Майстер-клас візажу

1 людина
3 години
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас з візажу — що це?

Нехай і невелике, але все ж перевтілення! На майстер-класі візажу відкриються цінні секрети про світ жіночої краси. Виявляється, якщо правильно підібрати тіні та підкреслити очі, можна своїм поглядом звести з розуму будь-якого кавалера. І неважливо, йдеться про денний макіяжі або вечірній. Вдалі поєднання дозволять виглядати ефектно в будь-якій ситуації. Перевага даного заняття в тому, що майстер не просто зробить макіяж своїй гості, але і навчить відтворювати його самостійно.

Як все відбувається?

Опинитися на публіці з чудовим макіяжем допоможе майстер Марина Краснобаєва. Але у створенні нового образу буде тільки половина її заслуги. Щаслива володарка сертифікату сама стане частиною творчого процесу. Вона познайомиться з візажистом та під його керівництвом навчиться підбирати декоративну косметику, кольорові поєднання, підкреслювати переваги своєї зовнішності. Майстер наносить макіяж тільки на половину обличчя, а закінчити його доведеться самостійно. Саме так можна навчитися створювати красивий образ — денний або вечірній на вибір.

Аналіз косметички від профі-візажиста

Вся косметика пройде обов'язкову ревізію майстра. Професійний візажист підкаже, які декоративні кошти потрібні, а від яких краще відмовитися. Робиться це з єдиною метою — зібрати універсальний набір для власниці косметички, який підходить їй на всі 100.

Денний або вечірній макіяж на вибір

Віддати перевагу на майстер-класі можна як спокійному денному, так і стильному вечірнього макіяжу. Все залежить від побажань леді. Якщо для неї важливіше підібрати новий образ на кожен день, то підійде перший варіант. А якщо наближається важливий захід —  то другий.

Корисні навички з області візажної майстерності

Майстер нанесе макіяж лише на половину обличчя, а закінчити цю приємну роботу можна самостійно. Щасливчик закріпить на практиці основні корисні знання:

  • навчиться наносити тональний крем і пудру;
  • правильно підбирати поєднання кольорів;
  • підкреслювати гідності особи.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.