102072
 

Майстер-клас живопису

Створення картини олійними фарбами за обраним ескізом! Талановитий художник допоможе визначитися з малюнком і запропонує зобразити його на полотні розміром А3. Сюжетом може стати що завгодно — природні пейзажі, натюрморти, фрагмент архітектури, щось з області фантастики. Для малювання не потрібні спеціальні навички, з базовою технікою новачка познайомлять на занятті. Готова картина залишиться на пам'ять авторові. Забрати її він зможе, як тільки висохне, десь за тиждень. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас живопису — що це?

Творчий процес, який триватиме цілих 2 години! Протягом цього часу можна з нуля створити картину — обрати малюнок, накидати ескіз, наповнити його фарбами. У компанії талановитого художника зробити це буде легко. Він оцінить наявні навички свого учня і запропонує освоїти або найбільш просту техніку малювання, або більш складні прийоми.

Як все проходить?

Мольберт, пензлі і фарби чекатимуть на Щасливчика на місці. Усе це стане в нагоді в роботі над створенням власної картини. Сюжет малюнка можна буде обговорити з художником заздалегідь або в творчій студії. Майстер підбере зразки, які найбільше підходять за сюжетом і слугуватимуть прикладом. Щасливчик обере потрібний макет і почне роботу над картиною. Під керівництвом досвідченого художника він дізнається про техніку створення ескізу і про роботу з олійними фарбами. Готова картина повинна підсохнути. Автор забере її вже за тиждень.

Техніка малювання олійними фарбами в деталях

Незвичайний майстер-клас допоможе освоїти техніку малювання масляними фарбами. Однієї творчої сесії буде достатньо, аби:

  • навчитися створювати ескіз майбутньої картини
  • освоїти техніку мазків за допомогою різних пензликів
  • створити власний шедевр

Авторська картина олією у форматі А3

Це, без перебільшення, власний шедевр, який можна намалювати олійними фарбами на папері формату А3. Після того, як картина висохне, її можна забрати додому. Малюнок, який повністю зроблений своїми руками, прикрасить інтер'єр і буде тішити око кожного дня.

Не потрібні спеціальні навички

Майстер-клас з індивідуальним підходом дозволить кожному зрозуміти особливості непростого мистецтва. Незважаючи на гадану складність, живопис підкориться всім. І секрет успіху тут криється в настановах талановитого художника.  

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Освітній центр "АВС-Клас"
вул. Головка, 20 Показати на мапі

вул. Гожулянская, 26 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень