102052
 

Снайпер-клас

Стрільба з 3 видів зброї, серед яких снайперська гвинтівка Драгунова, а також мисливські карабіни Симонова і Вепр! Досвідчений інструктор навчить тримати в руках легендарні вогнестріли і допоможе зробити прицільні постріли. Всього їх можна буде зробити 30 — по 10 з кожного виду зброї. При цьому, мішень зі статистикою влучень залишиться на пам'ять. детальніше...

1 люд. 30 пострілів Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
30 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Снайпер-клас — що це?

Початкова снайперська підготовка — в супроводі досвідченого інструктора можна буде познайомитися з технікою стрільби з різних видів зброї. В даному випадку представлені як легендарна бойова гвинтівка Драгунова, конструкція якої забезпечує підвищену точність пострілів, так і полегшені, укорочені моделі мисливського класу — карабін Симонова і «Вепр 308». Все можна буде зробити 30 пострілів по мішенях, віддаленим на дистанцію 50 метрів.

Як все проходить?

Критий тир «Об'єкт 7,62» важко не помітити на вулиці Паризької Комуни — його фасад і бічні стіни повністю пофарбовані в кольори хакі, а вхід прикрашає величезний логотип. Опинившись на місці, Щасливчик зможе познайомитися зі своїм інструктором і розглянути запропонований арсенал зброї. Наставник розповість про техніку безпеки та коротко опише характеристики кожної стрілецької моделі. При необхідності, його інструктаж також торкнеться техніки стрільби. Як тільки теорія залишиться позаду, Щасливчик зможе приступити до практики. Мішені віддалені від нього на відстань 50 метрів.

Стрільба по мішенях з 3 видів зброї

Гість стрілецького клубу зможе випробувати міць різних гвинтівок, серед яких як снайперський зразок, так і мисливські моделі. Стрілянину по мішенях належить вести з 3 видів зброї по черзі:

  • СВД — снайперська гвинтівка Драгунова
  • ОП СКС — самозарядний карабін Симонова
  • Вепр 308 — мисливський карабін на базі кулемета РПК

Тест на влучність — цілих 30 пострілів

У ході майстер-класу можна буде зробити 30 пострілів — по 10 з кожного виду зброї. Цієї кількості достатньо, щоб в повній мірі відчути дух стрілецьких баталій.

Передбачено супровід інструктора

Для участі в стрілецькому майстер-класі попередні навички не знадобляться. У тирі гостя зустріне досвідчений інструктор, який познайомить з технікою стрільби і відповість на всі питання. Саме тому враження підходить навіть новачкам.  

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрілецько-спортивний клуб "Об'єкт 7,62"
вул. Паризької Комуни, 30 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень