Влучний пістолет

1 людина
25 пострілів
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Влучний пістолет — що це?

Перш ніж випустити по мішенях всі патрони, гість клубу отримає можливість пройти мінімальну стрілецьку підготовку. Досвідчений інструктор розповість про тонкощі ведення вогню і познайомить свого учня з моделями спортивної зброї — пістолет Марголіна і чеським СZ-75 Shadow. Серію пострілів можна буде здійснити з кожного пістолета, а патронів все буде 25.

Як все проходить?

Вогнепальний тир «Об'єкт 7,62» має 50-метрову стрілецьку галерею — саме на такій дистанції від стійки розташовані мішені. Щасливчик займе місце за огорожею і отримає можливість вразити цілі, використовуючи для цього 2 види зброї. Інструктор розповість про комплектації запропонованих пістолетів, покаже, як правильно поводитися з ними. Після невеликого теоретичного введення можна буде приступити до безпосередньої практики стрільби.

Стрільба з короткоствольных видів зброї

У вогнепальній тире гостю нададуть відразу 2 види короткоствольної зброї — спортивний пістолет СZ-75 Shadow і пістолет Марголіна. Перша модель є винаходом чеських зброярів, друга — радянської малокаліберної класикою. Можна буде випробувати в дії обидва пістолета, зробивши серію прицільних пострілів з кожного.

Цілих 25 пострілів по мішенях

Все можна буде зробити 25 пострілів по мішенях. Це кількість поділено між 2 видами зброї:

  • спортивний пістолет СZ-75 Shadow — 10 пострілів
  • пістолет Марголіна — 15 пострілів

Супровід профі-інструктора

Професійний інструктор введе свого гостя в курс справи і буде супроводжувати протягом всієї стрілецької тренування. Він покаже, як правильно зайняти стійку і обхопити рукоять пістолета, а також познайомить з технікою прицілювання і пострілів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.