Квест-кімната

4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019

Квест-кімната для компанії — що це?

Оригінальна ідея для відпочинку з друзями та близькими — інтелектуальний квест, який пройде в замкненій кімнаті. Взяти участь зможуть відразу 4 людини. Тільки-но двері зачиняться за останнім членом команди, почнеться відлік часу. Рівно година буде у гравців, щоб розібратися в ситуації та знайти підказки. Якщо вони расплутають клубок збігів та загадок — неодмінно виберуться з кімнати. На вибір запропоновано 2 захоплюючих квести. У першому гострих відчуттів додасть повна темрява, в якій буде проводитися детективне розслідування. Щоб орієнтуватися в просторі, команді видадуть лампу зі свічкою. У другій кімнаті доведеться познайомитися з таємницями подорожі в часі та знайти зниклого товариша.

Як все відбувається?

Квест-кімната стане цікавим випробуванням для Щасливчика і 3 членів його команди, яких він візьме з собою. На місці компанію зустріне адміністратор, роз'яснить правила гри і відповість на всі запитання. Потім потрібно вибрати одну з 2-х запропонованих кімнат для проходження: «Машину часу» чи «Таємну фотолабораторію». Як тільки команда буде готова, учасників проведуть всередину. Їм доведеться розібратися, що сталося в кімнаті, повної таємниць і загадок, а після — вибратися з приміщення, не перевищивши часовий ліміт.

Квест-кімната — 60 хвилин на пошуки відповідей

Формат квест-кімнат з'явився завдяки комп'ютерним іграм. Але якщо там загадки доводилося розплутувати клацаннями миші, то тут все відбувається в реальному часі. Тематичне оформлення кімнати стає «живим» фоном для гри, а часовий ліміт, відведені 60 хвилин, стимулює оперативно вирішувати складні завдання.

Один з 2-х квестів на вибір

Гостям належить визначитися, який з 2-х запропонованих квестів виявиться краще. На вибір представлені:

  • «Таємна фотолабораторія»   квест-кімната, в якій розслідування належить провести в темряві
  • «Машина часу»   квест, де необхідно знайти зниклого друга і розгадати всі загадки кімнати

Інтелектуальна гра для компанії

Швидкість реакції і злагодженість дій — лише половина успіху. Команді з 4-х друзів доведеться продемонструвати і свою кмітливість. Для деяких загадок знадобиться логіка, у багатьох ситуаціях допоможе інтуїція.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Сергей
14 травня 2017
Все прошло отлично)) Необыкновенный оригинальный подарочек.Подарок выбирала подружка.После посещения квест-комнаты,захотелось еще. Максимального удовольствия подарок получает после своего использования
Ирина
17 квітня 2017
https://www.facebook.com/100002209313140
Сертификат был подарком-впечатлением для мужа
Петро
28 березня 2017
Друзі подарували на ДН похід у квест-кімнату "Машина часу". Був у квест-кімнаті вперше. Нічого подібного раніше не переживав. Класна розрядка після сірих буднів. Рекомендую.
Таня
24 січня 2017
Недавно посетила с друзьями квест-комнату. Было очень интересно и загадочно, полностью прониклись той атмосферой, ощущения не передаваемые. Выбрала именно квест-комнату потому что никогда там не была. Было любопытно что нас ожидает. Спасибо большое подруге за такой замечательный подарок. Отдельное спасибо сотрудникам магазина bodo, ответственно подходят к своей работе и вежливы с клиентами.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.