Стрільба з лука

1 людина
25 пострілів
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Стрільба з лука — що це?

Шанс повправлятися у влучності, випускаючи стріли по мішенях, як справжній Робін Гуд! Індивідуальний майстер-клас стрільби з найдавніших видів зброї — лука та арбалета. Вивчення техніки пострілів, правильної постановки рук і торса під керівництвом досвідченого інструктора, а також можливість самостійно відправити в політ кілька десятків стріл, і м'яко лягали в ціль! 

Як все проходить?

Щасливчик потрапляє на територію стрілецько-спортивного клубу «Об'єкт 7,62», де його буде чекати досвідчений інструктор, який, в першу чергу, пояснить правила безпеки в тирі. Потім профі навчить стійкого положення ніг і спини при стрільбі з лука та арбалета, вірному захоплення обох видів зброї, покаже, як натягувати тятиву, накладати болти, цілитися. За корисної теорією буде захоплююча і азартна практика, що дозволяє «укласти» в мішень, що знаходиться на відстані 10 м цілих 15 стріл з спортивного лука і 10 арбалетних болтів. Потренуватися можна як у приміщенні тиру, так і на стадіоні поруч з клубом, на всі заняття буде відведено близько 40-ка хвилин. 

Два види стрілецької зброї 

Спортивний лук і арбалет — це два принципово різних види стрілецької зброї. Хоча призначення обох — уражати ціль, для цибулі використовуються стріли, а для арбалета потужні болти. Однак під керівництвом досвідченого майстра вдасться швидко освоїти основні захоплення, навчитися накладати тятиву, зводити арбалетную пружину і здійснювати влучні постріли прямо «в яблучко». 

Теорія і практика стрільби за 40 хвилин!

Цілих 40 хвилин можна буде перевіряти себе на влучність, випускаючи стріли і арбалетні болти в центр статичною мішені, що знаходиться на відстані 10 м. Цього часу цілком достатньо, щоб, під керівництвом досвідченого спортсмена, освоїти основну техніку стрільби і закріпити нові навики на практиці.

15 стріл для цибулі, 10 болтів для арбалета

У розпорядження влучних стрільців надійдуть 15 стріл для спортивного лука і 10 арбалетних болтів. Їх можна буде один за іншим випустити в ціль, насолоджуючись красою і потужністю цього крихкого на вид зброї. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.