Майстер-клас акторської майстерності

1 людина
90 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас акторської майстерності — що це? 

Індивідуальний урок акторської майстерності від талановитого артиста. За 1,5 години можна розкрити свій творчий потенціал, познайомившись з мистецтвом сценічної мови, навчитися керувати своїм голосом, жестами і мімікою, а також здобути яскраву харизму, яка додасть впевненості навіть у самій складній життєвій ситуації. 

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в школу акторської майстерності «Museion», де зустрінеться з досвідченим викладачем. Заняття буде проходити в легкій ігровій формі, що полегшує процес і розважає учня. Після знайомства та постановки основних завдань (наприклад, покращити навички спілкування або навчитися взаємодіяти з власним тілом) проходить розминка і вправи на розкриття творчих якостей. Наприкінці майстер-класу належить продемонструвати отримані знання на практиці — на вулиці або в студії.

Акторські навички, застосовні в житті

Можливість за 1,5 години освоїти: 

  • прийоми сценічного перевтілення і швидкого входження в образ
  • основи управління голосом і емоціями
  • гармонію взаємодії тіла і мови

Розкриття творчих якостей за 1 заняття!

У кожному з нас є прихований великий актор, просто деякі про це навіть не здогадуються. Півтори години занять з професійним артистом допоможуть витягнути назовні навіть глибоко сховані творчі здібності і отримати додатковий заряд впевненості в собі!

Індивідуальна програма для кожного 

Під час ознайомчої бесіди викладач дізнається про те, чого учень очікує від курсу. Це може бути розкріпачення і зняття внутрішніх «блоків», спроба дізнатися більше про свій творчий потенціал або ж просто весела розвага. В залежності від цих побажань і буде будуватися програма майстер-класу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.