102087
 

Майстер-клас катання на роликах для 2

Урок катання на роликах для двох — і тренерів теж буде двоє! Захоплююче заняття, яке навчить впевнено їздити початківців, а ролерів з досвідом — новим нескладним трюків. Усе необхідне — ролики, налокітники, наколінники й шолом видають на початку майстер-класу, а по його закінченню можна буде ще цілу годину кататися по залу ролердрому.  детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 3 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас катання на роликах для двох — що це? 

Індивідуальне навчання катанню на роликах під керівництвом 2-х досвідчених тренерів. Спеціальна підготовка не потрібна: профі підберуть відповідний курс для кожного учня — базовий та просунутий. По завершенню майстер-класу надається ще ціла година самостійного катання.

Як усе відбувається?

Щасливчики потраплять на один з кращих ролердромов Полтави — «П'ятачок». Там вони ознайомляться з професійними інструкторами, які складуть індивідуальну програму заняття для кожного учня, залежно від рівня навичок, і нададуть усе необхідне: ролики та захисне спорядження. Потім на Щасливчиків чекає захоплюючий майстер-клас роллерского мистецтва, де вони зможуть навчиться не тільки впевнено стояти «на колесах», але й виконувати нескладні трюки. А після — можна буде цілу годину самостійно кататися по зручному покриттю ролердрому, відпрацьовуючи вивчену техніку і «фінти». 

2 досвідчених тренера!

Ідеальний парний майстер-клас, коли у кожного учня — персональний тренер. Можна не прив'язуватися до різного рівня підготовки, та займатися паралельно, спостерігаючи за успіхами один одного. 

Індивідуальна програма катання

Викладачі будуть складати програму уроку залежно від рівня навичок та фізичної підготовки учнів. Базовий курс передбачає вивчення основних правил і техніки катання: як тримати рівновагу, правильно гальмувати й повертати, контролювати своє тіло при прискоренні. Більш високий рівень дає можливість навчитися нескладним роллерским «фінтам». 

Ціла година самостійного катання на роликах

Кататися, коли за кожним рухом спостерігає профі-ролер — це чудово, однак поїздити по залу самостійно теж хочеться! Тому, по закінченню заняття обидва учня здійснять парний годинний заїзд, щоб закріпити отримані знання на практиці. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Роллердром "П'ятачок"
вул. Зіньківська, 6/1 А Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень