Запис синглу

1 людина
60 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019

Запис синглу — що це?

Можливість розкрити свій талант у стінах професійній студії звукозапису. Тут точно знають, що робота зі звуком вимагає майстерності. Крім вокальних даних важливо зрозуміти, як поводитися з мікрофоном, знайти свій діапазон виконання і відрепетирувати пісню до ідеального звучання. Щоб сеанс запису пройшов якісно, з гостем буде займатися досвідчений звукорежисер. Він допоможе налаштуватися на правильну хвилю і виконати сингл найбільш вигідно, надавши йому нового звучання. День піде на обробку треку, і вже ввечері на електронній пошті з'явиться лист з посиланням на готовий запис.

Як все відбувається?

Стати учасником сеансу звукозапису Щасливчик зможе в будь-який зручний час. Попередньо йому потрібно буде визначитися з вибором пісні і підшукати для неї мінус. Можна взяти з собою в студію кілька варіантів улюблених композицій, а потім прийняти остаточне рішення з приводу репертуару, користуючись порадами звукорежисера. Профі допоможе Щасливчику розспіватися, відрепетирує з ним акапельний спів, а потім запропонує заспівати сингл перед мікрофоном.

Виконання синглу в студії звукозапису

Обладнана студія звукозапису — це найбільш підходяще місце для створення якісних аудіодоріжок. Завдяки тому, що повністю ізольована кімната, тут вдається записати «чистий» вокал — без перешкод і шумів. Голосова доріжка накладається на музику, проходить обробку і тільки потім надсилається виконавцю.

Власний «кавер» на улюбленого виконавця

Вибір пісні повністю залежить від гостя студії, але якщо необхідно, в цьому процесі може взяти участь і звукорежисер. Він оцінить якість підібраного мінуса і дасть поради щодо виконання. Вийде «кавер» на улюблений хіт.

Готовий хіт — день у день

Після запису з аудіоматеріалом буде працювати звукорежисер. Він зведе трек, прибере шуми, додасть звукові ефекти. Того ж дня готовий хіт надішлють на електронну пошту.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.