 4 детектива зайдуть у кімнату і спробують розгадати складні головоломки. Кожна розгадка буде на крок наближатии до істини, а в підсумку допоможе друзям вибратися з пастки — замкненої квест-кімнати. На вибір надано 2 локації: «Машина часу» чи «Таємна фотолабораторія». детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Квест-кімната для компанії — що це?

Оригінальна ідея для відпочинку з друзями та близькими — інтелектуальний квест, який пройде в замкненій кімнаті. Взяти участь зможуть відразу 4 людини. Тільки-но двері зачиняться за останнім членом команди, почнеться відлік часу. Рівно година буде у гравців, щоб розібратися в ситуації та знайти підказки. Якщо вони расплутають клубок збігів та загадок — неодмінно виберуться з кімнати. На вибір запропоновано 2 захоплюючих квести. У першому гострих відчуттів додасть повна темрява, в якій буде проводитися детективне розслідування. Щоб орієнтуватися в просторі, команді видадуть лампу зі свічкою. У другій кімнаті доведеться познайомитися з таємницями подорожі в часі та знайти зниклого товариша.

Як все відбувається?

Квест-кімната стане цікавим випробуванням для Щасливчика і 3 членів його команди, яких він візьме з собою. На місці компанію зустріне адміністратор, роз'яснить правила гри і відповість на всі запитання. Потім потрібно вибрати одну з 2-х запропонованих кімнат для проходження: «Машину часу» чи «Таємну фотолабораторію». Як тільки команда буде готова, учасників проведуть всередину. Їм доведеться розібратися, що сталося в кімнаті, повної таємниць і загадок, а після — вибратися з приміщення, не перевищивши часовий ліміт.

Квест-кімната — 60 хвилин на пошуки відповідей

Формат квест-кімнат з'явився завдяки комп'ютерним іграм. Але якщо там загадки доводилося розплутувати клацаннями миші, то тут все відбувається в реальному часі. Тематичне оформлення кімнати стає «живим» фоном для гри, а часовий ліміт, відведені 60 хвилин, стимулює оперативно вирішувати складні завдання.

Один з 2-х квестів на вибір

Гостям належить визначитися, який з 2-х запропонованих квестів виявиться краще. На вибір представлені:

  • «Таємна фотолабораторія»   квест-кімната, в якій розслідування належить провести в темряві
  • «Машина часу»   квест, де необхідно знайти зниклого друга і розгадати всі загадки кімнати

Інтелектуальна гра для компанії

Швидкість реакції і злагодженість дій — лише половина успіху. Команді з 4-х друзів доведеться продемонструвати і свою кмітливість. Для деяких загадок знадобиться логіка, у багатьох ситуаціях допоможе інтуїція.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Квест-кімната "Заборонена Локація"
р. Полтава, вул. Європейська, 110 Показати на мапі

8 відгуків

С
Сергей
14 травня 2017
Все прошло отлично)) Необыкновенный оригинальный подарочек.Подарок выбирала подружка.После посещения квест-комнаты,захотелось еще. Максимального удовольствия подарок получает после своего использования

17 квітня 2017
Сертификат был подарком-впечатлением для мужа

П
Петро
28 березня 2017
Друзі подарували на ДН похід у квест-кімнату "Машина часу". Був у квест-кімнаті вперше. Нічого подібного раніше не переживав. Класна розрядка після сірих буднів. Рекомендую.

Т
Таня
24 січня 2017
Недавно посетила с друзьями квест-комнату. Было очень интересно и загадочно, полностью прониклись той атмосферой, ощущения не передаваемые. Выбрала именно квест-комнату потому что никогда там не была. Было любопытно что нас ожидает. Спасибо большое подруге за такой замечательный подарок. Отдельное спасибо сотрудникам магазина bodo, ответственно подходят к своей работе и вежливы с клиентами.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень