102074
 

Живопис для компанії

Індивідуальний майстер-клас живопису для компанії з 4-х чоловік. Досвідчений художник приділить увагу кожному учневі: оцінить рівень навичок, допоможе визначитися з сюжетом і буде допомагати порадами протягом усього заняття. Для створення картин надаються олійні фарби, всі необхідні інструменти та полотно розміром А3. Всього тиждень для підсихання фарб, і картини можна забирати з майстерні. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
4 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Живопис для компанії — що це?

Щоб відчути себе справжніми художниками, досить взяти в руки пензля, навчитися змішувати фарби та з головою зануритися у творчий процес. А головне — у компанії близьких людей будь-які починання даються легко і весело. Результатом колективних художніх старань стануть 4 олійні картини. Вільний вибір сюжету дозволить не тільки втілити найсміливіші задуми, а й проявити свою індивідуальність.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить з собою ще 3-х товаришів, щоб розділити з ними задоволення від творчого процесу. При цьому, долучитися до живопису олією зможуть навіть новачки. Адже досвідчений художник не тільки ознайомить учнів із тонкощами своєї справи, але й буде допомагати порадами протягом усього майстер-класу. Так що вибравши сюжети для картин, можна буде відразу ж приступати до малювання.

Цілих 4 картини олією

На майстер-класі кожен створить власний шедевр за допомогою олійних фарб. Вони чудово лягають на тканинне полотно та надають картинам особливий шарм. А головне — олія повільно підсихає, дозволяючи виправляти будь-які неточності в ході творчого процесу. Ця властивість особливо буде на руку для новачків.

Вибір сюжету на особистий розсуд

Пейзаж, портрет або натюрморт — залежить лише від особистих побажань. А складність композиції допоможе визначити наставник, враховуючи рівень навичок учнів. Кожна картина буде унікальна, так що порівняти результати один одного в кінці майстер-класу буде особливо цікаво.

Готові шедеври залишаються на пам'ять

Коли картини будуть готові, їх можна забрати відразу ж або залишити на тиждень для підсихання в майстерні. Вдома вони станут головною прикрасою в будинку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Освітній центр "АВС-Клас"
вул. Головка, 20 Показати на мапі

вул. Гожулянская, 26 Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень