102095
 

Урок гончарства

Індивідуальний урок найдавнішого ремесла гончарства під керівництвом досвідченого майстра. У програмі майстер-класу: цікаві факти з історії цієї старовинної професії, навчання роботи з глиною, а також можливість самостійно створити посуд на вибір — глечик, тарілку або чашку. Всі необхідні матеріали видаються, а готовий виріб залишається на пам'ять.  детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Урок гончарства – що це?

Захоплююче вивчення старовинного мистецтва створення глиняних виробів    гончарства. Досвідчений майстер покаже, як за допомогою гончарного кола надати м'якому матеріалу форму традиційного українського горщика, чашки або іншого посуду на вибір. У студії знайдеться все необхідне для творчості, а готову виріб можна буде відразу забрати додому і прикрасити нею інтер'єр.

Як все проходить?

Щасливчик потрапить в гостинні стіни освітнього центру «АВС-Клас», де його зустріне майстер-гончар. Він видасть учневі фартух, щоб одяг залишилася чистою, всі необхідні матеріали, і запропонує випробувати в дії гончарний круг. Цілу годину можна буде практикуватися, намагаючись надати глині бажану форму. Спеціаліст покаже, як правильно тримати і переміщати долоні, щоб з безформного в'язкого шматка вийшла гарна і міцна посуд: горщик, глечик, чашка або що-небудь інше за бажанням. Готовий виріб можна забрати додому — коли воно повністю висохне, то стане відмінною прикрасою інтер'єру. 

Робота за гончарним кругом

Гончарний круг — верстат для формування посуду та керамічних виробів, приводиться в рух за допомогою обертання. На занятті випаде унікальний шанс познайомитися з цим пристроєм, освоївши всі тонкощі і хитрощі роботи за професійним гончарним кругом. 

Стародавнє мистецтво гончарства

Всупереч розхожій думці, стародавні гончарі виготовляли не тільки посуд, але ще й черепицю для дахів, архітектурні прикраси і навіть цеглини. На майстер-класі можна буде дізнатися більше про історію цієї неординарної професії, а також навчитися розминати глину, працювати гончарному крузі, надавати виробі потрібну форму. 

Глиняний виріб на вибір

На гончарному колі вийде виліпити що завгодно — від величезного глечика до крихітної кавової чашки. Під час захоплюючого уроку можна буде створити власний, унікальний виріб з глини, а вже вдома — розписати красивими візерунками і прикрасити їм інтер'єр кухні або вітальні. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Освітній центр "АВС-Клас"
вул. Головка, 20 Показати на мапі

вул. Гожулянская, 26 Показати на мапі

4 відгуки

Ю
Юлия
13 липня 2017
Впечатление было получено в качестве подарка от друзей, которые знали что нам интересны новые впечатления, навыки и умения. Мастер-класс был интересен и практической стороной - возможность поработать с гончарным кругом и объяснениями от мастера по технике работы с глиной.

2 січня 2017
Нам с женой очень понравилось! Никогда не лепил из глины такую красоту! Запомнили надолго и уже рекомендовали нашим друзьям!

И
Ирина
1 вересня 2015
Какой сюрприз!!! Даже не знала, что такое бывает. Но подарок мне на день рожденья выбирал любимый и нашел вас с интернете. Ему понравился "Урок гончарства", потому что я люблю рукодельничать. И он решил, что поработать с глиной должно быть мне интересно. Мой любимый не прогадал. Все было очень интересно. Немного сложно за гончарным кругом - боишся все поломать. Но само ощущение когда берешь глину в руки потрясающее!!!

О
Оля
27 серпня 2015
Спасибо мастеру. Все прошло хорошо, интересно, нам понравилось!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень