102069
 

Вечірка в лімузині

Галаслива вечірка в салоні білосніжного лімузина преміум-класу для компанії хороших друзів. Персональний водій покатає пасажирів за обраним ними маршрутом, а веселощів додадуть елітні частування — кілька пляшок шампанського і шоколадні цукерки. Можливість повеселитися під музику, затишно розмістившись на шкіряних диванах, і зробити море красивих фотографій під час зупинок у найцікавіших місцях Полтави. детальніше...

8 люд. 2 години Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
8 людина
2 години
Використати до 30.09.2018

Вечірка в лімузині — що це?

Веселе проведення часу в салоні 9-метрового лімузина Lincoln Town Car, який відвезе дружну компанію туди, куди вона захоче! В повному розпорядженні пасажирів автомобіля преміум-класу виявиться бар з напоями і цукерками, а також потужна аудіосистема і телебачення. Розташувавшись на шкіряних диванах, можна насолодитися краєвидами міста, і приємно відпочити в товаристві найдорожчих людей. 

Як все відбувається?

Щасливчика і 7 його товаришів в обумовленому місці зустріне шикарний лімузин, і вони повідомлять водієві маршрут 2-годинної поїздки. Відправитися можна куди завгодно в межах міста, а якщо конкретних бажань у компанії не виникне — професійний шофер сам покатає її по красивих місцях Полтави. У салоні лімузина буде все, щоб весело провести час: шампанське і цукерки, клімат-контроль, телебачення,  DVD та Mp3-системи, а розташуються пасажири на трьох м'яких диванах. По закінченню прогулянки лімузин доставить Щасливчиків прямо додому. 

9-метровий лімузин Lincoln Town Car 

«Залізний кінь», який на цілих 2 години опиниться в розпорядженні компанії друзів, є машиною преміум-класу, найбільш затребуваною для світських заходів. Тому в салоні знайдеться все для комфортного відпочинку — шкіряна обивка, м'які дивани, відео-і аудіосистеми, бар, а підтримувати необхідну температуру допоможе клімат-контроль. 

Ігристе вино і цукерки на всю компанію

Як приємний бонус, пасажирам нададуть 3 пляшки шампанського і шоколадні цукерки. Це, безсумнівно, зробить вечірку ще веселіше, особливо якщо наповнювати келихи ігристим вином на честь якої-небудь важливої події — Дня народження або заручин. 

Маршрут катання по місту на вибір

Про те, щоб прогулянка не вийшла нудною, турбуватися не варто — лімузин повезе пасажирів туди, куди вони захочуть! А якщо ж певних бажань не виникне, водій обере маршрут, прокативши компанію найвидовищнішими місцями міста, де вони зможуть зупинитися і зробити гарні фото. 

Місце проведення враження:

Лімузин центр

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень