102066
 

Шопінг зі стилістом

Шопінг в компанії професійного стиліста, який допоможе створити унікальний образ, підібрати новий гардероб на всі випадки життя і відкриє секрети створення успішного іміджу. Місце для здійснення покупок можна вибрати заздалегідь і, обумовивши бюджет шопінгу, зібрати за 3 години 5-6 завершених комплектів одягу і аксесуарів, ідеально відображають внутрішній світ.  детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
3 години
Використати до 30.09.2018

Шопінг зі стилістом — що це?

Можливість поповнити свій гардероб стильними та модними речами, і створити власний неповторний образ, користуючись порадами імідж-консультанта Марини Кравець. Розслабляючий похід по магазинах, який перетвориться в захоплюючу «модну екскурсію», і увінчається придбанням 5-6-ти закінчених комплектів одягу для роботи і відпочинку, ідеально підходять за зовнішність, фігуру, способу життя. Спеціаліст відкриє секрети іміджу і стилю, які допоможуть отримати бажану посаду, привернути увагу, подарувати відмінний настрій собі і оточуючим! 

Як все проходить?

Щаслива володарка сертифікату домовиться зі стилістом про першу зустріч, наприклад в улюбленому кафе або ресторані, де вони познайомляться і розробляють попередній план покупок. Стиліст вислухає бажання модниці, визначить типаж її зовнішності і індивідуальну колірну палітру, дізнається про попередньому бюджеті шопінгу,. Наступна зустріч відбудеться в обраному магазині або торговому центрі, де і почнеться найцікавіше! Стиліст допоможе придбати одяг — основу образів, яка потім доповниться прикрасами і аксесуарами. За 3 години захоплюючого шопінгу вдасться зібрати приблизно 5-6 комплектів одягу, що ідеально підходять для урочистих випадків, навчання, роботи, відпочинку і подорожей.

Шопінг з персональним імідж-консультантом

Відомий стиліст Марина Кравець пояснить, як за допомогою грамотно створеного образу транслювати оточуючим «правильний меседж» — позитивний і привабливий. Одяг дуже багато говорить про особистості людини: консультація спеціаліста та персональний підбір гардероба допоможуть проявити індивідуальність і притягати захоплені погляди коханих, колег і навіть перехожих на вулиці. 

Близько 5-6-ти завершених комплектів одягу

В середньому, через 3 години шопінгу з персональним консультантом вдасться зібрати 5-6 завершених різнопланових комплектів одягу, включаючи прикраси та аксесуари. Кількість образів може змінюватись в залежності від попередньо закладеного бюджету покупок, який не входить у вартість враження.   

Місце шопінгу на вибір

Місце, в якому відбудеться шопінг, обговорюється на першій зустрічі зі стилістом — їм може стати як маленький магазин, так і величезний торговий центр з різними ціновими категоріями, від бюджетної до елітної. 

Місце проведення враження:

Стиліст Марина Кравець

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень