102140
 

Урок фотографії та ретуші

Індивідуальне 3-годинне заняття з фотомистецтва під керівництвом досвідченого майстра. Можна навчитися не тільки основ і тонкощам зйомки, але і дізнатися, як ретушувати отримані фото, щоб вони придбали ідеальний вигляд!  Обробляти декілька зображень за 1 клік, прибирати дефекти і коригувати фокус, розставляти акценти в програмах Adobe Photoshop і Adobe Lightroom — корисні вміння для фотографа з будь-яким рівнем навичок. Для проходження майстер-класу знадобиться власна цифрова фотокамера.  детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
3 години
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Урок фотографії і ретуші — що це?

Захоплююче знайомство зі світом фотомистецтва на індивідуальному майстер-класі від профі! Заняття включає теорію і практику: викладач навчить робити якісні знімки в студії або на вулиці, а потім покаже, як обробляти їх а найпопулярніших Adobe-фоторедакторі Photoshop і Lightroom. Отже, за 3 години можна навчитися загальним технікам і прийомам фотомайстерності, радуючи надалі друзів і рідних красивими знімками. 

Як все проходить?

Щасливчик відвідає сучасну фотостудію «RedLab studio», де зустрінеться з професіоналами своєї справи. Після короткого знайомства талановитий фотограф визначить рівень наявних навичок і складе індивідуальну програму 3-годинного навчання. Перша половина уроку буде присвячена мистецтву фотографії: всі нюанси цієї марудної справи належить дізнатися на вулиці або в студії, взявши в руки свою цифрову камеру. Потім Щасливчика чекає майстер-клас обробки знімків в фоторедакторі  Adobe Photoshop і Adobe Lightroom: можна навчитися тонувати зображення, ретушувати його окремі ділянки, промальовувати обсяги і т. д. Результатом захоплюючого заняття стануть кілька добре оброблених фото та нові знання, які безсумнівно придадуться як починаючому фотографу, так і більш досвідченому. 

Ази фотомистецтва за 3 години!

Під час цікавого майстер-класу можна навчитися:

  • працювати з професійною фототехнікою
  • робити знімки при різному рівні освітлення
  • обробляти зображення в  фоторедакторі Adobe

Зйомка на вулиці або в студії

На занятті можна дізнатися, чим же відрізняється фотозйомка в студійних умовах, при виставленому світлі, і на вулиці при «натуральному» освітленні. Також корисним навиком стане вміння правильно формувати композицію в кадрі і вибирати найбільш вдалі ракурси. 

Хитрощі графічної обробки фото

Два найпопулярніших фоторедактора Adobe LightRoom і Photoshop відкриють свої головні секрети. На уроці можна дізнатися, як обробляти зображення і глибоко ретушувати кожне з них, розставляти акценти, тонувати, працювати з портретами та інші особливості пост-знімального процесу. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Фотостудія RedLab
р. Полтава, вул. Красіна 79 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень