102049
 

Влучні стовбури

Аж 40 пострілів для двох з легендарних моделей короткоствольної зброї — пістолетів Марголіна і СZ-75 Shadow. Перший є зразковим винаходом чеських зброярів, другою вважається радянської стрілецької класикою. У дії можна буде випробувати обидва види зброї, сражая мішені на відстані 50 метрів. Передбачений попередній інструктаж, більш того, професійної стрілок буде супроводжувати гостей протягом всього заняття. Паперові мішені зі статисткою влучень можна буде потім забрати з собою.  детальніше...

2 люд. 20 пострілів Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
20 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Влучні стовбури — що це?

На перший погляд у стрільбі немає нічого складного — патрони випускаються по мішенях завдяки простому натисканні курка. Труднощі виникають лише тоді, коли хочеться потрапити в ціль — точку, яка маячить, в даному випадку, на відстані 50 метрів. З таким завданням допоможе впоратися досвідчений інструктор. Він розповість двом своїм гостям, як правильно зайняти стрілецьку стійку, взяти в руки пістолет і прицілитися. У розпорядженні виявиться відразу 2 види зброї: чеська модель СZ-75 і радянська — пістолет Марголіна. Кожен зможе зробити 20 пострілів по мішенях.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають критий тир «Об'єкт 7,62» з 50-метрової стрілецької галереєю. Тут їх зустріне професійний інструктор, який познайомить з запропонованими моделями зброї і технікою стрільби. Теоретичні відомості можна буде відразу ж перевірити на практиці. Кожен займе місце за спеціальним огородженням і здійснить свою серію пострілів. Стріляти Щасливчики будуть по мішенях   з їх допомогою вийде відстежити і порівняти результати, а після забрати їх на пам'ять в якості трофея.

Спортивні пістолети — СZ-75 і Марголіна

Відразу 2 види короткоствольної зброї доступні для стрільби по мішенях. Це спортивний пістолет СZ-75 Shadow чеського виробництва і пістолет Марголіна, який по достоїнству вважається класикою радянського збройового промислу. Випробувати у дії можна буде обидва пістолета.

Цілих 40 пострілів для двох

Все для учасників майстер-класу передбачено 40 пострілів по мішенях. Це означає, що кожен отримає по 20 патронів і зможе перевірити себе на влучність.

Інструктаж від професійного стрілка

Створені всі умови для того, щоб навіть новачки змогли попрактикуватися у стрільбі. Для враження передбачено супровід інструктора, який розповість про тонкощі поводження з вогнепальною зброєю.  

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрілецько-спортивний клуб "Об'єкт 7,62"
вул. Паризької Комуни, 30 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень