102076
 

Запис синглу дуетом

Виконання пісні в 2 голоси перед мікрофоном — кожен вокаліст запише свою партію в студії, а після звукові доріжки зведуть разом з музикою. Щоб досягти хорошого звучання, з парою буде працювати професійний звукорежисер. Він розповість про технічні моменти, пов'язані з процесом запису, та відрепетирує з дуетом виконання пісні. Її, до речі, можна вибрати на свій розсуд і взяти в студію текст хіта та мінус. Готова композиція проходить обробку, її висилають на пошту в той же день. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Запис синглу дуетом — що це?

Спільна творчість, яке принесе масу емоцій. У професійній студії звукозапису парі належить розкрити свої музичні таланти. Вони познайомляться з режисером, обговорять свій вибір пісні та відрепетирують виконання композиції в дуеті. Після цього кожен виконає свою партію перед мікрофоном під запис. Режисер зведе вокальні доріжки та музику, усуне сторонні шуми та додасть ефекти. Готовий хіт опиниться на пошті в цей же день!

Як все відбувається?

Щасливчики заздалегідь оберуть пісню та мінус для неї, орієнтуючись на особисті переваги. Репертуар нічим не обмежений, тому пара легко зможе записати «кавер» на композицію улюбленого виконавця. У студії їх буде чекати знайомство з професійним звукорежисером. Протягом години він буде працювати над створенням повноцінного дуету — допоможе розподілити сольні партії, відрепетирує з вокалістами виконання, розповість про технічні нюанси процесу. Щоб пісня звучала якісно, кожен окремо запише свою частину перед мікрофоном. Таким чином, голоси не «змішаються», а зазвучать рівноправно.

Професійний сеанс звукозапису для дуету

Сеанс звукозапису — це професійних підхід до створення аудіоматеріалу. Мова йде про роботу на якісний результат, адже всі засоби для цього є: мікрофони, пульти, мікшери, необхідне програмне забезпечення та звукоізоляція. Кожен виконавець дуету записується окремо, щоб вокал можна було відредагувати, прибрати шуми та додати ефекти.

Вибір репертуару — на особистий розсуд

Кожна композиція може стати хітом, варто тільки виконати її в 2 голоси та вона зазвучить по-новому. До початку сеансу звукозапису потрібно визначитися з вибором пісні та підібрати для неї мінус. З іншими моментами допоможе розібратися звукорежисер — поділити сольні партії, підібрати діапазон виконання, розспіватися і т. п.

Зведення доріжок — за 1 день

Послухати свій вокал в записі пара зможе в той же день — вже ввечері готовий трек вишлють на пошту. Пісня пройде базову обробку: звук відредагують, «почистять» шуми, зведуть доріжки. Ідеальне звучання композиції забезпечено. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Студія звукозапису "Kiev-Production"
вул. Пилика Орлика, 29 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень