Влучні стовбури

2 людини
20 пострілів
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Влучні стовбури — що це?

На перший погляд у стрільбі немає нічого складного — патрони випускаються по мішенях завдяки простому натисканні курка. Труднощі виникають лише тоді, коли хочеться потрапити в ціль — точку, яка маячить, в даному випадку, на відстані 50 метрів. З таким завданням допоможе впоратися досвідчений інструктор. Він розповість двом своїм гостям, як правильно зайняти стрілецьку стійку, взяти в руки пістолет і прицілитися. У розпорядженні виявиться відразу 2 види зброї: чеська модель СZ-75 і радянська — пістолет Марголіна. Кожен зможе зробити 20 пострілів по мішенях.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають критий тир «Об'єкт 7,62» з 50-метрової стрілецької галереєю. Тут їх зустріне професійний інструктор, який познайомить з запропонованими моделями зброї і технікою стрільби. Теоретичні відомості можна буде відразу ж перевірити на практиці. Кожен займе місце за спеціальним огородженням і здійснить свою серію пострілів. Стріляти Щасливчики будуть по мішенях   з їх допомогою вийде відстежити і порівняти результати, а після забрати їх на пам'ять в якості трофея.

Спортивні пістолети — СZ-75 і Марголіна

Відразу 2 види короткоствольної зброї доступні для стрільби по мішенях. Це спортивний пістолет СZ-75 Shadow чеського виробництва і пістолет Марголіна, який по достоїнству вважається класикою радянського збройового промислу. Випробувати у дії можна буде обидва пістолета.

Цілих 40 пострілів для двох

Все для учасників майстер-класу передбачено 40 пострілів по мішенях. Це означає, що кожен отримає по 20 патронів і зможе перевірити себе на влучність.

Інструктаж від професійного стрілка

Створені всі умови для того, щоб навіть новачки змогли попрактикуватися у стрільбі. Для враження передбачено супровід інструктора, який розповість про тонкощі поводження з вогнепальною зброєю.  

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.