Подаруй політ на винищувачі в Латвії!

1 людина
20 хв.
Залежить від погоди
Ріст: до 1,9 м, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Екіпіровка видається на місці
Використати до 31.05.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Враження пройде в Латвії. Гостя зустрінуть на аеродромі Тукумс в Юрмалі. Інструктор розповість про програму польоту й ознайомить з технікою безпеки, покаже основні деталі та вузли літака. Політ проходитиме на навчально-тренувальному Л-39 «Альбатрос», який призначений для виконання фігур вищого пілотажу. Льотчику-початківцю видадуть спеціальний комбінезон та авіаційний шолом, а потім посадять на місце другого пілота і продемонструють основні прилади керування. Після підготовки винищувач злетить у небо, де льотчик виконає знамениті фігури вищого пілотажу: бочки, віражі, розвороти, мертву петлю та інші.

Чому варто спробувати політ на винищувачі в Латвії

Завдяки коротким прямим крилам Л-39 «Альбатрос» може виконувати маневри з мінімальними навантаженнями, а з його кабіни відкривається панорамний огляд. Цієї моделі винищувача немає на території України — пасажир отримає унікальний досвід. За штурвалом реактивного літака сидітиме професіонал пілотажної групи Baltic Bees. Екстремальні маневри пройдуть на висоті 2000 метрів зі швидкістю до 900 км/год.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Вячеслав
31 травня 2017
https://www.facebook.com/1131610917
Смотрю посты одного блогера пилота, она летает на пассажирских лайнерах, и недавно ей подарили это впечатление. Ей очень понравилось, даже при том что она профессиональный пилот. Теперь мечтаю что мне когда то получится так полетать.
Александр
14 січня 2017
Это было что-то невероятное! Пожалуй, самое яркое впечатление в жизни! Во время полета испытываешь безумную смесь адреналина, страха, азарта и еще миллиона эмоций. К тому же, Латвию успели немного посмотреть) Вобщем, радости море! И вроде летали всего 20 минут, но столько фигур успели выполнить, что американские горки нервно курят в сторонке) С визой проблем не возникло - оформили спокойно и въехали без вопросов.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.