102071
 

Живопис для двох

Дивовижний шанс розкрити свій талант, створюючи картину олією в компанії близької людини. Досвідчений художник знайде індивідуальний підхід до кожного учня і допоможе втілити на полотні бажаний сюжет: натюрморт, пейзаж або портрет. А все, що знадобиться для створення барвистих шедеврів — натхнення і гарний настрій. Все інше — від пензлів до полотен — нададуть в майстерні. Вже через тиждень, коли фарби підсохнуть, можна забрати готові картини. Вони стануть не тільки чудовою прикрасою для будинку, але й гідним предметом гордості. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Живопис для двох — що це?

Олійні фарби, пензлі, мастихіни, мольбертні дошки і холсти — це все, що потрібно для створення унікальних картин. Адже в компанії талановитого художника навіть відсутність досвіду не стане перешкодою для творчості. Він навчить всім тонкощам живопису, допоможе підібрати сюжет картини та втілити задум у справжній витвір мистецтва. А більш досвідчені учні підвищать рівень своєї майстерності, що дозволить почати нове коло у художній майстерності.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у стіни художньої школи «АВС Клас», де вони на цілих 2 години зануряться у творчість. Досвідчений художник після знайомства з учнями визначить рівень навичок кожного з них, а потім допоможе підібрати сюжети для картин. Невелика освітня бесіда і можна займати свої місця біля мольбертів. Потім наставник допоможе кожному зробити ескізи, навчить правильно робити мазки та буде контролювати подальший творчий процес кожного учня, допомагаючи порадами.

Малювання олією на великому полотні

Живопис олією має ряд явних переваг у порівнянні з іншими художніми техніками. Наприклад, густота фарб дозволяє наносити на полотно як щільні мазки, так і чіткі лінії, достатньо лише взяти в руки мастихін або пензлик правильного розміру. Але головне — олія порівняно довго застигає, а значить, будь-яку неточність можна виправити під час малювання. Кожному дадуть полотно розміром А3, натягнуте на дерев'яну раму.

Пейзаж, натюрморт чи портрет на вибір

Вибір сюжету картин залежить від рівня навичок і особистих побажань. Новачкам краще віддати перевагу нескладним натюрмортам і пейзажам, а тим, хто вже володіє азами живопису, можна сміливо братися за створення портрета. Оптимальну складність композиції також допоможе вибрати художник.

Обидва шедеври залишаються на пам'ять

Щоб фарби не смазались, картинам знадобиться час для висихання. Для цього буде достатньо тижня. А забравши їх, можна відразу віднести додому або відправитися прямо в багетну майстерню для вибору гідного обрамлення.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Освітній центр "АВС-Клас"
вул. Головка, 20 Показати на мапі

вул. Гожулянская, 26 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень