102055
 

Стрільба з лука для двох

Захоплююча можливість позмагатися у влучності для шанувальників активного відпочинку! Шанс на власному досвіді дізнатися всі особливості стрільби з двох видів зброї — лука та арбалета, і влаштувати змагання на звання кращого Робіна Гуда. Звичайно ж, під наглядом професійного інструктора, який пояснить всі тонкощі спортивної стрільби, правильну постановку рук і техніку прицілювання.  детальніше...

2 люд. 20 пострілів Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
20 пострілів
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Стрільба з лука для двох — що це?

Урок стрільби з спортивного лука та арбалета для двох під керівництвом професійного інструктора. Майстер розповість і покаже, як правильно тримати зброю і цілитися, а потім можна буде вдосталь насолодитися парної стріляниною, випускаючи стріли і болти прямо «в яблучко». 

Як все проходить?

Щасливчики відвідають персональний майстер-клас, який проходить на території стрілецько-спортивного клубу «Об'єкт 7,62». Досвідчений інструктор пояснить правила безпеки в тирі і різницю між пристроєм лука та арбалета. Урок буде поділений на дві частини   теоретичну, присвячену вірній постановці рук і торсу, технікам захоплення зброї, прицілюванню, і практичну, під час якої кожен зможе випустити по 10 стріл з лука і 10 арбалетних болтів точно в центр статичною мішені, що знаходиться на відстані 10 м. Постріляти можна як у приміщенні тиру, так і на клубному стадіоні. 

10 стріл і арбалетних болтів кожному!

У розпорядженні учнів опиняться за 10 стріл для спортивного лука і 10 арбалетних болтів. Цієї кількості цілком достатньо для того, щоб попрактикуватися у влучній стрільбі по мішені.

Досвід стрільби з двох видів зброї

Можливість особисто відчути різницю між стріляниною з лука і випуском болтів з арбалета. Цікаві подробиці про пристрій зброї, і неповторний практичний досвід, що дозволяє відчути себе справжнім Робіном Гудом. 

Стрілянина у відкритому або закритому приміщенні на вибір

Спортивно-стрілецький комплекс пропонує навчання як в приміщенні тиру, так і на стадіоні під відкритим небом. Майстер-клас можна провести на будь-який з цих локацій, в залежності від погодних умов і побажань учнів. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрілецько-спортивний клуб "Об'єкт 7,62"
вул. Паризької Комуни, 30 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень