Пейнтбол із друзями

8 людей
200 куль/люд.
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Пейнтбол з друзями — що це?

Одна з найпопулярніших ігор в стилі «мілітарі»: команди, розділені на 4 людини, використовуючи «м'яку» пневматику — маркери і кульки з різнокольоровою фарбою, прагнуть залишити якомога більше яскравих відмітин на екіпіровці суперника. Пейнтбол — чудова можливість позмагатися у влучності на спеціально обладнаному майданчику, а визначити команду-переможця можна за кількістю кольорових плям на формі, їх повинно бути як можна менше. 

Як все проходить?

Щасливчик і компанія із 7-ми його друзів відправляється в пейнтбольний клуб «Pantera Paintball», де їх зустріне досвідчений інструктор і пояснить правила гри. Потім пейнтболисты поділяються на команди і вибирають сценарій змагання, враховуючи рівень складності. Це може бути змагання один проти одного — для новачків, або ж захоплення будівлі — для більш досвідчених, також доступні цікаві комбіновані сценарії. Щасливчики переодягаються в пейнтбольних уніформу, яка видається на місці, і вибирають колір фарби для кульок — з допомогою кольорових міток на формі противника в кінці гри з'ясується, яка з команд найбільш влучна. Змагання проходить в одній з наданих локацій, закритих і відкритих, і закінчиться тільки тоді, коли з стовбура маркера вилетить останній кульку.

Кілька майданчиків на вибір

Гравцям надається кілька майданчиків, обладнаних для пейнтболу, і вони можуть вибрати будь-яку залежно від особливостей сценарію: на території авіамістечка (в ангарі або на вулиці), в лісі біля Полтави або ж на заводі ГРЛ. 

По 200 кульок з фарбою кожному гравцеві!

Чим більше «боєприпасів», тим більше шансів потрапити в ціль, і у кожного гравця буде за 200! Змагання проводиться до останнього вилетів кульки, тому команди зможуть перебувати на полі близько 3-4 годин, і насолодяться захоплюючою грою по-повній.

Все необхідне надається

Немає потреби брати пейнтбольних екіпіровку у знайомих або напрокат — форма гравцям надається на місці, включаючи захисну маску, камуфляжну форму і бронежилет для дітей. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.