Живопис для двох

2 людини
2 години
Доступно від 12 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Живопис для двох — що це?

Олійні фарби, пензлі, мастихіни, мольбертні дошки і холсти — це все, що потрібно для створення унікальних картин. Адже в компанії талановитого художника навіть відсутність досвіду не стане перешкодою для творчості. Він навчить всім тонкощам живопису, допоможе підібрати сюжет картини та втілити задум у справжній витвір мистецтва. А більш досвідчені учні підвищать рівень своєї майстерності, що дозволить почати нове коло у художній майстерності.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у стіни художньої школи «АВС Клас», де вони на цілих 2 години зануряться у творчість. Досвідчений художник після знайомства з учнями визначить рівень навичок кожного з них, а потім допоможе підібрати сюжети для картин. Невелика освітня бесіда і можна займати свої місця біля мольбертів. Потім наставник допоможе кожному зробити ескізи, навчить правильно робити мазки та буде контролювати подальший творчий процес кожного учня, допомагаючи порадами.

Малювання олією на великому полотні

Живопис олією має ряд явних переваг у порівнянні з іншими художніми техніками. Наприклад, густота фарб дозволяє наносити на полотно як щільні мазки, так і чіткі лінії, достатньо лише взяти в руки мастихін або пензлик правильного розміру. Але головне — олія порівняно довго застигає, а значить, будь-яку неточність можна виправити під час малювання. Кожному дадуть полотно розміром А3, натягнуте на дерев'яну раму.

Пейзаж, натюрморт чи портрет на вибір

Вибір сюжету картин залежить від рівня навичок і особистих побажань. Новачкам краще віддати перевагу нескладним натюрмортам і пейзажам, а тим, хто вже володіє азами живопису, можна сміливо братися за створення портрета. Оптимальну складність композиції також допоможе вибрати художник.

Обидва шедеври залишаються на пам'ять

Щоб фарби не смазались, картинам знадобиться час для висихання. Для цього буде достатньо тижня. А забравши їх, можна відразу віднести додому або відправитися прямо в багетну майстерню для вибору гідного обрамлення.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.