102084
 

Майстер-клас фокусів

Видовищне мистецтво фокусів та ілюзії від професіонала міжнародного рівня, фокусника-мінімаліста Миколи Біденка. Всього за 1 годину майстер навчить 5-8 трюкам з використанням підручного реквізиту, які можна буде легко повторити вдома. Всі секрети улюблених фокусів і таємниці цього складного, але цікавого майстерності можна буде дізнатися з перших вуст.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас фокусів — що це?

Урок найдавнішого магічного мистецтва від відомого фокусника-ілюзіоніста. Секрети класичних трюків, вміти виконувати які кожен мріяв з дитинства: фокуси з картами і монетами, зникнення різних предметів і різноманітні перетворення. За 1 годину спілкування з майстром належить вивчити 5-8 фокусів з використанням підручного реквізиту — мотузочок, шматочків тканини, кілець або грошових купюр. Родзинкою майстер-класу стане те, що продемонстровані фокуси можна буде повторити вдома, викликаючи захоплення родини і друзів, адже предмети для трюків не потрібно купувати заздалегідь. 

Як все проходить?

Щасливчик і майстер зустрінуться в заздалегідь обумовленому місці, належному для ефективного навчання. Протягом 1 години досвідчений фокусник продемонструє техніку виконання класичних і мінімалістичні фокусів — тобто трюків з використанням реквізиту, який опинився під рукою в дану хвилину. Не потрібно ні пафосною музики, ні громіздких пристосувань, тільки майстерність учителя і уважність учня. 

Фокусник-ілюзіоніст міжнародного рівня

Персональний майстер-клас від визнаного професіонала, відомого як в Україні, так і за кордоном — Миколи Біденка. Фокусник-універсал продемонструє своє мистецтво, і навчить нескладним, але дуже видовищним трюків, а в процесі — повеселить захоплюючими історіями з життя артистів естради і цирку. 

Секрети мінімалістичному фокусів

Для відтворення трюків, які належить вивчити під уважним наглядом майстра, не потрібно спеціального реквізиту. Все необхідне знайдеться в кожному будинку — мотузочки, хустки, кільця, грошові купюри, карткові колоди. Друзі і рідні залишаться в захваті, а новоспеченому фокусника не доведеться витрачатися на дороге магічне обладнання. 

До 5-8 трюків за 1 годину

Існують фокуси, на вивчення яких ідуть роки. Однак вивчити 5-8 нескладних, але видовищних трюків за 1 годину під керівництвом професійного ілюзіоніста цілком реально, головне — уважність і бажання осягнути це давнє мистецтво. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Фокусник-ілюзіоніст Микола Біденко

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень