102080
 

Лазертаг з друзями

Спортивно-тактична гра для компанії з 8 осіб — використовуються точні копії бойової зброї, штурмових гвинтівок і кулеметів. Кожен постріл — це лазерний імпульс, який при вдалому попаданні фіксують датчики на екіпіровці гравця. Локації для гри, як і її сценарій, реально вибрати за власним уподобанням. Це може бути, наприклад, командний бій в лісі або штурм нежитлової будівлі на урбан-майданчику. детальніше...

8 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
8 людей
2 години
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Лазертаг з друзями — що це?

Тактична гра, для якої використовуються точні копії бойової зброї — спеціальні маркери, що стріляють електричними імпульсами. Гравцям видадуть повний комплект захисної екіпіровки, в тому числі, і пов'язки з датчиками, що фіксують попадання. Камуфляжний однострій допоможе краще замаскуватися на одній з 7 запропонованих локацій. При чому місце для проведення поєдинку команди зможуть вибрати на свій розсуд. У розпорядженні клубу є як відкриті майданчики в лісі і степовій місцевості, так і закриті полігони або бази в стилі «урбан».

Як все відбувається?

Взяти участь у грі зможе компанія з 8 людей, а хто це буде, визначить Щасливчик. Він запросить друзів, близьких або колег по роботі і разом з ними відправиться на обрану локацію. На місці їх зустріне інструктор, який познайомить з правилами, видасть екіпіровку і зброю. В залежності від сценарію гра може бути командної або ж такою, де кожен грає сам за себе. Традиційно учасники поєдинку отримують від 1 до 6 «життів» і намагаються їх зберегти, залишаючись невразливими для супротивників. Якщо запас вичерпано, то лунає звуковий сигнал, зброя відключається і гравцеві необхідно залишити поле бою.

Мілітарі-поєдинок з точними копіями бойової зброї

Маркери для гри в лазертаг — це точні копії бойової зброї, реальних кулеметів і штурмових гвинтівок. При цьому, якщо дальність стрільби цих моделей становить від 120 до 250 м, електронні імпульси вражають ціль на більш віддаленій дистанції — 300-500 м. Про попаданні сигналізує датчик на пов'язці, гравець відчуває легку вібрацію і не може користуватися своєю зброєю протягом 3 секунд.

Оригінальні сценарії для лазертага

Для проведення тактичного змагання можна скористатися одним із запропонованих сценаріїв або вигадати свій:

  • останній герой — кожен грає сам за себе, виграє останній уцілілий гравець
  • контрольна точка — команди намагаються за обумовлений час захопити «контрольну точку»
  • зачистка — атакуюча команда повинна захопити позиції противника за відведений час, відповідно, друга команда займає оборону і намагається втримати під контролем охоронювані об'єкти

Цілих 7 майданчиків для гри на вибір

Вибір локації залишається на розсуд гравців. Усього доступно 7 майданчиків: 4 в місті і 3 на відкритій місцевості за його межами. При бажанні, гру можна провести й на власній території. Всю необхідну екіпіровку доставлять на локацію і видадуть по комплекту для кожного гравця.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

15 серпня 2017
Очень понравилось, несмотря на жару в +32. Все прошло очень классно и на хорошем уровне. Спасибо отдельное инструктору, который нас сопровождал всю игру.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень