102070
 

Прогулянка на лімузині для двох

Розкішна прогулянка на лімузині люкс-класу. Шанс відчути себе голлівудськими зірками, насолоджуючись комфортом шкіряного салону і всіма принадами VIP-відпочинку: приємною музикою і романтичними видами міста з вікна 8-метрового авто. Водій зустріне і висадить пасажирів там, де їм зручно, а маршрут можна вибрати як довільний так і обумовити його заздалегідь.  детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
2 години
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на лімузині для двох — що це?

Захоплююча поїздка на 8-метровому красені-лімузині Mercedes, в салоні якого створені всі умови для комфортного відпочинку — від красивої музики, що звучить з сучасної аудіосистеми, до затишного кутового дивана. Особистий водій відвезе пасажирів туди, куди вони захочуть або покатає по найкрасивіших місцях Полтави, зупиняючись для романтичної фотосесії на тлі визначних пам'яток і колоритних пейзажів. 

Як все проходить?

Довгий автомобіль VIP-класу зустріне Щасливчиків по заздалегідь обговореному адресою — біля під'їзду будинку або, наприклад, біля ресторану де вони відзначають важлива подія. Погодивши з водієм маршрут поїздки, або надавши йому самостійно вибрати шлях, яким лімузин буде слідувати найближчі 2 години, пасажири з комфортом розмістяться в шкіряному салоні. Романтичну атмосферу прогулянці задасть музика, яка звучить з сучасною аудіо-та відеосистеми, а оптимальною температурою всередині авто займеться клімат-конроль. Якщо Щасливчикам захочеться зробити кілька фото — лімузин можна зупиняти в мальовничих місцях міста. 

Чорний лімузин Mercedes довжиною 8 метрів!

Розкішний автомобіль люкс-класу, в шкіряному салоні якого знайдеться все для комфортного проведення часу: кутовий диван, клімат-контроль, телебачення, DVD та Mp3-системи. Лімузини подібного рівня використовуються для світських заходів, тому пасажири відчують себе справжніми знаменитостями! 

Місця для 8 пасажирів

За бажанням, романтична прогулянка може перетворитися на гучну вечірку! У салоні знайдеться місце для 8 осіб — кращого місця, щоб відзначити важливу подію або повеселитися в компанії близьких друзів не відшукати! 

Авто подадуть за будь-якою адресою

Відправну точку маршруту можна узгодити з водієм заздалегідь, і лімузин забере своїх пасажирів навіть з найвіддаленішого куточка міста. А прокотивши їх по заданому маршруту   також з комфортом доставить за будь-якою адресою.  

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень