102080
 

Лазертаг з друзями

Спортивно-тактична гра для компанії з 8 осіб — використовуються точні копії бойової зброї, штурмових гвинтівок і кулеметів. Кожен постріл — це лазерний імпульс, який при вдалому попаданні фіксують датчики на екіпіровці гравця. Локації для гри, як і її сценарій, реально вибрати за власним уподобанням. Це може бути, наприклад, командний бій в лісі або штурм нежитлової будівлі на урбан-майданчику. детальніше...

8 люд. 2 години Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
8 людина
2 години
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 6 років
Використати до 30.09.2018

Лазертаг з друзями — що це?

Тактична гра, для якої використовуються точні копії бойової зброї — спеціальні маркери, що стріляють електричними імпульсами. Гравцям видадуть повний комплект захисної екіпіровки, в тому числі, і пов'язки з датчиками, що фіксують попадання. Камуфляжний однострій допоможе краще замаскуватися на одній з 7 запропонованих локацій. При чому місце для проведення поєдинку команди зможуть вибрати на свій розсуд. У розпорядженні клубу є як відкриті майданчики в лісі і степовій місцевості, так і закриті полігони або бази в стилі «урбан».

Як все відбувається?

Взяти участь у грі зможе компанія з 8 людей, а хто це буде, визначить Щасливчик. Він запросить друзів, близьких або колег по роботі і разом з ними відправиться на обрану локацію. На місці їх зустріне інструктор, який познайомить з правилами, видасть екіпіровку і зброю. В залежності від сценарію гра може бути командної або ж такою, де кожен грає сам за себе. Традиційно учасники поєдинку отримують від 1 до 6 «життів» і намагаються їх зберегти, залишаючись невразливими для супротивників. Якщо запас вичерпано, то лунає звуковий сигнал, зброя відключається і гравцеві необхідно залишити поле бою.

Мілітарі-поєдинок з точними копіями бойової зброї

Маркери для гри в лазертаг — це точні копії бойової зброї, реальних кулеметів і штурмових гвинтівок. При цьому, якщо дальність стрільби цих моделей становить від 120 до 250 м, електронні імпульси вражають ціль на більш віддаленій дистанції — 300-500 м. Про попаданні сигналізує датчик на пов'язці, гравець відчуває легку вібрацію і не може користуватися своєю зброєю протягом 3 секунд.

Оригінальні сценарії для лазертага

Для проведення тактичного змагання можна скористатися одним із запропонованих сценаріїв або вигадати свій:

  • останній герой — кожен грає сам за себе, виграє останній уцілілий гравець
  • контрольна точка — команди намагаються за обумовлений час захопити «контрольну точку»
  • зачистка — атакуюча команда повинна захопити позиції противника за відведений час, відповідно, друга команда займає оборону і намагається втримати під контролем охоронювані об'єкти

Цілих 7 майданчиків для гри на вибір

Вибір локації залишається на розсуд гравців. Усього доступно 7 майданчиків: 4 в місті і 3 на відкритій місцевості за його межами. При бажанні, гру можна провести й на власній території. Всю необхідну екіпіровку доставлять на локацію і видадуть по комплекту для кожного гравця.

Місце проведення враження:

1 відгук

Е
Евгений
15 серпня 2017
Очень понравилось, несмотря на жару в +32. Все прошло очень классно и на хорошем уровне. Спасибо отдельное инструктору, который нас сопровождал всю игру.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень