102053

Снайпер-клас для двох

Цілих 50 пострілів для двох з легендарних моделей зброї — снайперської гвинтівки Драгунова, мисливських карабінів Сімонова та «Вепр-308». Для двох гостей стрілецького клубу передбачений попередній інструктаж, де досвідчений наставник в деталях познайомить з технікою ведення вогню. Враження пройде в закритому тирі, а цілі будуть видалені на відстань 50 метрів від стрільців. Мішені потім можна залишити на пам'ять.  детальніше...

2 люд. 25 пострілів Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
25 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Снайпер-клас для двох — що це?

Урок стрільби для двох новачків або ж тренування влучності для завзятих любителів. На майстер-клас стрільби можна прийти з будь-яким рівнем підготовки, адже досвідчений інструктор подбає про те, щоб кожному було цікаво. Наприклад, він може коротко розповісти про представлених моделях зброї, приділити більше уваги техніці стрільби або провести інструктаж у форматі «питання-відповідь». Отримані теоретичні знання належить перевірити на практиці — з допомогою гвинтівки Драгунова, Симонова і карабіна «Вепр 308». Для двох передбачено 50 пострілів по мішенях.

Як все проходить?

Щасливчики потраплять на територію критого тіра «Об'єкт 7,62», де їх зустріне інструктор зі спортивної стрільби. Він проведе невелику екскурсію для гостей, покаже, як облаштований павільйон, де розташовані мішені. Після ознайомлення з технікою безпеки Щасливчики отримають в своє розпорядження 3 моделі бойової зброї. З цих легендарних зразків належить по черзі зробити серії пострілів. На мішенях відіб'ються всі вдалі попадання, так що результати можна буде навіть порівняти. Самі ж мішені, при бажанні, залишаються на пам'ять.

В арсеналі 3 моделі зброї — полегшені гвинтівки

Легендарні зразки збройового промислу представлені для незвичайного проведення часу. У їх числі снайперська гвинтівка Драгунова, яка з граничною точністю може вражати цілі на відстані до 600 метрів, а також модифікована під мисливський карабін гвинтівка Симонова. Закриває трійку модель зброї «Вепр 308», в основі якої конструкція бойового кулемета Калашникова.

Цілих 50 пострілів для двох

Кожен з учасників майстер-класу зможе здійснити по 25 пострілів, а всього їх, відповідно, буде 50. В залежності від виду зброї видається певна кількість патронів для обойми:

  • СВД — по 10 пострілів для кожного
  • ОП СКС — по 10 пострілів
  • Вепр 308 — по 5 пострілів

Початкова вогнева підготовка

Для любителів кульової стрільби майстер-клас проведе професійний інструктор. Він розповість про тонкощі поводження зі зброєю, пояснить техніку прицілювання і покаже, як відбуваються постріли.  

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрілецько-спортивний клуб "Об'єкт 7,62"
вул. Паризької Комуни, 30 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень