102119
 

Майстер-клас акторської майстерності

Захоплюючий урок таємничого сценічного мистецтва від актора — професіонала! Можливість дізнатися більше про себе, перевтілюючись з образу в образ, навчаючись управлінню тілом і емоціями і виробляючи навички невимушеного спілкування в будь-якій ситуації. Урок побудований у формі гри, тому будь-який, навіть самий сором'язливий учень поступово зможе розслабитися і проявити весь свій акторський потенціал і харизму. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас акторської майстерності — що це? 

Індивідуальний урок акторської майстерності від талановитого артиста. За 1,5 години можна розкрити свій творчий потенціал, познайомившись з мистецтвом сценічної мови, навчитися керувати своїм голосом, жестами і мімікою, а також здобути яскраву харизму, яка додасть впевненості навіть у самій складній життєвій ситуації. 

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в школу акторської майстерності «Museion», де зустрінеться з досвідченим викладачем. Заняття буде проходити в легкій ігровій формі, що полегшує процес і розважає учня. Після знайомства та постановки основних завдань (наприклад, покращити навички спілкування або навчитися взаємодіяти з власним тілом) проходить розминка і вправи на розкриття творчих якостей. Наприкінці майстер-класу належить продемонструвати отримані знання на практиці — на вулиці або в студії.

Акторські навички, застосовні в житті

Можливість за 1,5 години освоїти: 

  • прийоми сценічного перевтілення і швидкого входження в образ
  • основи управління голосом і емоціями
  • гармонію взаємодії тіла і мови

Розкриття творчих якостей за 1 заняття!

У кожному з нас є прихований великий актор, просто деякі про це навіть не здогадуються. Півтори години занять з професійним артистом допоможуть витягнути назовні навіть глибоко сховані творчі здібності і отримати додатковий заряд впевненості в собі!

Індивідуальна програма для кожного 

Під час ознайомчої бесіди викладач дізнається про те, чого учень очікує від курсу. Це може бути розкріпачення і зняття внутрішніх «блоків», спроба дізнатися більше про свій творчий потенціал або ж просто весела розвага. В залежності від цих побажань і буде будуватися програма майстер-класу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Творча майстерня "Museion"
вул. Червоноармійська, 5А Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень