З пістолетом «на ти»

1 людина
30 пострілів
Можна привести глядачів
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

З пістолетом «ти» — що це?

Стрільба по віддаленим статичним мішенях: від стійки, де знаходиться стрілок, до мети рівно 50 метрів. Щоб потрапити в саме серце розкресленого «щита», потрібно пройти мінімальну підготовку — навчитися затримувати дихання при натисканні курка, правильно обхопити рукоять пістолета, врешті-решт зайняти зручну стрілецьку позицію. З усіма нюансами познайомить професійний інструктор. А після запропонує відточити майстерність на практиці, використовуючи для стрільби різні види короткоствольної зброї: СZ-75, Марголін, ТТР або ПМР, Комбриг. Все можна буде зробити 30 пострілів по мішенях.

Як все проходить?

Враження доступний круглий рік, адже воно проходить на території критого тіра «Об'єкт 7,62». Щасливчик зможе відвідати стрілецький павільйон в будь-який зручний час, до обумовленого часу там з'явиться і інструктор. Він познайомить свого гостя з технікою безпеки і підготує зброя для стрільби по мішенях. Щасливчик зможе засвоїти теоретичні основи ведення вогню, а після перевірити їх на практиці. Цілі будуть розташовані на дистанції 50 метрів. А все попадання стануть помітними на мішені. Після майстер-класу можна залишити на пам'ять.

Стрільба з короткоствольної зброї

Для вправ у влучності стрільби нададуть різнокаліберні моделі зброї: 9-міліметровими патронами буде заряджений Комбриг, кулі калібру 5,6 мм — це для Марголіна, а от «парабелум» 9х19 мм поміститься в обойму моделі СZ-75. Постріляти можна буде з усіх видів зброї, також на вибір представлять моделі ТТР і ПМР.

Цілих 30 пострілів по мішенях

Зробити можна буде цілих 30 пострілів по мішенях. Це кількість розділене між різними видами зброї:

  • спортивний пістолет СZ-75 — 10 пострілів
  • пістолет Марголіна — 10 пострілів
  • ТТР (Токарєва) або ПМР (Макарова) — 5 пострілів
  • Комбриг — 5 пострілів

Попередній інструктаж від профі

Професійний інструктор введе новачка в курс справи, а завзятому любителю підкаже, як удосконалити свою техніку стрільби. Цікаво буде всім без винятку.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки