102084
 

Майстер-клас фокусів

Видовищне мистецтво фокусів та ілюзії від професіонала міжнародного рівня, фокусника-мінімаліста Миколи Біденка. Всього за 1 годину майстер навчить 5-8 трюкам з використанням підручного реквізиту, які можна буде легко повторити вдома. Всі секрети улюблених фокусів і таємниці цього складного, але цікавого майстерності можна буде дізнатися з перших вуст.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас фокусів — що це?

Урок найдавнішого магічного мистецтва від відомого фокусника-ілюзіоніста. Секрети класичних трюків, вміти виконувати які кожен мріяв з дитинства: фокуси з картами і монетами, зникнення різних предметів і різноманітні перетворення. За 1 годину спілкування з майстром належить вивчити 5-8 фокусів з використанням підручного реквізиту — мотузочок, шматочків тканини, кілець або грошових купюр. Родзинкою майстер-класу стане те, що продемонстровані фокуси можна буде повторити вдома, викликаючи захоплення родини і друзів, адже предмети для трюків не потрібно купувати заздалегідь. 

Як все проходить?

Щасливчик і майстер зустрінуться в заздалегідь обумовленому місці, належному для ефективного навчання. Протягом 1 години досвідчений фокусник продемонструє техніку виконання класичних і мінімалістичні фокусів — тобто трюків з використанням реквізиту, який опинився під рукою в дану хвилину. Не потрібно ні пафосною музики, ні громіздких пристосувань, тільки майстерність учителя і уважність учня. 

Фокусник-ілюзіоніст міжнародного рівня

Персональний майстер-клас від визнаного професіонала, відомого як в Україні, так і за кордоном — Миколи Біденка. Фокусник-універсал продемонструє своє мистецтво, і навчить нескладним, але дуже видовищним трюків, а в процесі — повеселить захоплюючими історіями з життя артистів естради і цирку. 

Секрети мінімалістичному фокусів

Для відтворення трюків, які належить вивчити під уважним наглядом майстра, не потрібно спеціального реквізиту. Все необхідне знайдеться в кожному будинку — мотузочки, хустки, кільця, грошові купюри, карткові колоди. Друзі і рідні залишаться в захваті, а новоспеченому фокусника не доведеться витрачатися на дороге магічне обладнання. 

До 5-8 трюків за 1 годину

Існують фокуси, на вивчення яких ідуть роки. Однак вивчити 5-8 нескладних, але видовищних трюків за 1 годину під керівництвом професійного ілюзіоніста цілком реально, головне — уважність і бажання осягнути це давнє мистецтво. 

Місце проведення враження:

Фокусник-ілюзіоніст Микола Біденко

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень