102051
 

Вогневий рубіж

Стрільба з 5 видів зброї, серед яких є пістолети СZ-75 і Марголіна, гвинтівки Мосіна та Mossberg-500, а також автомат Калашникова. Досвідчений інструктор познайомить із запропонованим арсеналом і розповість про техніку прицілювання. Можна зробити 50 пострілів по мішенях — по 10 з кожної моделі зброї. Мішені дозволять відстежити власну статистику ударів, після чого їх можна залишити собі на пам'ять. детальніше...

1 люд. 50 пострілів Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
50 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Вогневий рубіж — що це?

Тест на влучність: з 5 видів зброї належить убити віддалені на 50 метрів мішені. Щоб скласти такий стрілецький «іспит», доведеться заручитися підтримкою досвідченого інструктора. Професійний стрілок розповість, як правильно зайняти стійку, тримати в руках зброю, прицілюватися. Така експрес-підготовка підійде навіть новачкам, які не мають уявлення про спортивної стрільби. Все можна буде зробити 50 пострілів по мішенях — по 10 з кожного виду зброї.

Як все проходить?

Кваліфікований інструктор буде чекати Щасливчика у стрілецькому клубі «Об'єкт 7,62». Це обладнаний критий тир, де мішені розташовані на відстані 50 метрів від стійки для прицілювання. Після короткого інструктажу можна буде приступити до практики стрільби. Для тренування Щасливчику нададуть пістолети СZ-75 і Марголіна, гвинтівки Мосіна та Mossberg-500, а також автомат Калашникова.

Повний арсенал — цілих 5 видів зброї

Це можливість отримати повне уявлення про спортивної стрільби, взявши в руки різні моделі зброї. В арсеналі є як пістолети, так і гвинтівки:

  • спортивний пістолет СZ-75
  • пістолет Марголіна
  • гвинтівка Мосіна
  • автомат Калашникова
  • гвинтівка Mossberg-500

Тренування влучності — 50 пострілів

можна Зробити по 10 пострілів з кожного виду зброї, а всього їх вийде цілих 50! Такої кількості патронів цілком вистачить, щоб відчути «характер» такого незвичайного хобби.

Попередні навички не потрібні

Попередні навички стрільби не знадобляться, адже для гостя клубу передбачено супровід професійного інструктора. Він познайомить з базовою теорією і допоможе освоїти техніку прицільної стрільби.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрілецько-спортивний клуб "Об'єкт 7,62"
вул. Паризької Комуни, 30 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень