Живопис для компанії

4 людини
2 години
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019

Живопис для компанії — що це?

Щоб відчути себе справжніми художниками, досить взяти в руки пензля, навчитися змішувати фарби та з головою зануритися у творчий процес. А головне — у компанії близьких людей будь-які починання даються легко і весело. Результатом колективних художніх старань стануть 4 олійні картини. Вільний вибір сюжету дозволить не тільки втілити найсміливіші задуми, а й проявити свою індивідуальність.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить з собою ще 3-х товаришів, щоб розділити з ними задоволення від творчого процесу. При цьому, долучитися до живопису олією зможуть навіть новачки. Адже досвідчений художник не тільки ознайомить учнів із тонкощами своєї справи, але й буде допомагати порадами протягом усього майстер-класу. Так що вибравши сюжети для картин, можна буде відразу ж приступати до малювання.

Цілих 4 картини олією

На майстер-класі кожен створить власний шедевр за допомогою олійних фарб. Вони чудово лягають на тканинне полотно та надають картинам особливий шарм. А головне — олія повільно підсихає, дозволяючи виправляти будь-які неточності в ході творчого процесу. Ця властивість особливо буде на руку для новачків.

Вибір сюжету на особистий розсуд

Пейзаж, портрет або натюрморт — залежить лише від особистих побажань. А складність композиції допоможе визначити наставник, враховуючи рівень навичок учнів. Кожна картина буде унікальна, так що порівняти результати один одного в кінці майстер-класу буде особливо цікаво.

Готові шедеври залишаються на пам'ять

Коли картини будуть готові, їх можна забрати відразу ж або залишити на тиждень для підсихання в майстерні. Вдома вони станут головною прикрасою в будинку.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

0 відгуків

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.