Запис синглу дуетом

2 людини
60 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019

Запис синглу дуетом — що це?

Спільна творчість, яке принесе масу емоцій. У професійній студії звукозапису парі належить розкрити свої музичні таланти. Вони познайомляться з режисером, обговорять свій вибір пісні та відрепетирують виконання композиції в дуеті. Після цього кожен виконає свою партію перед мікрофоном під запис. Режисер зведе вокальні доріжки та музику, усуне сторонні шуми та додасть ефекти. Готовий хіт опиниться на пошті в цей же день!

Як все відбувається?

Щасливчики заздалегідь оберуть пісню та мінус для неї, орієнтуючись на особисті переваги. Репертуар нічим не обмежений, тому пара легко зможе записати «кавер» на композицію улюбленого виконавця. У студії їх буде чекати знайомство з професійним звукорежисером. Протягом години він буде працювати над створенням повноцінного дуету — допоможе розподілити сольні партії, відрепетирує з вокалістами виконання, розповість про технічні нюанси процесу. Щоб пісня звучала якісно, кожен окремо запише свою частину перед мікрофоном. Таким чином, голоси не «змішаються», а зазвучать рівноправно.

Професійний сеанс звукозапису для дуету

Сеанс звукозапису — це професійних підхід до створення аудіоматеріалу. Мова йде про роботу на якісний результат, адже всі засоби для цього є: мікрофони, пульти, мікшери, необхідне програмне забезпечення та звукоізоляція. Кожен виконавець дуету записується окремо, щоб вокал можна було відредагувати, прибрати шуми та додати ефекти.

Вибір репертуару — на особистий розсуд

Кожна композиція може стати хітом, варто тільки виконати її в 2 голоси та вона зазвучить по-новому. До початку сеансу звукозапису потрібно визначитися з вибором пісні та підібрати для неї мінус. З іншими моментами допоможе розібратися звукорежисер — поділити сольні партії, підібрати діапазон виконання, розспіватися і т. п.

Зведення доріжок — за 1 день

Послухати свій вокал в записі пара зможе в той же день — вже ввечері готовий трек вишлють на пошту. Пісня пройде базову обробку: звук відредагують, «почистять» шуми, зведуть доріжки. Ідеальне звучання композиції забезпечено. 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.