102069
 

Вечірка в лімузині

Галаслива вечірка в салоні білосніжного лімузина преміум-класу для компанії хороших друзів. Персональний водій покатає пасажирів за обраним ними маршрутом, а веселощів додадуть елітні частування — кілька пляшок шампанського і шоколадні цукерки. Можливість повеселитися під музику, затишно розмістившись на шкіряних диванах, і зробити море красивих фотографій під час зупинок у найцікавіших місцях Полтави. детальніше...

8 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
8 людей
2 години
Використати до 31.03.2019

Вечірка в лімузині — що це?

Веселе проведення часу в салоні 9-метрового лімузина Lincoln Town Car, який відвезе дружну компанію туди, куди вона захоче! В повному розпорядженні пасажирів автомобіля преміум-класу виявиться бар з напоями і цукерками, а також потужна аудіосистема і телебачення. Розташувавшись на шкіряних диванах, можна насолодитися краєвидами міста, і приємно відпочити в товаристві найдорожчих людей. 

Як все відбувається?

Щасливчика і 7 його товаришів в обумовленому місці зустріне шикарний лімузин, і вони повідомлять водієві маршрут 2-годинної поїздки. Відправитися можна куди завгодно в межах міста, а якщо конкретних бажань у компанії не виникне — професійний шофер сам покатає її по красивих місцях Полтави. У салоні лімузина буде все, щоб весело провести час: шампанське і цукерки, клімат-контроль, телебачення,  DVD та Mp3-системи, а розташуються пасажири на трьох м'яких диванах. По закінченню прогулянки лімузин доставить Щасливчиків прямо додому. 

9-метровий лімузин Lincoln Town Car 

«Залізний кінь», який на цілих 2 години опиниться в розпорядженні компанії друзів, є машиною преміум-класу, найбільш затребуваною для світських заходів. Тому в салоні знайдеться все для комфортного відпочинку — шкіряна обивка, м'які дивани, відео-і аудіосистеми, бар, а підтримувати необхідну температуру допоможе клімат-контроль. 

Ігристе вино і цукерки на всю компанію

Як приємний бонус, пасажирам нададуть 3 пляшки шампанського і шоколадні цукерки. Це, безсумнівно, зробить вечірку ще веселіше, особливо якщо наповнювати келихи ігристим вином на честь якої-небудь важливої події — Дня народження або заручин. 

Маршрут катання по місту на вибір

Про те, щоб прогулянка не вийшла нудною, турбуватися не варто — лімузин повезе пасажирів туди, куди вони захочуть! А якщо ж певних бажань не виникне, водій обере маршрут, прокативши компанію найвидовищнішими місцями міста, де вони зможуть зупинитися і зробити гарні фото. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Лімузин центр

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень