СПА-догляд за волоссям

1 людина
2 години
Використати до 31.05.2019

СПА догляд за волоссям — що це?

Професійний догляд за волоссям у виконанні досвідченого майстра-перукаря салону «Метелик». Він складе індивідуальний курс відновлення волосся, залежно від їх типу і стану, а також проведе СПА-процедуру з застосуванням косметики світової якості. А «освіжити» образ допоможуть авторські стрижка, завершальні бъюти-сеанс.

Як все проходить?

Щасливчик з комфортом розташуватися в перукарському кріслі, і його волоссям займеться турботливий майстер-перукар. Спершу він вимиє голову шампунем марки L'Oréal — косметика цієї фірми буде використовуватися протягом всієї процедури. Потім на волосся завдадуть інтенсивну відновлює маску, укутають теплим рушником і «залишать у спокої» на деякий час. Потім настане черга відновлювального спрею, а після — стрижки та укладання. На цьому етапі процедури можна повністю змінити свій імідж, так і злегка оновити звичний спосіб: у будь-якому випадку, по закінченню СПА-догляду волосся будуть виглядати просто приголомшливо! 

Турботливий відхід від СПА-майстра

Перукар займеться волосся від коренів до кінчиків. Він вміло поєднає доглядаючи процедури з косметичною стрижкою і укладанням, а в результаті — вийде стильна зачіска на оздоровлених волоссі. Ще один плюс СПА від профі: після сеансу необхідність у масках або бальзами на деякий час повністю відпадає. 

Професійна косметика  L'Oréal

Для СПА-сеансу використовується косметика французької фірма  L'Oréal. Ця компанія зарекомендувала себе, як один з лідерів світового виробництва засобів по догляду за шкірою і волоссям, тому всі процедури проходять на найвищому рівні. Косметика відновлює структуру волосся, живить їх і зміцнює, роблячи м'якими, шовковистим і податливими для укладання. 

Стрижка і укладка, що завершують образ

Сеанс відходу був би неповний без стильної стрижки і укладання у виконанні профі. Можна кардинально поміняти імідж, а можна — «освіжити» існуючий образ, зрізавши кілька сантиметрів у самих кінчиків. Стильна укладка стане чудовим фіналом приємною СПА-процедури.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.