Стрільба з лука для двох

2 людини
20 пострілів
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Стрільба з лука для двох — що це?

Урок стрільби з спортивного лука та арбалета для двох під керівництвом професійного інструктора. Майстер розповість і покаже, як правильно тримати зброю і цілитися, а потім можна буде вдосталь насолодитися парної стріляниною, випускаючи стріли і болти прямо «в яблучко». 

Як все проходить?

Щасливчики відвідають персональний майстер-клас, який проходить на території стрілецько-спортивного клубу «Об'єкт 7,62». Досвідчений інструктор пояснить правила безпеки в тирі і різницю між пристроєм лука та арбалета. Урок буде поділений на дві частини   теоретичну, присвячену вірній постановці рук і торсу, технікам захоплення зброї, прицілюванню, і практичну, під час якої кожен зможе випустити по 10 стріл з лука і 10 арбалетних болтів точно в центр статичною мішені, що знаходиться на відстані 10 м. Постріляти можна як у приміщенні тиру, так і на клубному стадіоні. 

10 стріл і арбалетних болтів кожному!

У розпорядженні учнів опиняться за 10 стріл для спортивного лука і 10 арбалетних болтів. Цієї кількості цілком достатньо для того, щоб попрактикуватися у влучній стрільбі по мішені.

Досвід стрільби з двох видів зброї

Можливість особисто відчути різницю між стріляниною з лука і випуском болтів з арбалета. Цікаві подробиці про пристрій зброї, і неповторний практичний досвід, що дозволяє відчути себе справжнім Робіном Гудом. 

Стрілянина у відкритому або закритому приміщенні на вибір

Спортивно-стрілецький комплекс пропонує навчання як в приміщенні тиру, так і на стадіоні під відкритим небом. Майстер-клас можна провести на будь-який з цих локацій, в залежності від погодних умов і побажань учнів. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.