Пейнтбол для компанії

4 людини
200 куль/люд.
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Пейнтбол для компанії – що це?

Гра для компанії з 4 осіб, яка, розділившись на команди, змагаються у влучності. Використовуючи маркери — спеціальна зброя, що стріляє кульками з фарбою, друзі прагнуть залишити яскраві відмітини на формі противника. Визначити, яка команда виграла дуже просто — на її формі в кінці змагання буде найменше слідів фарби. 

Як все проходить?

Щасливчик і 3 його хороших одного потрапляють в авіамістечко, розташований на території військової частини. Після того, як гравці перевдягнуться спеціальну екіпіровку для пейнтболу, яка видається на місці, професійний інструктор проводить вступну бесіду, і команди вибирають сценарій майбутнього змагання. Сценаріїв може бути декілька, в залежності від досвіду граючих. Кожному члену команди надається по 200 кульок з фарбою (колір гравці визначають заздалегідь), і бій починається: можна влаштувати засідку в ангарі авіамістечка або залишатися на вулиці, адже головне завдання — догодити барвистим кулькою в суперника, зберігши свою форму чистої. 

Кілька сценаріїв гри на вибір

Сценарії розраховані як на новачків, які вперше взяли в руки маркер, так і на професійних пейнтболистов: це може бути видовищний захоплення будівлі або гра на виживання, один проти одного. Передбачається змагання на пересіченій місцевості, в покинутій будівлі (ангари), з поверненням або без повернення гравця, у якого суперникові вдалося потрапити кулькою з фарбою. 

Час гри не обмежений

Близько 3-4 годин команди можуть провести на ігровому полі, і розвага закінчиться тільки тоді, коли з маркера вилетить останній кулька з фарбою. 

Все необхідне надається!

Кожному пейнтболисту видаються маркери з комплектом з 200 кульок з фарбою, а також екіпіровка: камуфляжна форма, маска, для дітей, при бажанні — бронежилет. З собою гравці можуть взяти лише футболку під камуфляж, зручне взуття і гарний настрій! 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.