Майстер-клас катання на роликах для 2

2 людини
60 хвилин
Доступно з 3 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Майстер-клас катання на роликах для двох — що це? 

Індивідуальне навчання катанню на роликах під керівництвом 2-х досвідчених тренерів. Спеціальна підготовка не потрібна: профі підберуть відповідний курс для кожного учня — базовий та просунутий. По завершенню майстер-класу надається ще ціла година самостійного катання.

Як усе відбувається?

Щасливчики потраплять на один з кращих ролердромов Полтави — «П'ятачок». Там вони ознайомляться з професійними інструкторами, які складуть індивідуальну програму заняття для кожного учня, залежно від рівня навичок, і нададуть усе необхідне: ролики та захисне спорядження. Потім на Щасливчиків чекає захоплюючий майстер-клас роллерского мистецтва, де вони зможуть навчиться не тільки впевнено стояти «на колесах», але й виконувати нескладні трюки. А після — можна буде цілу годину самостійно кататися по зручному покриттю ролердрому, відпрацьовуючи вивчену техніку і «фінти». 

2 досвідчених тренера!

Ідеальний парний майстер-клас, коли у кожного учня — персональний тренер. Можна не прив'язуватися до різного рівня підготовки, та займатися паралельно, спостерігаючи за успіхами один одного. 

Індивідуальна програма катання

Викладачі будуть складати програму уроку залежно від рівня навичок та фізичної підготовки учнів. Базовий курс передбачає вивчення основних правил і техніки катання: як тримати рівновагу, правильно гальмувати й повертати, контролювати своє тіло при прискоренні. Більш високий рівень дає можливість навчитися нескладним роллерским «фінтам». 

Ціла година самостійного катання на роликах

Кататися, коли за кожним рухом спостерігає профі-ролер — це чудово, однак поїздити по залу самостійно теж хочеться! Тому, по закінченню заняття обидва учня здійснять парний годинний заїзд, щоб закріпити отримані знання на практиці. 

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.