102054
 

Стрільба з лука

Можливість навчитися стрільби відразу з двох видів зброї — спортивного лука та арбалета. Техніку випуску стріл пояснить досвідчений інструктор, а потім можна буде уразити мішень самостійно, відправивши прямо «в яблучко» 15 стріл з лука і 10 арбалетних болтів.  детальніше...

1 люд. 25 пострілів Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
25 пострілів
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Стрільба з лука — що це?

Шанс повправлятися у влучності, випускаючи стріли по мішенях, як справжній Робін Гуд! Індивідуальний майстер-клас стрільби з найдавніших видів зброї — лука та арбалета. Вивчення техніки пострілів, правильної постановки рук і торса під керівництвом досвідченого інструктора, а також можливість самостійно відправити в політ кілька десятків стріл, і м'яко лягали в ціль! 

Як все проходить?

Щасливчик потрапляє на територію стрілецько-спортивного клубу «Об'єкт 7,62», де його буде чекати досвідчений інструктор, який, в першу чергу, пояснить правила безпеки в тирі. Потім профі навчить стійкого положення ніг і спини при стрільбі з лука та арбалета, вірному захоплення обох видів зброї, покаже, як натягувати тятиву, накладати болти, цілитися. За корисної теорією буде захоплююча і азартна практика, що дозволяє «укласти» в мішень, що знаходиться на відстані 10 м цілих 15 стріл з спортивного лука і 10 арбалетних болтів. Потренуватися можна як у приміщенні тиру, так і на стадіоні поруч з клубом, на всі заняття буде відведено близько 40-ка хвилин. 

Два види стрілецької зброї 

Спортивний лук і арбалет — це два принципово різних види стрілецької зброї. Хоча призначення обох — уражати ціль, для цибулі використовуються стріли, а для арбалета потужні болти. Однак під керівництвом досвідченого майстра вдасться швидко освоїти основні захоплення, навчитися накладати тятиву, зводити арбалетную пружину і здійснювати влучні постріли прямо «в яблучко». 

Теорія і практика стрільби за 40 хвилин!

Цілих 40 хвилин можна буде перевіряти себе на влучність, випускаючи стріли і арбалетні болти в центр статичною мішені, що знаходиться на відстані 10 м. Цього часу цілком достатньо, щоб, під керівництвом досвідченого спортсмена, освоїти основну техніку стрільби і закріпити нові навики на практиці.

15 стріл для цибулі, 10 болтів для арбалета

У розпорядження влучних стрільців надійдуть 15 стріл для спортивного лука і 10 арбалетних болтів. Їх можна буде один за іншим випустити в ціль, насолоджуючись красою і потужністю цього крихкого на вид зброї. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрілецько-спортивний клуб "Об'єкт 7,62"
вул. Паризької Комуни, 30 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень