Вогневий рубіж

1 людина
50 пострілів
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Вогневий рубіж — що це?

Тест на влучність: з 5 видів зброї належить убити віддалені на 50 метрів мішені. Щоб скласти такий стрілецький «іспит», доведеться заручитися підтримкою досвідченого інструктора. Професійний стрілок розповість, як правильно зайняти стійку, тримати в руках зброю, прицілюватися. Така експрес-підготовка підійде навіть новачкам, які не мають уявлення про спортивної стрільби. Все можна буде зробити 50 пострілів по мішенях — по 10 з кожного виду зброї.

Як все проходить?

Кваліфікований інструктор буде чекати Щасливчика у стрілецькому клубі «Об'єкт 7,62». Це обладнаний критий тир, де мішені розташовані на відстані 50 метрів від стійки для прицілювання. Після короткого інструктажу можна буде приступити до практики стрільби. Для тренування Щасливчику нададуть пістолети СZ-75 і Марголіна, гвинтівки Мосіна та Mossberg-500, а також автомат Калашникова.

Повний арсенал — цілих 5 видів зброї

Це можливість отримати повне уявлення про спортивної стрільби, взявши в руки різні моделі зброї. В арсеналі є як пістолети, так і гвинтівки:

  • спортивний пістолет СZ-75
  • пістолет Марголіна
  • гвинтівка Мосіна
  • автомат Калашникова
  • гвинтівка Mossberg-500

Тренування влучності — 50 пострілів

можна Зробити по 10 пострілів з кожного виду зброї, а всього їх вийде цілих 50! Такої кількості патронів цілком вистачить, щоб відчути «характер» такого незвичайного хобби.

Попередні навички не потрібні

Попередні навички стрільби не знадобляться, адже для гостя клубу передбачено супровід професійного інструктора. Він познайомить з базовою теорією і допоможе освоїти техніку прицільної стрільби.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.