102107
 

Стоунтерапія

Розслабляючий масаж з використанням теплих каменів. Нагріті до комфортної температури базальтові породи викладають на тіло, а після майстер з їх допомогою виконує серії приємних погладжувань і надавлювань. Ефект від масажу криється у впливі на важливі енергетичні центри — під впливом температури до них приливає кров, і м'язи навколо розслабляються. Безпосередньо масажні прийоми тільки підсилюють результат. Гостя салону чекає відпочинок в найбільш комфортних умовах, який завершиться невеликим чаюванням після сеансу.  детальніше...

1 люд. 1,5 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
1,5 години
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2019

Стоунтерапія — що це?

Процедура з особливою енергетикою: розігріті базальтові породи віддають тепло шкірі, розслаблюють глибокі м'язи і позитивно впливають на загальне самопочуття. Для стоунтерапії підбираються камені певної форми і ваги з абсолютно гладкою поверхнею. Майстер нагріває їх до комфортної температури, водить ними по всьому тілу, натискає на важливі рецептори. Сеанс має заспокійливу дію, гармонізуючи все відчуття і думки.

Як все проходить?

Масаж теплими каменями для Щасливчика виконають в салоні краси «Метелик». Для комфортного відпочинку майстер видасть своєму гостю комплект необхідних аксесуарів: рушник, тапочки, одноразова білизна. Далі належить пройти масажну кімнату, переодягнутися і налаштуватися на тривалий релакс. Сеанс триватиме цілих 1,5 години. Все це час майстер буде викладати теплі камені на шкіру особливим чином і виконувати легкий розслабляючий масаж з їх допомогою. Останній акцент даної процедури — чашка гарячого чаю в приємній атмосфері.

Релаксація на сеансі приємного стоунмассажа

Це процедура медитативного характеру, адже велика увага приділяється процесів енергообміну. Базальтові камені повільно віддають тепло і, як результат, добре прогрівають окремі ділянки на тілі. Камені викладають вздовж хребта, залишають на руках і ногах. Щоб підсилити ефект, майстер з їх допомогою виконує розслабляючий масаж.

Цілющий вплив процедури

Унікальна процедура має 2 механізму впливу:

  • температура — теплі камені впливають на потрібні зони, розслаблюють м'язи, посилюють кровообіг і заспокоюють
  • тиск — масажист переміщує камені із застосуванням особливої техніки, що дозволяє посилити вплив розігрітого базальту на шкіру

Все включено

Щоб сеанс масажу був незабутнім, для гостя його проведуть в найкомфортніших умовах. Все необхідне — тапочки, рушник і одноразова білизна — видадуть в салоні. Крім того, в якості частування запропонують випити чашечку ароматного чаю в кінці процедури.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Анабель - Салон краси
вул.леніна, 59/2 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень