102130
 

Майстер-клас з флористики

Жива краса — ароматні бутони різних форм і фарб належить скласти в сюжетні композиції. Це може бути як оригінальний букет, так і квіткове твір на міцному каркасі. Будь-які фантазії допоможе втілити майстер-флорист. Він підкаже, як надовго зберегти свіжість квітів, поєднувати їх між собою і підкреслити достоїнства кожного. Готова робота залишиться на пам'ять автору.  детальніше...

1 люд. 2,5 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
2,5 години
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас з флористики — що це?

Творчий урок, присвячений створенню квіткових творів — авторських букетів або композицій на каркасі. Дизайн вироби можна буде вибрати на свій розсуд, після чого познайомитися з основними законами флористики. Зокрема, майстер розповість, як доглядати за квітами, як поєднувати їх разом, зміцнювати і зберігати свіжість нерозкритих бутонів. Працювати доведеться з сезонними живими квітами, а декорації вибрати з того безлічі, що запропоновано в школі.

Як все проходить?

Щасливчика чекає знайомство з професійним флористом. Він запропонує різні програми для проведення майстер-класу. Згідно з однією з них можна навчитися складати квіти в красивий букет за прикладом весільного. Друга програма передбачає створення квіткової композиції на каркасі. Щасливчику для повного комфорту видадуть фартух. У роботі він буде використовувати сезонні квіти і гарні декорації: стрічки, мереживо, сухоцвіти, пір'я та ін

Квіткове творчість — мистецтво флористики

Флористику ще називають «зеленим дизайном»: з допомогою квітів можна прикрасити цілий бенкетний зал, і краще декору не придумаєш. Працювати з живими бутонами одночасно і просто, і складно. Простота в тому, що вони самі по собі гарні. А от складність полягає в збереженні свіжості. Всім нюансам навчить професійний флорист.

Авторський букет або квіткову композицію

На вибір можна створити або приголомшливий авторський букет, або закріпити квіти на каркасі — і вийде оригінальна квіткова композиція. Спеціальні навички для роботи з кольорами обов'язково з'являться на майстер-класі. А готову роботу можна буде забрати з собою.

Все необхідне видається

Для роботи нададуть не лише фартух, але і всі необхідні матеріали: основу для квітів, утримує вологу і елементи декору (стрічки, мереживо, сухоцвіти, пір'я, сухі плоди тощо). Все це точно знадобиться для творчості.  

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Дизайнерська майстерня Тетяни Маюровой

1 відгук

8 жовтня 2016
Получила огромное удовольствие от урока! Мастер-класс мне подарили родные и угадали прямо в точку. Информация и практические навыки объясняются и показываются очень доступно и легко запомнить. Большое спасибо за такой классный мастер-класс!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень