102081
 

Пейнтбол з друзями

Командна «мілітарі»-гра для 8 осіб з використанням спеціальної пневматики — маркерів і кульок з яскравою фарбою. Захоплююче змагання проводиться «до останнього кульки», а у гравців буде по 200, тому кожен з членів команди зможе випробувати свою влучність за укриттями або ж у відкритому полі. Сценарій змагання вибирається індивідуально, а супровід досвідченого інструктора допоможе зробити гру ще більш реалістичною і захоплюючою.  детальніше...

8 люд. 200 куль/чол Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
8 людина
200 куль/чол
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2018

Пейнтбол з друзями — що це?

Одна з найпопулярніших ігор в стилі «мілітарі»: команди, розділені на 4 людини, використовуючи «м'яку» пневматику — маркери і кульки з різнокольоровою фарбою, прагнуть залишити якомога більше яскравих відмітин на екіпіровці суперника. Пейнтбол — чудова можливість позмагатися у влучності на спеціально обладнаному майданчику, а визначити команду-переможця можна за кількістю кольорових плям на формі, їх повинно бути як можна менше. 

Як все проходить?

Щасливчик і компанія із 7-ми його друзів відправляється в пейнтбольний клуб «Pantera Paintball», де їх зустріне досвідчений інструктор і пояснить правила гри. Потім пейнтболисты поділяються на команди і вибирають сценарій змагання, враховуючи рівень складності. Це може бути змагання один проти одного — для новачків, або ж захоплення будівлі — для більш досвідчених, також доступні цікаві комбіновані сценарії. Щасливчики переодягаються в пейнтбольних уніформу, яка видається на місці, і вибирають колір фарби для кульок — з допомогою кольорових міток на формі противника в кінці гри з'ясується, яка з команд найбільш влучна. Змагання проходить в одній з наданих локацій, закритих і відкритих, і закінчиться тільки тоді, коли з стовбура маркера вилетить останній кульку.

Кілька майданчиків на вибір

Гравцям надається кілька майданчиків, обладнаних для пейнтболу, і вони можуть вибрати будь-яку залежно від особливостей сценарію: на території авіамістечка (в ангарі або на вулиці), в лісі біля Полтави або ж на заводі ГРЛ. 

По 200 кульок з фарбою кожному гравцеві!

Чим більше «боєприпасів», тим більше шансів потрапити в ціль, і у кожного гравця буде за 200! Змагання проводиться до останнього вилетів кульки, тому команди зможуть перебувати на полі близько 3-4 годин, і насолодяться захоплюючою грою по-повній.

Все необхідне надається

Немає потреби брати пейнтбольних екіпіровку у знайомих або напрокат — форма гравцям надається на місці, включаючи захисну маску, камуфляжну форму і бронежилет для дітей. 

Місце проведення враження:

Пейнтбольний клуб "Panterа"

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень