102129
 

Майстер-клас валяння з вовни

Індивідуальне заняття з майстерності створення виробів з вовни. У програмі майстер-класу захоплююче знайомство з техніками валяння, мокрою або сухою, а також практика роботи з використанням обраної методики. Результатом стануть власноруч зроблені рукавиці (з вовни з додаванням шовку) або іграшка, набита м'яким слівером. детальніше...

1 люд. 4 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
4 години
Все необхідне видається
Доступно з 11 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас валяння з вовни — що це?

Знайомство з давньою майстерністю валяння. Це справжнє мистецтво, за допомогою якого безформні мотки вовни перетворюються на оригінальні вироби. Досвідчений викладач навчить однієї з 2-х технік валяння, мокрої або сухої. На основі отриманих знань майстер допоможе власноруч зробити рукавиці або іграшку.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в дизайнерську майстерню Тетяни Майорової. Тут його зустріне особисто майстер і проведе до робочого місця, де вже буде готове все необхідне: матеріали, інструменти, предмети декору. Першим ділом профі коротко розповість Щасливчику про існуючі техніки валяння, після чого той зможе вибрати, яку з них йому хотілося б осягнути. Перевірити отримані навички на практиці можна під час виготовлення оригінального виробу.

Техніка валяння на вибір

Викладач навчить однієї з 2-х технік вовняного валяння. Він розповість про особливості тієї та іншої, після чого доведеться вирішити, яка з них подобається більше:

  • мокра — за допомогою мильного розчину вовні надають бажану форму
  • суха — вовну звалюють в цікавий виріб за допомогою гострої голки

Вовняний виріб своїми руками

Можна не тільки дізнатися більше про стародавню майстерність рукоділля, але і власноруч створити оригінальну річ! Залежно від обраної техніки, це можуть бути рукавиці або маленька іграшка.

Різноманітність матеріалів та декору

Валяння відбувається з використанням додаткових матеріалів. Крім вовни, для мокрої техніки нададуть натуральний шовк, а для сухої — слівер. Це матеріал, який служить м'яким наповненням для іграшок. При бажанні, готові вироби можна буде прикрасити елементами декору: ґудзичками, стрічками, мереживом тощо.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Дизайнерська майстерня Тетяни Маюровой

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень