Майстер-клас валяння з вовни

1 людина
4 години
Доступно з 11 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас валяння з вовни — що це?

Знайомство з давньою майстерністю валяння. Це справжнє мистецтво, за допомогою якого безформні мотки вовни перетворюються на оригінальні вироби. Досвідчений викладач навчить однієї з 2-х технік валяння, мокрої або сухої. На основі отриманих знань майстер допоможе власноруч зробити рукавиці або іграшку.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в дизайнерську майстерню Тетяни Майорової. Тут його зустріне особисто майстер і проведе до робочого місця, де вже буде готове все необхідне: матеріали, інструменти, предмети декору. Першим ділом профі коротко розповість Щасливчику про існуючі техніки валяння, після чого той зможе вибрати, яку з них йому хотілося б осягнути. Перевірити отримані навички на практиці можна під час виготовлення оригінального виробу.

Техніка валяння на вибір

Викладач навчить однієї з 2-х технік вовняного валяння. Він розповість про особливості тієї та іншої, після чого доведеться вирішити, яка з них подобається більше:

  • мокра — за допомогою мильного розчину вовні надають бажану форму
  • суха — вовну звалюють в цікавий виріб за допомогою гострої голки

Вовняний виріб своїми руками

Можна не тільки дізнатися більше про стародавню майстерність рукоділля, але і власноруч створити оригінальну річ! Залежно від обраної техніки, це можуть бути рукавиці або маленька іграшка.

Різноманітність матеріалів та декору

Валяння відбувається з використанням додаткових матеріалів. Крім вовни, для мокрої техніки нададуть натуральний шовк, а для сухої — слівер. Це матеріал, який служить м'яким наповненням для іграшок. При бажанні, готові вироби можна буде прикрасити елементами декору: ґудзичками, стрічками, мереживом тощо.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.