Урок фотографії та ретуші

1 людина
3 години
Доступно з 14 років
Використати до 31.05.2019

Урок фотографії і ретуші — що це?

Захоплююче знайомство зі світом фотомистецтва на індивідуальному майстер-класі від профі! Заняття включає теорію і практику: викладач навчить робити якісні знімки в студії або на вулиці, а потім покаже, як обробляти їх а найпопулярніших Adobe-фоторедакторі Photoshop і Lightroom. Отже, за 3 години можна навчитися загальним технікам і прийомам фотомайстерності, радуючи надалі друзів і рідних красивими знімками. 

Як все проходить?

Щасливчик відвідає сучасну фотостудію «RedLab studio», де зустрінеться з професіоналами своєї справи. Після короткого знайомства талановитий фотограф визначить рівень наявних навичок і складе індивідуальну програму 3-годинного навчання. Перша половина уроку буде присвячена мистецтву фотографії: всі нюанси цієї марудної справи належить дізнатися на вулиці або в студії, взявши в руки свою цифрову камеру. Потім Щасливчика чекає майстер-клас обробки знімків в фоторедакторі  Adobe Photoshop і Adobe Lightroom: можна навчитися тонувати зображення, ретушувати його окремі ділянки, промальовувати обсяги і т. д. Результатом захоплюючого заняття стануть кілька добре оброблених фото та нові знання, які безсумнівно придадуться як починаючому фотографу, так і більш досвідченому. 

Ази фотомистецтва за 3 години!

Під час цікавого майстер-класу можна навчитися:

  • працювати з професійною фототехнікою
  • робити знімки при різному рівні освітлення
  • обробляти зображення в  фоторедакторі Adobe

Зйомка на вулиці або в студії

На занятті можна дізнатися, чим же відрізняється фотозйомка в студійних умовах, при виставленому світлі, і на вулиці при «натуральному» освітленні. Також корисним навиком стане вміння правильно формувати композицію в кадрі і вибирати найбільш вдалі ракурси. 

Хитрощі графічної обробки фото

Два найпопулярніших фоторедактора Adobe LightRoom і Photoshop відкриють свої головні секрети. На уроці можна дізнатися, як обробляти зображення і глибоко ретушувати кожне з них, розставляти акценти, тонувати, працювати з портретами та інші особливості пост-знімального процесу. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.