102081
 

Пейнтбол з друзями

Командна «мілітарі»-гра для 8 осіб з використанням спеціальної пневматики — маркерів і кульок з яскравою фарбою. Захоплююче змагання проводиться «до останнього кульки», а у гравців буде по 200, тому кожен з членів команди зможе випробувати свою влучність за укриттями або ж у відкритому полі. Сценарій змагання вибирається індивідуально, а супровід досвідченого інструктора допоможе зробити гру ще більш реалістичною і захоплюючою.  детальніше...

8 люд. 200 куль/чол Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
8 людей
200 куль/чол
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Пейнтбол з друзями — що це?

Одна з найпопулярніших ігор в стилі «мілітарі»: команди, розділені на 4 людини, використовуючи «м'яку» пневматику — маркери і кульки з різнокольоровою фарбою, прагнуть залишити якомога більше яскравих відмітин на екіпіровці суперника. Пейнтбол — чудова можливість позмагатися у влучності на спеціально обладнаному майданчику, а визначити команду-переможця можна за кількістю кольорових плям на формі, їх повинно бути як можна менше. 

Як все проходить?

Щасливчик і компанія із 7-ми його друзів відправляється в пейнтбольний клуб «Pantera Paintball», де їх зустріне досвідчений інструктор і пояснить правила гри. Потім пейнтболисты поділяються на команди і вибирають сценарій змагання, враховуючи рівень складності. Це може бути змагання один проти одного — для новачків, або ж захоплення будівлі — для більш досвідчених, також доступні цікаві комбіновані сценарії. Щасливчики переодягаються в пейнтбольних уніформу, яка видається на місці, і вибирають колір фарби для кульок — з допомогою кольорових міток на формі противника в кінці гри з'ясується, яка з команд найбільш влучна. Змагання проходить в одній з наданих локацій, закритих і відкритих, і закінчиться тільки тоді, коли з стовбура маркера вилетить останній кульку.

Кілька майданчиків на вибір

Гравцям надається кілька майданчиків, обладнаних для пейнтболу, і вони можуть вибрати будь-яку залежно від особливостей сценарію: на території авіамістечка (в ангарі або на вулиці), в лісі біля Полтави або ж на заводі ГРЛ. 

По 200 кульок з фарбою кожному гравцеві!

Чим більше «боєприпасів», тим більше шансів потрапити в ціль, і у кожного гравця буде за 200! Змагання проводиться до останнього вилетів кульки, тому команди зможуть перебувати на полі близько 3-4 годин, і насолодяться захоплюючою грою по-повній.

Все необхідне надається

Немає потреби брати пейнтбольних екіпіровку у знайомих або напрокат — форма гравцям надається на місці, включаючи захисну маску, камуфляжну форму і бронежилет для дітей. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Пейнтбольний клуб "Panterа"

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень