Стильна чоловіча стрижка

1 людина
60 хвилин
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019

Стильна чоловіча стрижка — що це?

Модні стрижка, які будуть виконані професіоналом своєї справи. Барбер підбере для гостя краще рішення і допоможе створити цілісний образ. Зачіску підберуть залежно від овалу обличчя, а потім красиво покладуть. Для догляду за волоссям використовується косметика провідного світового бренду American Crew.

Як все проходить?

Щасливчик відправиться в елітний чоловічий салон Brutmen Barbershop. Тут гість зможе розслабитися в затишному кріслі, довірившись вмінню досвідченого барбера. Майстер обговорить зі Щасливчиком всі деталі майбутньої зачіски, дасть професійні поради, а після приступить до втілення задуманого. Після стрижки гостю красиво покладуть волосся і запропонують помилуватися результатом.

Модна чоловіча стрижка

Класична зачіска з проділом набік або сучасний «напівбокс», вибриті віскі або універсальна «канадка» — у чоловічому салоні можна буде вибрати будь-яку стрижку. Чому віддати перевагу, порадить досвідчений майстер.

Професійне укладання від майстра

Фінальний штрих — професійна укладка. Барбер красиво укладе волосся, щоб підкреслити всі достоїнства створеного образу.

Салон для справжніх чоловіків

Враження проходить в салоні, де обслуговують виключно чоловіків. Тут все створено для їх комфорту і приємного проведення часу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Антон
10 січня 2016
Давно уже хотел попробовать что-то новенькое в прическе и вот такой случай предоставился. Очень порадовало, что мастер давал советы и был действительно заинтересован в том, чтобы стрижка мне подходила. Итог удовлетворил на все 100% Теперь стричься только сюда.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.