Майстер-клас з флористики

1 людина
2,5 години
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас з флористики — що це?

Творчий урок, присвячений створенню квіткових творів — авторських букетів або композицій на каркасі. Дизайн вироби можна буде вибрати на свій розсуд, після чого познайомитися з основними законами флористики. Зокрема, майстер розповість, як доглядати за квітами, як поєднувати їх разом, зміцнювати і зберігати свіжість нерозкритих бутонів. Працювати доведеться з сезонними живими квітами, а декорації вибрати з того безлічі, що запропоновано в школі.

Як все проходить?

Щасливчика чекає знайомство з професійним флористом. Він запропонує різні програми для проведення майстер-класу. Згідно з однією з них можна навчитися складати квіти в красивий букет за прикладом весільного. Друга програма передбачає створення квіткової композиції на каркасі. Щасливчику для повного комфорту видадуть фартух. У роботі він буде використовувати сезонні квіти і гарні декорації: стрічки, мереживо, сухоцвіти, пір'я та ін

Квіткове творчість — мистецтво флористики

Флористику ще називають «зеленим дизайном»: з допомогою квітів можна прикрасити цілий бенкетний зал, і краще декору не придумаєш. Працювати з живими бутонами одночасно і просто, і складно. Простота в тому, що вони самі по собі гарні. А от складність полягає в збереженні свіжості. Всім нюансам навчить професійний флорист.

Авторський букет або квіткову композицію

На вибір можна створити або приголомшливий авторський букет, або закріпити квіти на каркасі — і вийде оригінальна квіткова композиція. Спеціальні навички для роботи з кольорами обов'язково з'являться на майстер-класі. А готову роботу можна буде забрати з собою.

Все необхідне видається

Для роботи нададуть не лише фартух, але і всі необхідні матеріали: основу для квітів, утримує вологу і елементи декору (стрічки, мереживо, сухоцвіти, пір'я, сухі плоди тощо). Все це точно знадобиться для творчості.  

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Алиса
8 жовтня 2016
https://www.facebook.com/100005740665242
Получила огромное удовольствие от урока! Мастер-класс мне подарили родные и угадали прямо в точку. Информация и практические навыки объясняются и показываются очень доступно и легко запомнить. Большое спасибо за такой классный мастер-класс!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.