Прогулянка на лімузині для двох

2 людини
2 години
Використати до 31.05.2019

Прогулянка на лімузині для двох — що це?

Захоплююча поїздка на 8-метровому красені-лімузині Mercedes, в салоні якого створені всі умови для комфортного відпочинку — від красивої музики, що звучить з сучасної аудіосистеми, до затишного кутового дивана. Особистий водій відвезе пасажирів туди, куди вони захочуть або покатає по найкрасивіших місцях Полтави, зупиняючись для романтичної фотосесії на тлі визначних пам'яток і колоритних пейзажів. 

Як все проходить?

Довгий автомобіль VIP-класу зустріне Щасливчиків по заздалегідь обговореному адресою — біля під'їзду будинку або, наприклад, біля ресторану де вони відзначають важлива подія. Погодивши з водієм маршрут поїздки, або надавши йому самостійно вибрати шлях, яким лімузин буде слідувати найближчі 2 години, пасажири з комфортом розмістяться в шкіряному салоні. Романтичну атмосферу прогулянці задасть музика, яка звучить з сучасною аудіо-та відеосистеми, а оптимальною температурою всередині авто займеться клімат-конроль. Якщо Щасливчикам захочеться зробити кілька фото — лімузин можна зупиняти в мальовничих місцях міста. 

Чорний лімузин Mercedes довжиною 8 метрів!

Розкішний автомобіль люкс-класу, в шкіряному салоні якого знайдеться все для комфортного проведення часу: кутовий диван, клімат-контроль, телебачення, DVD та Mp3-системи. Лімузини подібного рівня використовуються для світських заходів, тому пасажири відчують себе справжніми знаменитостями! 

Місця для 8 пасажирів

За бажанням, романтична прогулянка може перетворитися на гучну вечірку! У салоні знайдеться місце для 8 осіб — кращого місця, щоб відзначити важливу подію або повеселитися в компанії близьких друзів не відшукати! 

Авто подадуть за будь-якою адресою

Відправну точку маршруту можна узгодити з водієм заздалегідь, і лімузин забере своїх пасажирів навіть з найвіддаленішого куточка міста. А прокотивши їх по заданому маршруту   також з комфортом доставить за будь-якою адресою.  

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.