102048
 

Влучний пістолет

Стрільба з 2 видів короткоствольної спортивної зброї — пістолетів СZ-75 Shadow і Марголіна. Все можна буде зробити 25 пострілів по мішенях, а після відстежити статистику влучень. Враження пройде в закритому тирі, де дистанція до «цілей» становить 50 метрів. Передбачений інструктаж від професійного стрілка, який познайомить з правильною стійкою, хватом рукояті, розповість про техніку прицілювання. детальніше...

1 люд. 25 пострілів Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
25 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Влучний пістолет — що це?

Перш ніж випустити по мішенях всі патрони, гість клубу отримає можливість пройти мінімальну стрілецьку підготовку. Досвідчений інструктор розповість про тонкощі ведення вогню і познайомить свого учня з моделями спортивної зброї — пістолет Марголіна і чеським СZ-75 Shadow. Серію пострілів можна буде здійснити з кожного пістолета, а патронів все буде 25.

Як все проходить?

Вогнепальний тир «Об'єкт 7,62» має 50-метрову стрілецьку галерею — саме на такій дистанції від стійки розташовані мішені. Щасливчик займе місце за огорожею і отримає можливість вразити цілі, використовуючи для цього 2 види зброї. Інструктор розповість про комплектації запропонованих пістолетів, покаже, як правильно поводитися з ними. Після невеликого теоретичного введення можна буде приступити до безпосередньої практики стрільби.

Стрільба з короткоствольных видів зброї

У вогнепальній тире гостю нададуть відразу 2 види короткоствольної зброї — спортивний пістолет СZ-75 Shadow і пістолет Марголіна. Перша модель є винаходом чеських зброярів, друга — радянської малокаліберної класикою. Можна буде випробувати в дії обидва пістолета, зробивши серію прицільних пострілів з кожного.

Цілих 25 пострілів по мішенях

Все можна буде зробити 25 пострілів по мішенях. Це кількість поділено між 2 видами зброї:

  • спортивний пістолет СZ-75 Shadow — 10 пострілів
  • пістолет Марголіна — 15 пострілів

Супровід профі-інструктора

Професійний інструктор введе свого гостя в курс справи і буде супроводжувати протягом всієї стрілецької тренування. Він покаже, як правильно зайняти стійку і обхопити рукоять пістолета, а також познайомить з технікою прицілювання і пострілів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрілецько-спортивний клуб "Об'єкт 7,62"
вул. Паризької Комуни, 30 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень