102075
 

Запис синглу

Годинний сеанс в професійній студії звукозапису. Вона обладнана всім необхідним: від мікрофонів і мікшерів до програмного забезпечення, що дозволяє редагувати звук. З гостем студії буде працювати режисер. Він допоможе розспіватися і визначитися з діапазоном виконання, а також розповість всі технічні нюанси майбутнього процесу. При собі потрібно буде мати текст пісні і її мінус. Після запису трек проходить обробку, і його надсилають виконавцю на електронну пошту. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Запис синглу — що це?

Можливість розкрити свій талант у стінах професійній студії звукозапису. Тут точно знають, що робота зі звуком вимагає майстерності. Крім вокальних даних важливо зрозуміти, як поводитися з мікрофоном, знайти свій діапазон виконання і відрепетирувати пісню до ідеального звучання. Щоб сеанс запису пройшов якісно, з гостем буде займатися досвідчений звукорежисер. Він допоможе налаштуватися на правильну хвилю і виконати сингл найбільш вигідно, надавши йому нового звучання. День піде на обробку треку, і вже ввечері на електронній пошті з'явиться лист з посиланням на готовий запис.

Як все відбувається?

Стати учасником сеансу звукозапису Щасливчик зможе в будь-який зручний час. Попередньо йому потрібно буде визначитися з вибором пісні і підшукати для неї мінус. Можна взяти з собою в студію кілька варіантів улюблених композицій, а потім прийняти остаточне рішення з приводу репертуару, користуючись порадами звукорежисера. Профі допоможе Щасливчику розспіватися, відрепетирує з ним акапельний спів, а потім запропонує заспівати сингл перед мікрофоном.

Виконання синглу в студії звукозапису

Обладнана студія звукозапису — це найбільш підходяще місце для створення якісних аудіодоріжок. Завдяки тому, що повністю ізольована кімната, тут вдається записати «чистий» вокал — без перешкод і шумів. Голосова доріжка накладається на музику, проходить обробку і тільки потім надсилається виконавцю.

Власний «кавер» на улюбленого виконавця

Вибір пісні повністю залежить від гостя студії, але якщо необхідно, в цьому процесі може взяти участь і звукорежисер. Він оцінить якість підібраного мінуса і дасть поради щодо виконання. Вийде «кавер» на улюблений хіт.

Готовий хіт — день у день

Після запису з аудіоматеріалом буде працювати звукорежисер. Він зведе трек, прибере шуми, додасть звукові ефекти. Того ж дня готовий хіт надішлють на електронну пошту.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Студія звукозапису "Kiev-Production"
вул. Пилика Орлика, 29 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень