Урок гончарства

1 людина
60 хвилин
Доступно з 4 років
Використати до 31.05.2019

Урок гончарства – що це?

Захоплююче вивчення старовинного мистецтва створення глиняних виробів    гончарства. Досвідчений майстер покаже, як за допомогою гончарного кола надати м'якому матеріалу форму традиційного українського горщика, чашки або іншого посуду на вибір. У студії знайдеться все необхідне для творчості, а готову виріб можна буде відразу забрати додому і прикрасити нею інтер'єр.

Як все проходить?

Щасливчик потрапить в гостинні стіни освітнього центру «АВС-Клас», де його зустріне майстер-гончар. Він видасть учневі фартух, щоб одяг залишилася чистою, всі необхідні матеріали, і запропонує випробувати в дії гончарний круг. Цілу годину можна буде практикуватися, намагаючись надати глині бажану форму. Спеціаліст покаже, як правильно тримати і переміщати долоні, щоб з безформного в'язкого шматка вийшла гарна і міцна посуд: горщик, глечик, чашка або що-небудь інше за бажанням. Готовий виріб можна забрати додому — коли воно повністю висохне, то стане відмінною прикрасою інтер'єру. 

Робота за гончарним кругом

Гончарний круг — верстат для формування посуду та керамічних виробів, приводиться в рух за допомогою обертання. На занятті випаде унікальний шанс познайомитися з цим пристроєм, освоївши всі тонкощі і хитрощі роботи за професійним гончарним кругом. 

Стародавнє мистецтво гончарства

Всупереч розхожій думці, стародавні гончарі виготовляли не тільки посуд, але ще й черепицю для дахів, архітектурні прикраси і навіть цеглини. На майстер-класі можна буде дізнатися більше про історію цієї неординарної професії, а також навчитися розминати глину, працювати гончарному крузі, надавати виробі потрібну форму. 

Глиняний виріб на вибір

На гончарному колі вийде виліпити що завгодно — від величезного глечика до крихітної кавової чашки. Під час захоплюючого уроку можна буде створити власний, унікальний виріб з глини, а вже вдома — розписати красивими візерунками і прикрасити їм інтер'єр кухні або вітальні. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Юлия
13 липня 2017
Впечатление было получено в качестве подарка от друзей, которые знали что нам интересны новые впечатления, навыки и умения. Мастер-класс был интересен и практической стороной - возможность поработать с гончарным кругом и объяснениями от мастера по технике работы с глиной.
Игорь
2 січня 2017
https://www.facebook.com/igor.borzhak
Нам с женой очень понравилось! Никогда не лепил из глины такую красоту! Запомнили надолго и уже рекомендовали нашим друзьям!
Ирина
1 вересня 2015
Какой сюрприз!!! Даже не знала, что такое бывает. Но подарок мне на день рожденья выбирал любимый и нашел вас с интернете. Ему понравился "Урок гончарства", потому что я люблю рукодельничать. И он решил, что поработать с глиной должно быть мне интересно. Мой любимый не прогадал. Все было очень интересно. Немного сложно за гончарным кругом - боишся все поломать. Но само ощущение когда берешь глину в руки потрясающее!!!
Оля
27 серпня 2015
Спасибо мастеру. Все прошло хорошо, интересно, нам понравилось!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.