102095
 

Урок гончарства

Індивідуальний урок найдавнішого ремесла гончарства під керівництвом досвідченого майстра. У програмі майстер-класу: цікаві факти з історії цієї старовинної професії, навчання роботи з глиною, а також можливість самостійно створити посуд на вибір — глечик, тарілку або чашку. Всі необхідні матеріали видаються, а готовий виріб залишається на пам'ять.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 30.09.2018

Урок гончарства – що це?

Захоплююче вивчення старовинного мистецтва створення глиняних виробів    гончарства. Досвідчений майстер покаже, як за допомогою гончарного кола надати м'якому матеріалу форму традиційного українського горщика, чашки або іншого посуду на вибір. У студії знайдеться все необхідне для творчості, а готову виріб можна буде відразу забрати додому і прикрасити нею інтер'єр.

Як все проходить?

Щасливчик потрапить в гостинні стіни освітнього центру «АВС-Клас», де його зустріне майстер-гончар. Він видасть учневі фартух, щоб одяг залишилася чистою, всі необхідні матеріали, і запропонує випробувати в дії гончарний круг. Цілу годину можна буде практикуватися, намагаючись надати глині бажану форму. Спеціаліст покаже, як правильно тримати і переміщати долоні, щоб з безформного в'язкого шматка вийшла гарна і міцна посуд: горщик, глечик, чашка або що-небудь інше за бажанням. Готовий виріб можна забрати додому — коли воно повністю висохне, то стане відмінною прикрасою інтер'єру. 

Робота за гончарним кругом

Гончарний круг — верстат для формування посуду та керамічних виробів, приводиться в рух за допомогою обертання. На занятті випаде унікальний шанс познайомитися з цим пристроєм, освоївши всі тонкощі і хитрощі роботи за професійним гончарним кругом. 

Стародавнє мистецтво гончарства

Всупереч розхожій думці, стародавні гончарі виготовляли не тільки посуд, але ще й черепицю для дахів, архітектурні прикраси і навіть цеглини. На майстер-класі можна буде дізнатися більше про історію цієї неординарної професії, а також навчитися розминати глину, працювати гончарному крузі, надавати виробі потрібну форму. 

Глиняний виріб на вибір

На гончарному колі вийде виліпити що завгодно — від величезного глечика до крихітної кавової чашки. Під час захоплюючого уроку можна буде створити власний, унікальний виріб з глини, а вже вдома — розписати красивими візерунками і прикрасити їм інтер'єр кухні або вітальні. 

Місце проведення враження:

Освітній центр "АВС-Клас"
вул. Головка, 20 Показати на мапі
вул. Гожулянская, 26 Показати на мапі

4 відгуки від реальних людей

Ю
Юлия
13 липня 2017
Впечатление было получено в качестве подарка от друзей, которые знали что нам интересны новые впечатления, навыки и умения. Мастер-класс был интересен и практической стороной - возможность поработать с гончарным кругом и объяснениями от мастера по технике работы с глиной.

2 січня 2017
Нам с женой очень понравилось! Никогда не лепил из глины такую красоту! Запомнили надолго и уже рекомендовали нашим друзьям!

И
Ирина
1 вересня 2015
Какой сюрприз!!! Даже не знала, что такое бывает. Но подарок мне на день рожденья выбирал любимый и нашел вас с интернете. Ему понравился "Урок гончарства", потому что я люблю рукодельничать. И он решил, что поработать с глиной должно быть мне интересно. Мой любимый не прогадал. Все было очень интересно. Немного сложно за гончарным кругом - боишся все поломать. Но само ощущение когда берешь глину в руки потрясающее!!!

О
Оля
27 серпня 2015
Спасибо мастеру. Все прошло хорошо, интересно, нам понравилось!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень