102066
 

Шопінг зі стилістом

Шопінг в компанії професійного стиліста, який допоможе створити унікальний образ, підібрати новий гардероб на всі випадки життя і відкриє секрети створення успішного іміджу. Місце для здійснення покупок можна вибрати заздалегідь і, обумовивши бюджет шопінгу, зібрати за 3 години 5-6 завершених комплектів одягу і аксесуарів, ідеально відображають внутрішній світ.  детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
3 години
Використати до 31.03.2019

Шопінг зі стилістом — що це?

Можливість поповнити свій гардероб стильними та модними речами, і створити власний неповторний образ, користуючись порадами імідж-консультанта Марини Кравець. Розслабляючий похід по магазинах, який перетвориться в захоплюючу «модну екскурсію», і увінчається придбанням 5-6-ти закінчених комплектів одягу для роботи і відпочинку, ідеально підходять за зовнішність, фігуру, способу життя. Спеціаліст відкриє секрети іміджу і стилю, які допоможуть отримати бажану посаду, привернути увагу, подарувати відмінний настрій собі і оточуючим! 

Як все проходить?

Щаслива володарка сертифікату домовиться зі стилістом про першу зустріч, наприклад в улюбленому кафе або ресторані, де вони познайомляться і розробляють попередній план покупок. Стиліст вислухає бажання модниці, визначить типаж її зовнішності і індивідуальну колірну палітру, дізнається про попередньому бюджеті шопінгу,. Наступна зустріч відбудеться в обраному магазині або торговому центрі, де і почнеться найцікавіше! Стиліст допоможе придбати одяг — основу образів, яка потім доповниться прикрасами і аксесуарами. За 3 години захоплюючого шопінгу вдасться зібрати приблизно 5-6 комплектів одягу, що ідеально підходять для урочистих випадків, навчання, роботи, відпочинку і подорожей.

Шопінг з персональним імідж-консультантом

Відомий стиліст Марина Кравець пояснить, як за допомогою грамотно створеного образу транслювати оточуючим «правильний меседж» — позитивний і привабливий. Одяг дуже багато говорить про особистості людини: консультація спеціаліста та персональний підбір гардероба допоможуть проявити індивідуальність і притягати захоплені погляди коханих, колег і навіть перехожих на вулиці. 

Близько 5-6-ти завершених комплектів одягу

В середньому, через 3 години шопінгу з персональним консультантом вдасться зібрати 5-6 завершених різнопланових комплектів одягу, включаючи прикраси та аксесуари. Кількість образів може змінюватись в залежності від попередньо закладеного бюджету покупок, який не входить у вартість враження.   

Місце шопінгу на вибір

Місце, в якому відбудеться шопінг, обговорюється на першій зустрічі зі стилістом — їм може стати як маленький магазин, так і величезний торговий центр з різними ціновими категоріями, від бюджетної до елітної. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стиліст Марина Кравець

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень