102139
 

Майстер-клас фотографії

Індивідуальний майстер-клас фотографії — один на один з досвідченим майстром! На вибір пропонується 4 програми для проведення заняття. Можна відвідати базовий урок, присвячений налаштувань камери і різним режимам зйомки або ж вибрати практичне заняття по роботі з студійний світлом. Освоювати майстерність фотографії пропонують як в студії, так і на вулиці — в умовах природного освітлення. Для заняття знадобиться власна камера.  детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
2 години
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас фотографії — що це?

Робота з кольором і світлом, з налаштуваннями камери, зі свіжими творчими ідеями. Якщо необхідно отримати порцію натхнення, то майстер-клас фотографії задовольнить цю потребу з лишком. Урок присвячений базовим основам поводження з цифровою камерою. Взявши на заняття свій фотоапарат, можна не тільки розібратися в технічних нюансах його роботи, але й отримати цінні знання з галузі фотомистецтва. Це і композиційні рішення для фото, і секрети, які роблять кожен кадр краще.

Як все проходить?

Заняття для Щасливчика проведе один з викладачів школи «RedLab». Під керівництвом досвідченого фотографа належить освоїти нові для себе знання. Залежно від вибору програми це можуть бути як базові прийоми роботи з камерою, так і зйомка в умовах студії або на відкритій локації. Спочатку Щасливчик почує цінні теоретичні відомості, а після закріпить навички на практиці.

Майстер-клас фотографії в індивідуальному форматі

Практичне заняття пройде в індивідуальному форматі: цінні знання можна одержати безпосередньо від професійного фотографа, задати будь-які уточнюючі питання і повторити те, що складніше всього засвоїти. Викладач має величезний досвід фотозйомки. Саме тому програма уроку базується не тільки на навчальних матеріалах, але і на його особистому досвіді.

4 програми навчання на вибір:

  • налаштування камери і ручні режими зйомки
  • робота з штучним та природним світлом
  • основи студійної зйомки
  • зйомка під відкритим небом

Заняття в студії або на локації

Можна вибрати місце для проведення свого уроку. У повному доступі — обладнана студія з усім необхідним для навчання. Тут ефективно засвоюються прийоми роботи зі світлом, а кожне правило зручно проілюструвати прикладами. Не менш цікаві заняття на виїзді: фотограф вчить знімати в реальних погодних умовах, вибирати найкращі ракурси для зйомки архітектурних сюжетів і пейзажів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Фотостудія RedLab
р. Полтава, вул. Красіна 79 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень